Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 2.kolo 11.11.18

Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Miřetice - Krucemburk 2:3, Rapid Pardubice E - Rapid Pardubice D 5:0, Rapid Pardubice F - Chotěboř C 4:1, Chrudim C - Polabiny G 2,5:2,5, Železné hory B - Železné hory C 3,5:1,5, Bohemia Pardubice C - Rapid G + DDM Přelouč 3,5:1,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 11. 11. 2018
Rapid Pardubice F – TJ CHS Chotěboř C ŠK Bohemia Pardubice C – Rapid G + DDM Přelouč
Rozhodčí: Fiala Jan Rozhodčí: Šindler Jaromír
1. Joukl J. 1692 1/2 Jun R. 1183 1. Kvapil P. 1655 0:1 Hon J. V 1758
2. Macek O. V 1805 1:0 Zvolánek Š. 1100 2. Šindler J. 1560 1:0 Mikulenka T. 1642
3. Fiala J. V 1558 1:0 Jun R. 1069 3. Kvapil P. H 1493 1/2 Jambor L. 1777
4. Macek J. 1388 1:0 Křivský T. 1000 4. Umlauf L. 1000 1:0 Laurin J. 1000
5. Štěpán J. 1496 1/2 Křivská E. 1000 5. Starý V. H 1331 1:0 Blažek M. 1000
4 : 1 3.5 : 1.5
NOPO Miřetice – TJ Sokol Krucemburk Rapid Pardubice E – Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Janoušek Petr Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Janoušek P. 1682 0:1 Kačor P. 1626 1. Joukl M. V 1488 1:0 Svítil R. V 1717
2. Janoušek L. 1508 1:0 Kafka R. 1583 2. Kalhous M. 1543 1:0 Mácha M. H 1415
3. Kůs M. 1467 0:1 Michal M. H 1649 3. Vinš K. 1307 1:0 Štekl F. 1272
4. Samková P. 1297 1:0 Melichar J. H 1382 4. Pištora L. H 1392 1:0 Kurka P. 1307
5. Janoušek J. 1000 0:1 Štorek L. 1398 5. Šetina M. 1000 1:0 Hudec M. 1000
2 : 3 5 : 0
TJ ŠO Chrudim C – 2222 ŠK Polabiny G Železné hory B – Železné hory C
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Roub Radek
1. Linhart Z. V 1961 1:0 Nešpůrek P. V 1786 1. Vojáček J. 1100 1/2 Roub R. 1391
2. Němec B. V 1824 1/2 Škorpík F. 1605 2. Tyč J. 1232 1/2 Roub R. V 1380
3. Bureš Z. 1567 0:1 Krejčí J. 1483 3. Tyč K. 1021 1/2 Bureš D. 1059
4. Sokol P. 1486 0:1 Vorel B. 1471 4. Pařízková K. 1000 1:0 Lauer M. 1000
5. Chvojka J. 1557 1:0 Nešpůrek V. 1148 5. Žďárský V. 1000 1:0 Burešová B. 1000
2.5 : 2.5 3.5 : 1.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Rapid Pardubice F 2 2 0 0 6 7 : 3 6
2. TJ Sokol Krucemburk 2 2 0 0 6 6.5 : 3.5 6
3. Rapid Pardubice E 2 1 1 0 4 7.5 : 2.5 6
4. TJ ŠO Chrudim C 2 1 1 0 4 6.5 : 3.5 5
5. NOPO Miřetice 2 1 0 1 3 6 : 4 6
6. Železné hory B 2 1 0 1 3 5.5 : 4.5 4
7. TJ CHS Chotěboř C 2 1 0 1 3 5 : 5 4
7. ŠK Bohemia Pardubice C 2 1 0 1 3 5 : 5 4
9. 2222 ŠK Polabiny G 2 0 2 0 2 5 : 5 3
10. Rapid G + DDM Přelouč 2 0 0 2 0 2.5 : 7.5 2
11. Železné hory C 2 0 0 2 0 2.5 : 7.5 0
12. Rapid Pardubice D 2 0 0 2 0 1 : 9 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.