Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 6.kolo 21.01.19

V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny G - Rapid Pardubice D 4,5_0,5, Rapid Pardubice E - Bohemia Pardubice C 2,5:2,5, Rapid Pardubice F - Miřetice 4,5:0,5, Chrudim C - Chotěboř C 3:2, Železné hory B - Rapid Pardubice G 2:3, Železné hory C - Krucemburk 1,5:3,5
V čele tabulky zůstává Chrudim C s 16 body a bodovým náskokem před Krucemburkem, poslední zůstávají Železné hory C s jediným bodem.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 20. 01. 2019
Rapid Pardubice F – NOPO Miřetice Rapid Pardubice E – ŠK Bohemia Pardubice C
Rozhodčí: Fiala Jan Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Joukl J. 1660 1:0 Janoušek P. 1646 1. Joukl M. V 1501 1/2 Šindler J. 1595
2. Macek O. V 1801 1:0 Králová G. H 1544 2. Kalhous M. 1551 1/2 Kvapil P. H 1488
3. Fiala J. V 1557 1/2 Janoušek L. 1523 3. Vinš K. 1308 1/2 Stehlík P. 1395
4. Macek J. 1381 1:0 Kůs M. 1457 4. Sedlák P. H 1467 1:0 Umlauf L. 1000
5. Štěpán J. 1490 1:0 Samková P. 1297 5. Kvapil P. 1097 0:1 Tesař O. 1000
4.5 : 0.5 2.5 : 2.5
TJ ŠO Chrudim C – TJ CHS Chotěboř C Železné hory B – Rapid G + DDM Přelouč
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Veselý Emanuel
1. Linhart Z. V 1956 0:1 Pejřimovská V. 1448 1. Veselý E. H 1755 1/2 Hon J. V 1777
2. Němec B. V 1835 0:1 Pejřimovský T. 1237 2. Vojáček J. 1407 1/2 Jambor L. 1772
3. Bureš Z. 1545 1:0 Jun R. 1191 3. Burda J. 1360 0:1 Laurin J. 1000
4. Bartoš M. 1719 1:0 Jun R. 1295 4. Pařízková K. 1000 0:1 Rosenberger T. 1000
5. Chvojka J. 1536 1:0 Včela M. 1098 5. Žďárský V. 1000 1:0 Blažek M. 1000
3 : 2 2 : 3
Železné hory C – TJ Sokol Krucemburk 2222 ŠK Polabiny G – Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1. Roub R. 1383 1/2 Kačor P. 1650 1. Škorpík F. 1625 1/2 Svítil R. V 1706
2. Jareš O. 1432 0:1 Mottl J. H 1585 2. Krejčí J. 1505 1:0 Mácha M. H 1445
3. Roub R. V 1370 0:1 Michal M. H 1662 3. Vorel B. 1481 1:0 Štekl F. 1263
4. Koláček P. 1195 1:0 Hrančík J. 1111 4. Kvapil J. C 1414 1:0 Píšová A. 1063
5. Lauer M. 1000 0:1 Štorek L. 1398 5. Melichar Z. 1401 1:0 Čapoun K. 1000
1.5 : 3.5 4.5 : 0.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim C 6 5 1 0 16 20.5 : 9.5 17
2. TJ Sokol Krucemburk 6 5 0 1 15 18.5 : 11.5 17
3. Rapid Pardubice F 6 4 2 0 14 20.5 : 9.5 17
4. NOPO Miřetice 6 4 0 2 12 16 : 14 14
5. Rapid Pardubice E 6 3 2 1 11 19.5 : 10.5 15
6. 2222 ŠK Polabiny G 6 3 2 1 11 19 : 11 15
7. ŠK Bohemia Pardubice C 6 2 2 2 8 16.5 : 13.5 12
8. Železné hory B 6 2 0 4 6 13.5 : 16.5 10
9. Rapid G + DDM Přelouč 6 1 0 5 3 10.5 : 19.5 7
10. TJ CHS Chotěboř C 6 1 0 5 3 9 : 21 7
11. Rapid Pardubice D 6 1 0 5 3 7.5 : 22.5 5
12. Železné hory C 6 0 1 5 1 9 : 21 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.