Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 3.kolo 25.11.18

Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny G - Železné hory B 4:1, Rapid Pardubice G - Miřetice 2:3, Rapid Pardubice D - Chrudim C 1:4, Chotěboř C - Bohemia Pardubice C 0:5, Krucemburk - Rapid Pardubice E 3,5:1,5, Železné hory C - Rapid Pardubice F 2,5:2,5
Po třech kolech se v čele tabulky osamostatnil Krucemburk jako jediný s plným počtem bodů.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 25. 11. 2018
Železné hory C – Rapid Pardubice F 2222 ŠK Polabiny G – Železné hory B
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1. Jareš O. 1415 1:0 Joukl J. 1692 1. Melichar V. V 1945 1:0 Veselý E. H 1752
2. Nešpůrek J. 1252 1/2 Macek O. V 1805 2. Škorpík F. 1605 1/2 Polách J. H 1610
3. Roub R. V 1380 0:1 Fiala J. V 1558 3. Krejčí J. 1483 1:0 Vojáček J. 1100
4. Koláček P. 1205 0:1 Macek J. 1388 4. Vorel B. 1471 1/2 Burda J. 1354
5. Lauer M. 1000 1:0 Štěpán J. 1496 5. Melichar Z. 1389 1:0 Tyč J. 1232
2.5 : 2.5 4 : 1
Rapid Pardubice D – TJ ŠO Chrudim C TJ Sokol Krucemburk – Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Svítil R. V 1717 0:1 Linhart Z. V 1961 1. Kačor P. 1626 1:0 Joukl M. V 1488
2. Mácha M. H 1415 1/2 Němec B. V 1824 2. Kafka R. 1583 1/2 Kalhous M. 1543
3. Štekl F. 1272 1/2 Krys J. 1633 3. Michal M. H 1649 1:0 Vinš K. 1307
4. Kurka P. 1307 0:1 Němec V. 1661 4. Melichar J. H 1382 1:0 Sedlák P. H 1467
5. Píšová A. 1063 0:1 Bartoš M. 1721 5. Hülle J. 1390 0:1 Dědek P. 1295
1 : 4 3.5 : 1.5
Rapid G + DDM Přelouč – NOPO Miřetice TJ CHS Chotěboř C – ŠK Bohemia Pardubice C
Rozhodčí: Hon Jiří Rozhodčí: Šindler Jaromír
1. Hon J. V 1758 1:0 Janoušek P. 1682 1. Pejřimovský T. 1224 0:1 Třasáková A. H 1375
2. Mikulenka T. 1642 1:0 Králová G. H 1522 2. Jun R. 1183 0:1 Šindler J. 1560
3. Laurin J. 1000 0:1 Janoušek L. 1508 3. Jun R. 1069 0:1 Kvapil P. H 1493
4. Rosenberger T. 1000 0:1 Samková P. 1297 4. Včela M. 1075 0:1 Stehlík P. 1394
5. Blažek M. 1000 0:1 Janoušek J. 1000 5. Křivský M. 1000 0:1 Umlauf L. 1000
2 : 3 0 : 5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Krucemburk 3 3 0 0 9 10 : 5 9
2. TJ ŠO Chrudim C 3 2 1 0 7 10.5 : 4.5 8
3. Rapid Pardubice F 3 2 1 0 7 9.5 : 5.5 8
4. ŠK Bohemia Pardubice C 3 2 0 1 6 10 : 5 9
5. NOPO Miřetice 3 2 0 1 6 9 : 6 9
6. 2222 ŠK Polabiny G 3 1 2 0 5 9 : 6 6
7. Rapid Pardubice E 3 1 1 1 4 9 : 6 7
8. Železné hory B 3 1 0 2 3 6.5 : 8.5 4
9. TJ CHS Chotěboř C 3 1 0 2 3 5 : 10 4
10. Železné hory C 3 0 1 2 1 5 : 10 2
11. Rapid G + DDM Přelouč 3 0 0 3 0 4.5 : 10.5 4
12. Rapid Pardubice D 3 0 0 3 0 2 : 13 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.