Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 11.kolo 15.04.18

V jedenáctém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Rapid Pardubice D 2,5:3,5, Krouna - Krucemburk 1:4, Miřetice - Rapid Pardubice F 5:0, Rapid Pardubice E - Polabiny H 2:3, Chotěboř C - Železné hory B 2:3, Hlinsko C volno.
Vítězem se stalo družstvo ŠO Hlinsko C.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 15. 04. 2018
ŠO Hlinsko C –  volný los TJ Sokol Krouna – TJ Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Chvojka Milan
1. Hubený P. H 1876 0:1 Michal M. H 1625
2. Holík P. 1395 0:1 Kačor P. 1612
3. Jirmásek V. 1506 1/2 Kafka R. 1590
4. Profousová V. 1425 1/2 Chvojka M. 1560
5. Profous P. 1000 0:1 Melichar J. H 1379
1 : 4
TJ ŠO Chrudim C – Rapid Pardubice D NOPO Miřetice – Rapid Pardubice F
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Janoušek Ladislav
1. Němec B. V 1818 1/2 Joukl J. V 1772 1. Janoušek P. 1664 1:0 Svítil R. V 1766
2. Sokol P. 1493 0:1 Macek O. V 1601 2. Janoušek L. 1483 1:0 Stehlík P. V 1409
3. Bureš Z. 1575 0:1 Fiala J. 1532 3. Kůs M. 1454 1:0 Hong B. 1000
4. Němec V. V 1675 1:0 Macek J. 1496 4. Samková P. 1297 1:0 Hong Y. 1000
5. Jindřišková C. 1124 1:0 Kurka P. 1000 5. Janoušek J. 1000 1:0 Čapoun K. 1000
2.5 : 2.5 5 : 0
Rapid Pardubice E – 2222 ŠK Polabiny H TJ CHS Chotěboř C – Železné hory B
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Ďoubal Petr
1. Hon J. V 1721 1/2 Nešpůrek P. V 1794 1. Fiala M. V 1829 1:0 Roub R. 1394
2. Joukl M. V 1631 1/2 Nešpůrek J. 1596 2. Jun R. 1226 0:1 Roub R. 1315
3. Kalhous M. 1548 1/2 Vorel B. 1523 3. Nejedlý R. 1269 0:1 Holub M. 1248
4. Kolomý R. 1385 0:1 Nešpůrek J. H 1213 4. Klabeneš P. 1565 0:1 Vojáček J. 1000
5. Vinš K. 1322 1/2 Plíva P. 1126 5. Nejedlý L. 1140 1:0 Tyč J. 1253
2 : 3 2 : 3
TABULKA PO 11. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠO Hlinsko C 10 7 2 1 23 33 : 17 25
2. Železné hory B 10 7 1 2 22 29.5 : 20.5 22
3. TJ Sokol Krucemburk 10 7 0 3 21 30 : 20 24
4. TJ ŠO Chrudim C 10 6 2 2 20 29 : 21 22
5. TJ CHS Chotěboř C 10 5 2 3 17 27.5 : 22.5 23
6. NOPO Miřetice 10 4 1 5 13 25.5 : 24.5 20
7. 2222 ŠK Polabiny H 10 4 0 6 12 23.5 : 26.5 14
8. Rapid Pardubice D 10 3 3 4 12 22 : 28 15
9. Rapid Pardubice E 10 2 3 5 9 24 : 26 15
10. TJ Sokol Krouna 10 3 0 7 9 20 : 30 13
11. Rapid Pardubice F 10 0 0 10 0 11 : 39 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.