Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 7.kolo 03.02.19

V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Miřetice - Rapid Pardubice E 1:4, Rapid Pardubice G - Železné hory C 0:5 (domácí k zápasu nenastoupili), Rapid Pardubice D - Rapid Pardubice F 0,5:4,5, Bohemia Pardubice C - Chrudim C 2:3, Chotěboř C - Železné hory B 4,5:0,5, Krucemburk - Polabiny G 2,5:2,5
V čele tabulky je i nadále Chrudim C druhý se ztrátou dvou bodů je Rapid Pardubice F.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 03. 02. 2019
Rapid Pardubice D – Rapid Pardubice F TJ Sokol Krucemburk – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1. Svítil R. V 1710 1/2 Joukl J. 1665 1. Kašpar L. 1644 1:0 Krejčí J. 1491
2. Mácha M. H 1422 0:1 Macek O. V 1860 2. Kačor P. 1648 1/2 Vorel B. 1499
3. Štekl F. 1280 0:1 Fiala J. V 1588 3. Kafka R. 1567 1/2 Dudek V. 1692
4. Kurka P. 1260 0:1 Macek J. 1355 4. Michal M. H 1648 1/2 Kvapil J. C 1423
5. Hudec M. 1000 0:1 Štěpán J. 1487 5. Hrančík J. 1096 0:1 Frgalová H. 1601
0.5 : 4.5 2.5 : 2.5
Rapid G + DDM Přelouč – Železné hory C TJ CHS Chotěboř C – Železné hory B
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Tyč Miroslav
1. 0 0 –:+ Roub R. 1396 1. Pejřimovská V. 1470 1:0 Vojáček J. 1399
2. 0 0 –:+ Jareš O. 1433 2. Pejřimovský T. 1290 1:0 Burda J. 1350
3. 0 0 –:+ Nešpůrek J. 1279 3. Jun R. 1183 1/2 Tyč M. V 1736
4. 0 0 –:+ Roub R. V 1320 4. Jun R. 1295 1:0 Tyč K. 1022
5. 0 0 –:+ Koláček P. 1214 5. Včela M. 1098 1:0 Mrštík Š. 1100
0 : 5 4.5 : 0.5
ŠK Bohemia Pardubice C – TJ ŠO Chrudim C NOPO Miřetice – Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Šindler Jaromír Rozhodčí: Janoušek Ladislav
1. Kvapil P. 1668 0:1 Linhart Z. V 1945 1. Janoušek L. 1537 0:1 Joukl M. V 1513
2. Šindler J. 1579 0:1 Němec B. V 1822 2. Kůs M. 1441 1/2 Kalhous M. 1532
3. Kvapil P. H 1477 1:0 Bureš Z. 1535 3. Samková P. 1272 1/2 Vinš K. 1310
4. Tesař O. 1000 0:1 Bartoš M. 1723 4. Šebek M. 1276 0:1 Černý Z. 1257
5. Starý V. H 1325 1:0 Chvojka J. 1563 5. Janoušek J. 1167 0:1 Sedlák P. H 1475
2 : 3 1 : 4
TABULKA PO 7. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim C 7 6 1 0 19 23.5 : 11.5 20
2. Rapid Pardubice F 7 5 2 0 17 25 : 10 21
3. TJ Sokol Krucemburk 7 5 1 1 16 21 : 14 18
4. Rapid Pardubice E 7 4 2 1 14 23.5 : 11.5 18
5. 2222 ŠK Polabiny G 7 3 3 1 12 21.5 : 13.5 16
6. NOPO Miřetice 7 4 0 3 12 17 : 18 14
7. ŠK Bohemia Pardubice C 7 2 2 3 8 18.5 : 16.5 14
8. Železné hory B 7 2 0 5 6 14 : 21 10
9. TJ CHS Chotěboř C 7 2 0 5 6 13.5 : 21.5 11
10. Železné hory C 7 1 1 5 4 14 : 21 9
11. Rapid G + DDM Přelouč 7 1 0 6 3 10.5 : 24.5 7
12. Rapid Pardubice D 7 1 0 6 3 8 : 27 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.