Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 9.kolo 04.03.18

V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko C - Rapid Pardubice D 2,5:2,5, Krouna - Rapid Pardubice F 4:1, Chrudim C - Polabiny H 3:2, Miřetice - Železné hory B 3:2, Rapid Pardubice E - Chotěboř C 2,5:2,5, Krucemburk volno
V čele tabulky se nic nezměnilo - stále vede Hlinsko C před Krucemburkem, a také na konci je 'vše při starém' - poslední je Rapid Pardubice F s nulou na kontě.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 04. 03. 2018
TJ Sokol Krucemburk – volný los ŠO Hlinsko C – Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Indra Antonín
1. Vojanec H. 1669 1/2 Joukl J. V 1776
2. Vašková M. 1392 1/2 Fiala J. 1542
3. Indra A. 1599 1/2 Macek J. 1513
4. Pešek P. 1420 0:1 Kurka P. 1000
5. Šulc J. 1250 1:0 Štekl F. 1217
2.5 : 2.5
TJ Sokol Krouna – Rapid Pardubice F TJ ŠO Chrudim C – 2222 ŠK Polabiny H
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Šťulík J. H 1776 1/2 Svítil R. V 1748 1. Krys J. V 1632 1/2 Nešpůrek J. 1598
2. Holík P. 1397 1/2 Stehlík P. V 1417 2. Sokol P. 1507 1/2 Vorel B. 1523
3. Jirmásek V. 1504 1:0 Píšová A. 1081 3. Bureš Z. 1568 1:0 Nešpůrek J. H 1217
4. Netolický J. 1401 1:0 Hong B. 1000 4. Němec V. V 1673 1:0 Nešpůrek V. 1118
5. Profousová V. 1420 1:0 Hong Y. 1000 5. Jindřišková C. 1124 0:1 Plíva P. 1129
4 : 1 3 : 2
NOPO Miřetice – Železné hory B Rapid Pardubice E – TJ CHS Chotěboř C
Rozhodčí: Janoušek Petr Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Janoušek P. 1655 1:0 Tyč M. V 1716 1. Hon J. V 1745 1/2 Jun R. 1519
2. Janoušek L. 1467 1:0 Polách J. H 1629 2. Joukl M. V 1591 1:0 Pejřimovská V. 1444
3. Kůs M. 1456 1:0 Holub M. 1248 3. Kalhous M. 1562 1:0 Jun R. 1231
4. Šebek M. 1296 0:1 Kravařík J. 1294 4. Vinš K. 1335 0:1 Pejřimovský T. 1227
5. Janoušek J. 1000 0:1 Vojáček J. 1000 5. Šetina M. 1000 0:1 Jun R. 1066
3 : 2 2.5 : 2.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko C 9 6 2 1 20 29.5 : 15.5 22
2. TJ Sokol Krucemburk 8 6 0 2 18 24.5 : 15.5 20
3. TJ CHS Chotěboř C 9 5 2 2 17 25.5 : 19.5 21
4. TJ ŠO Chrudim C 8 5 1 2 16 23 : 17 17
5. Železné hory B 8 5 1 2 16 22.5 : 17.5 16
6. NOPO Miřetice 8 3 1 4 10 18.5 : 21.5 14
7. Rapid Pardubice E 8 2 3 3 9 21 : 19 15
8. TJ Sokol Krouna 8 3 0 5 9 17 : 23 12
9. Rapid Pardubice D 8 2 2 4 8 16.5 : 23.5 11
10. 2222 ŠK Polabiny H 8 2 0 6 6 17.5 : 22.5 11
11. Rapid Pardubice F 8 0 0 8 0 9.5 : 30.5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.