Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 4.kolo 09.12.18

Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Miřetice - Chotěboř C 3:2, Rapid Pardubice E - Rapid Pardubice G 3:2, Rapid Pardubice F - Bohemia Pardubice C 2,5:2,5, Chrudim C - Krucemburk 3:2, Železné Hory B - Rapid Pardubice D 3:2, Železné hory C - Polabiny G 0,5:4,5
Na čele tabulky došlo ke změně, když Chrudim C vystřídala do té doby vedoucí Krucemburk.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 09. 12. 2018
Rapid Pardubice F – ŠK Bohemia Pardubice C NOPO Miřetice – TJ CHS Chotěboř C
Rozhodčí: Fiala Jan Rozhodčí: Janoušek Petr
1. Joukl J. 1643 1/2 Kvapil P. 1658 1. Janoušek P. 1668 0:1 Klabeneš P. 1633
2. Macek O. V 1813 1:0 Kotlant T. 1656 2. Králová G. H 1582 1/2 Jun R. 1530
3. Fiala J. V 1566 1/2 Šindler J. 1596 3. Janoušek L. 1520 1:0 Jun R. 1196
4. Macek J. 1388 0:1 Kvapil P. H 1482 4. Kůs M. 1457 1/2 Jun R. 1069
5. Štěpán J. 1496 1/2 Stehlík P. 1397 5. Samková P. 1297 1:0 Včela M. 1075
2.5 : 2.5 3 : 2
Rapid Pardubice E – Rapid G + DDM Přelouč TJ ŠO Chrudim C – TJ Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Joukl M. V 1495 1/2 Hon J. V 1785 1. Linhart Z. V 1964 1:0 Kašpar L. 1634
2. Kalhous M. 1555 1/2 Mikulenka T. 1636 2. Němec B. V 1821 1:0 Kačor P. 1662
3. Vinš K. 1310 1:0 Laurin J. 1000 3. Bureš Z. 1555 0:1 Mottl J. H 1565
4. Kvapil P. 1100 1:0 Rosenberger T. 1000 4. Sokol P. 1476 0:1 Michal M. H 1657
5. Chabada J. 1000 0:1 Blažek M. 1000 5. Chvojka J. 1533 1:0 Hrančík J. 1114
3 : 2 3 : 2
Železné hory B – Rapid Pardubice D Železné hory C – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Tyč Miroslav Rozhodčí: Roub Radek
1. Jura J. V 1547 0:1 Svítil R. V 1704 1. Roub R. 1391 0:1 Škorpík F. 1617
2. Vojáček J. 1437 0:1 Mácha M. H 1426 2. Nešpůrek J. 1260 0:1 Krejčí J. 1501
3. Tyč M. V 1714 1:0 Štekl F. 1270 3. Roub R. V 1361 1/2 Vorel B. 1491
4. Tyč J. 1228 1:0 Kurka P. 1287 4. Bureš D. 1059 0:1 Melichar Z. 1401
5. Tyč K. 1021 1:0 Řeháček F. 1000 5. Burešová B. 1000 0:1 Nešpůrek V. 1146
3 : 2 0.5 : 4.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim C 4 3 1 0 10 13.5 : 6.5 11
2. TJ Sokol Krucemburk 4 3 0 1 9 12 : 8 11
2. NOPO Miřetice 4 3 0 1 9 12 : 8 11
4. 2222 ŠK Polabiny G 4 2 2 0 8 13.5 : 6.5 10
5. Rapid Pardubice F 4 2 2 0 8 12 : 8 9
6. ŠK Bohemia Pardubice C 4 2 1 1 7 12.5 : 7.5 10
7. Rapid Pardubice E 4 2 1 1 7 12 : 8 9
8. Železné hory B 4 2 0 2 6 9.5 : 10.5 7
9. TJ CHS Chotěboř C 4 1 0 3 3 7 : 13 5
10. Železné hory C 4 0 1 3 1 5.5 : 14.5 2
11. Rapid G + DDM Přelouč 4 0 0 4 0 6.5 : 13.5 5
12. Rapid Pardubice D 4 0 0 4 0 4 : 16 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.