Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 8.kolo 17.02.19

V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny G - Rapid Pardubice G 3,5:1,5, Rapid Pardubice D - Krucemburk 2:3, Rapid Pardubice F - Rapid Pardubice E 3:2, Chrudim C - Miřetice 3,5:1,5, Železné hory B - Bohemia Pardubice C 1:4, Železné hory C - Chotěboř C 0:5
V čele tabulky zůstala Chrudim C a o prvním místě a postupu asi rozhodne až její přímý souboj s Rapidem Pardubice C. O sestup se zřejmě rozhodne mezi Rapidy Pardubice D a G, ale 've hře o sestup' zůstávají i Železné hory C !


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 17. 02. 2019
Rapid Pardubice F – Rapid Pardubice E TJ ŠO Chrudim C – NOPO Miřetice
Rozhodčí: Fiala Jan Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Joukl J. 1665 1/2 Joukl M. V 1513 1. Linhart Z. V 1945 1:0 Janoušek P. 1654
2. Fiala J. V 1588 1:0 Kalhous M. 1532 2. Němec B. V 1822 0:1 Králová G. H 1580
3. Nešpůrek J. H 1591 1:0 Vinš K. 1310 3. Krys J. 1621 1/2 Janoušek L. 1537
4. Macek J. 1355 0:1 Černý Z. 1257 4. Bartoš M. 1723 1:0 Kůs M. 1441
5. Štěpán J. 1487 1/2 Sedlák P. H 1475 5. Chvojka J. 1563 1:0 Šebek M. 1276
3 : 2 3.5 : 1.5
Železné hory B – ŠK Bohemia Pardubice C Železné hory C – TJ CHS Chotěboř C
Rozhodčí: Tyč Miroslav Rozhodčí: Roub Radek
1. Veselý E. H 1754 0:1 Třasáková A. H 1530 1. Nešpůrek J. 1279 0:1 Klabeneš P. 1588
2. Vojáček J. 1399 0:1 Šindler J. 1579 2. Roub R. V 1320 0:1 Pejřimovský T. 1290
3. Burda J. 1350 1/2 Kvapil P. H 1477 3. Bureš D. 1057 0:1 Jun R. 1183
4. Tyč M. V 1736 1/2 Stehlík P. 1405 4. Lauer M. 1000 0:1 Zvolánek Š. 1093
5. Tyč J. 1251 0:1 Horáčková I. 1137 5. Burešová B. 1000 0:1 Jun R. 1295
1 : 4 0 : 5
2222 ŠK Polabiny G – Rapid G + DDM Přelouč Rapid Pardubice D – TJ Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Svítil Radek
1. Nešpůrek P. V 1790 1:0 Hon J. V 1766 1. Svítil R. V 1710 1:0 Kačor P. 1648
2. Krejčí J. 1491 0:1 Mikulenka T. 1624 2. Mácha M. H 1422 1:0 Mottl J. H 1597
3. Vorel B. 1499 1/2 Jambor L. 1772 3. Štekl F. 1280 0:1 Michal M. H 1648
4. Dudek V. 1692 1:0 Laurin J. 1000 4. Píšová A. 1063 0:1 Hrančík J. 1096
5. Melichar Z. 1420 1:0 Rosenberger T. 1000 5. Hong B. 1000 0:1 Štorek L. 1398
3.5 : 1.5 2 : 3
TABULKA PO 8. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim C 8 7 1 0 22 27 : 13 23
2. Rapid Pardubice F 8 6 2 0 20 28 : 12 23
3. TJ Sokol Krucemburk 8 6 1 1 19 24 : 16 21
4. 2222 ŠK Polabiny G 8 4 3 1 15 25 : 15 19
5. Rapid Pardubice E 8 4 2 2 14 25.5 : 14.5 19
6. NOPO Miřetice 8 4 0 4 12 18.5 : 21.5 15
7. ŠK Bohemia Pardubice C 8 3 2 3 11 22.5 : 17.5 17
8. TJ CHS Chotěboř C 8 3 0 5 9 18.5 : 21.5 16
9. Železné hory B 8 2 0 6 6 15 : 25 10
10. Železné hory C 8 1 1 6 4 14 : 26 9
11. Rapid G + DDM Přelouč 8 1 0 7 3 12 : 28 8
12. Rapid Pardubice D 8 1 0 7 3 10 : 30 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.