Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 9.kolo 03.03.19

V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Miřetice - Železné hory B 2,5:2,5, Rapid Pardubice G - Rapid Pardubice D 2,5:2,5, Rapid Pardubice E - Chrudim C 1,5:3,5, E9Bohemia Pardubice C - Železné hory C 4,5:0,5, Chotěboř C - Polabiny G 3,5:1,5, Krucemburk - Rapid Pardubice F 3:2
Dvě kola před koncem zůstává v čele soutěže Chrudim C s tříbodovým náskokem před Kucemburkem.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 03. 03. 2019
TJ Sokol Krucemburk – Rapid Pardubice F Rapid G + DDM Přelouč – Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Fiala Jan Rozhodčí: Svítil Radek
1. Kačor P. 1636 0:1 Joukl J. 1659 1. Mikulenka T. 1636 1/2 Svítil R. V 1715
2. Kafka R. 1567 0:1 Macek O. V 1863 2. Jambor L. 1772 1/2 Mácha M. H 1435
3. Michal M. H 1644 1:0 Fiala J. V 1614 3. Laurin J. 1000 0:1 Štekl F. 1264
4. Melichar J. H 1447 1:0 Štěpán J. 1486 4. Rosenberger T. 1000 1/2 Kurka P. 1242
5. Hrančík J. 1093 1:0 Kočí L. 1000 5. Blažek M. 1000 1:0 Efler L. 1000
3 : 2 2.5 : 2.5
TJ CHS Chotěboř C – 2222 ŠK Polabiny G ŠK Bohemia Pardubice C – Železné hory C
Rozhodčí: Vorel Bohuslav Rozhodčí: Šindler Jaromír
1. Klabeneš P. 1614 1/2 Škorpík F. 1611 1. Kvapil P. 1674 1:0 Roub R. 1396
2. Pejřimovská V. 1486 1/2 Krejčí J. 1461 2. Šindler J. 1581 1/2 Nešpůrek J. 1270
3. Pejřimovský T. 1335 1/2 Vorel B. 1516 3. Kvapil P. H 1486 1:0 Roub R. V 1290
4. Jun R. 1200 1:0 Kvapil J. C 1457 4. Stehlík P. 1403 1:0 Koláček P. 1214
5. Jun R. 1295 1:0 Melichar Z. 1420 5. Horáčková I. 1150 1:0 Bureš D. 1057
3.5 : 1.5 4.5 : 0.5
NOPO Miřetice – Železné hory B Rapid Pardubice E – TJ ŠO Chrudim C
Rozhodčí: Janoušek Petr Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Janoušek P. 1654 0:1 Veselý E. H 1732 1. Joukl M. V 1531 0:1 Linhart Z. V 1964
2. Janoušek L. 1529 1:0 Vojáček J. 1373 2. Kalhous M. 1513 1/2 Němec B. V 1824
3. Kůs M. 1439 1/2 Burda J. 1334 3. Vinš K. 1304 1/2 Němec V. 1658
4. Samková P. 1274 1:0 Kravařík J. 1370 4. Černý Z. 1257 1/2 Bartoš M. 1735
5. Šebek M. 1270 0:1 Tyč M. V 1724 5. Kvapil P. 1097 0:1 Chvojka J. 1549
2.5 : 2.5 1.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim C 9 8 1 0 25 30.5 : 14.5 25
2. TJ Sokol Krucemburk 9 7 1 1 22 27 : 18 24
3. Rapid Pardubice F 9 6 2 1 20 30 : 15 25
4. 2222 ŠK Polabiny G 9 4 3 2 15 26.5 : 18.5 19
5. ŠK Bohemia Pardubice C 9 4 2 3 14 27 : 18 21
6. Rapid Pardubice E 9 4 2 3 14 27 : 18 19
7. NOPO Miřetice 9 4 1 4 13 21 : 24 17
8. TJ CHS Chotěboř C 9 4 0 5 12 22 : 23 18
9. Železné hory B 9 2 1 6 7 17.5 : 27.5 12
10. Železné hory C 9 1 1 7 4 14.5 : 30.5 9
10. Rapid G + DDM Přelouč 9 1 1 7 4 14.5 : 30.5 9
12. Rapid Pardubice D 9 1 1 7 4 12.5 : 32.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.