Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 5.kolo 06.01.19

V pátém Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny G - Rapid Pardubice F 1:4, Rapid Pardubice D - Železné hory C 3:2, Krucemburk - Železné hory B 3:2, Rapid Pardubice G - Chrudim C 1:4, Chotěboř C - Rapid Pardubice E 0:5, Bohemia Pardubice C - Miřetice 1,5:3,5
Vedoucí Chrudim C nezaváhala a zůstává s bodovým náskokem v čele tabulky.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 06. 01. 2019
2222 ŠK Polabiny G – Rapid Pardubice F Rapid Pardubice D – Železné hory C
Rozhodčí: Fiala Jan Rozhodčí: Svítil Radek
1. Škorpík F. 1625 0:1 Joukl J. 1660 1. Svítil R. V 1706 1/2 Jareš O. 1432
2. Krejčí J. 1505 0:1 Fiala J. V 1557 2. Mácha M. H 1445 0:1 Nešpůrek J. 1249
3. Kvapil J. C 1414 0:1 Nešpůrek J. H 1571 3. Štekl F. 1263 1:0 Roub R. V 1370
4. Melichar Z. 1401 1:0 Macek J. 1381 4. Kurka P. 1264 1/2 Koláček P. 1195
5. Plíva P. 1192 0:1 Štěpán J. 1490 5. Píšová A. 1063 1:0 Bureš D. 1057
1 : 4 3 : 2
TJ Sokol Krucemburk – Železné hory B Rapid G + DDM Přelouč – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Tyč Miroslav Rozhodčí: Hon Jiří
1. Kašpar L. 1629 1:0 Jura J. V 1538 1. Prokop M. 1845 1/2 Linhart Z. V 1956
2. Kačor P. 1650 1:0 Vojáček J. 1407 2. Mikulenka T. 1642 0:1 Němec B. V 1835
3. Kafka R. 1557 1:0 Burda J. 1360 3. Jambor L. 1772 1/2 Krys J. 1614
4. Michal M. H 1662 0:1 Kravařík J. 1335 4. Laurin J. 1000 0:1 Němec V. 1660
5. Melichar J. H 1390 0:1 Tyč M. V 1726 5. Blažek M. 1000 0:1 Bartoš M. 1719
3 : 2 1 : 4
TJ CHS Chotěboř C – Rapid Pardubice E ŠK Bohemia Pardubice C – NOPO Miřetice
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Šindler Jaromír
1. Pejřimovský T. 1237 0:1 Joukl M. V 1501 1. Kvapil P. 1669 0:1 Janoušek P. 1646
2. Jun R. 1191 0:1 Kalhous M. 1551 2. Třasáková A. H 1565 0:1 Králová G. H 1544
3. Jun R. 1295 0:1 Vinš K. 1308 3. Kotlant T. 1652 0:1 Janoušek L. 1523
4. Včela M. 1098 0:1 Sedlák P. H 1467 4. Šindler J. 1595 1/2 Kůs M. 1457
5. Křivský M. 1000 0:1 Kvapil P. 1097 5. Stehlík P. 1395 1:0 Samková P. 1297
0 : 5 1.5 : 3.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim C 5 4 1 0 13 17.5 : 7.5 14
2. NOPO Miřetice 5 4 0 1 12 15.5 : 9.5 14
3. TJ Sokol Krucemburk 5 4 0 1 12 15 : 10 14
4. Rapid Pardubice F 5 3 2 0 11 16 : 9 13
5. Rapid Pardubice E 5 3 1 1 10 17 : 8 14
6. 2222 ŠK Polabiny G 5 2 2 1 8 14.5 : 10.5 11
7. ŠK Bohemia Pardubice C 5 2 1 2 7 14 : 11 11
8. Železné hory B 5 2 0 3 6 11.5 : 13.5 9
9. TJ CHS Chotěboř C 5 1 0 4 3 7 : 18 5
9. Rapid Pardubice D 5 1 0 4 3 7 : 18 5
11. Železné hory C 5 0 1 4 1 7.5 : 17.5 3
12. Rapid G + DDM Přelouč 5 0 0 5 0 7.5 : 17.5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.