Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 10.kolo 24.03.19

V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny G - Bohemia Pardubice C 3:2, Rapid Pardubice G - Chotěboř C 1:4, Rapid Pardubice F - Chrudim C 2,5:2,5, Krucemburk - Rapid Pardubice G 4:1, Železné hory B - Rapid Pardubice E 3:2, Železné hory C - Miřetice 0,5:4,5
V čele tabulky zůstává Chrudim C, jejíž náskok před Krucemburkem se snížil na jediný bod, takže o postupu rozhodne až poslední kolo.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 24. 03. 2019
Rapid Pardubice F – TJ ŠO Chrudim C Železné hory B – Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Fiala Jan Rozhodčí: Tyč Miroslav
1. Joukl J. 1659 1/2 Linhart Z. V 1964 1. Polách J. H 1610 0:1 Joukl M. V 1531
2. Fiala J. V 1614 1:0 Němec B. V 1824 2. Burda J. 1334 1/2 Kalhous M. 1513
3. Nešpůrek J. H 1587 1:0 Němec V. 1658 3. Holub M. 1390 1:0 Vinš K. 1304
4. Macek J. 1362 0:1 Bartoš M. 1735 4. Tyč M. V 1724 1:0 Černý Z. 1257
5. Štěpán J. 1486 0:1 Chvojka J. 1549 5. Tyč J. 1225 1/2 Sedlák P. H 1470
2.5 : 2.5 3 : 2
Železné hory C – NOPO Miřetice 2222 ŠK Polabiny G – ŠK Bohemia Pardubice C
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1. Jareš O. 1433 0:1 Janoušek P. 1654 1. Škorpík F. 1611 0:1 Kvapil P. 1674
2. Nešpůrek J. 1270 0:1 Janoušek L. 1529 2. Krejčí J. 1461 1/2 Šindler J. 1581
3. Bureš D. 1057 0:1 Kůs M. 1439 3. Vorel B. 1516 1/2 Kvapil P. H 1486
4. Lauer M. 1000 0:1 Samková P. 1274 4. Kvapil J. C 1457 1:0 Stehlík P. 1403
5. Burešová B. 1000 1/2 Janoušek J. 1161 5. Melichar Z. 1420 1:0 Horáčková I. 1150
0.5 : 4.5 3 : 2
Rapid Pardubice D – TJ CHS Chotěboř C TJ Sokol Krucemburk – Rapid G + DDM Přelouč
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Hon Jiří
1. Svítil R. V 1715 0:1 Jun R. 1531 1. Kačor P. 1636 0:1 Hon J. V 1763
2. Mácha M. H 1435 0:1 Pejřimovský T. 1335 2. Kafka R. 1567 1:0 Mikulenka T. 1636
3. Štekl F. 1264 1:0 Jun R. 1200 3. Michal M. H 1644 1:0 Laurin J. 1000
4. Kurka P. 1242 0:1 Jun R. 1295 4. Melichar J. H 1447 1:0 Rosenberger T. 1000
5. Hanousek J. 1000 0:1 Včela M. 1098 5. Štorek L. 1398 1:0 Blažek M. 1000
1 : 4 4 : 1
TABULKA PO 10. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim C 10 8 2 0 26 33 : 17 27
2. TJ Sokol Krucemburk 10 8 1 1 25 31 : 19 28
3. Rapid Pardubice F 10 6 3 1 21 32.5 : 17.5 27
4. 2222 ŠK Polabiny G 10 5 3 2 18 29.5 : 20.5 21
5. NOPO Miřetice 10 5 1 4 16 25.5 : 24.5 21
6. TJ CHS Chotěboř C 10 5 0 5 15 26 : 24 22
7. ŠK Bohemia Pardubice C 10 4 2 4 14 29 : 21 22
8. Rapid Pardubice E 10 4 2 4 14 29 : 21 20
9. Železné hory B 10 3 1 6 10 20.5 : 29.5 14
10. Rapid G + DDM Přelouč 10 1 1 8 4 15.5 : 34.5 10
11. Železné hory C 10 1 1 8 4 15 : 35 9
12. Rapid Pardubice D 10 1 1 8 4 13.5 : 36.5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.