Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 1.kolo 21.10.18

V prvním kole Krajské soutěže západ sezony 2018/19 byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny G - Rapid Pardubice E 2,5:2,5, Rapid G + Přelouč - Chotěboř C 1:4, Rapid Pardubice D - Miřetice 1:4, Železné hory B - Rapid Pardubice F 2:3, Železné hory C - Chrudim C 1:4, Krucemburk - Bohemia Pardubice C 3,5:1,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 21. 10. 2018
Železné hory B – Rapid Pardubice F Železné hory C – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Tyč Miroslav Rozhodčí: Jareš Ondřej
1. Polách J. H 1627 0:1 Joukl J. 1683 1. Jareš O. 1417 0:1 Němec B. V 1826
2. Burda J. 1364 0:1 Fiala J. V 1548 2. Nešpůrek J. 1218 1/2 Krys J. 1641
3. Kravařík J. 1347 0:1 Nešpůrek J. H 1496 3. Roub R. V 1366 1/2 Němec V. 1668
4. Holub M. 1254 1:0 Štěpán J. 1496 4. Koláček P. 1212 0:1 Sokol P. 1483
5. Tyč M. V 1698 1:0 Radouš T. 1000 5. Lauer M. 1000 0:1 Chvojka J. 1551
2 : 3 1 : 4
2222 ŠK Polabiny G – Rapid Pardubice E Rapid Pardubice D – NOPO Miřetice
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Svítil Radek
1. Škorpík F. 1613 1/2 Joukl M. V 1465 1. Svítil R. V 1707 1:0 Janoušek P. 1703
2. Krejčí J. 1481 1/2 Kalhous M. 1547 2. Mácha M. H 1424 0:1 Králová G. H 1476
3. Vorel B. 1476 1/2 Vinš K. 1302 3. Štekl F. 1281 0:1 Janoušek L. 1499
4. Kvapil J. C 1447 0:1 Pištora L. H 1393 4. Kurka P. 1320 0:1 Kůs M. 1454
5. Melichar Z. 1389 1:0 Šetina M. 1000 5. Vasilek J. 1000 0:1 Samková P. 1297
2.5 : 2.5 1 : 4
TJ Sokol Krucemburk – ŠK Bohemia Pardubice C Rapid G + DDM Přelouč – TJ CHS Chotěboř C
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Hon Jiří
1. Kačor P. 1621 1:0 Třasáková A. H 1293 1. Hon J. V 1785 0:1 Pejřimovská V. 1383
2. Kafka R. 1585 1/2 Šindler J. 1547 2. Mikulenka T. 1625 1:0 Pejřimovský T. 1244
3. Michal M. H 1643 1:0 Kvapil P. H 1499 3. Laurin J. 1000 0:1 Jun R. 1176
4. Melichar J. H 1382 1:0 Stehlík P. 1405 4. Rosenberger T. 1000 0:1 Nejedlý R. 1243
5. Hrančík J. 1114 0:1 Tesař O. 1000 5. Blažek M. 1000 0:1 Jun R. 1069
3.5 : 1.5 1 : 4
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. NOPO Miřetice 1 1 0 0 3 4 : 1 4
1. TJ CHS Chotěboř C 1 1 0 0 3 4 : 1 4
3. TJ ŠO Chrudim C 1 1 0 0 3 4 : 1 3
4. TJ Sokol Krucemburk 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
5. Rapid Pardubice F 1 1 0 0 3 3 : 2 3
6. 2222 ŠK Polabiny G 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 1
6. Rapid Pardubice E 1 0 1 0 1 2.5 : 2.5 1
8. Železné hory B 1 0 0 1 0 2 : 3 2
9. ŠK Bohemia Pardubice C 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
10. Rapid Pardubice D 1 0 0 1 0 1 : 4 1
10. Rapid G + DDM Přelouč 1 0 0 1 0 1 : 4 1
12. Železné hory C 1 0 0 1 0 1 : 4 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.