Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ - 11.kolo 07.04.19

V posledním jednáctém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výslerdky:
Miřetice - Polabiny G 2:3, Rapid Pardubice G - Rapid Pardubice F 2,5:2,5, Rapid Pardubice E - Železné hory C 4,5:0,5, Bohemia Pardubice C - Rapid Pardubice D 4:1, Chotěboř C - Krucemburk 3:2, Chrudim C - Železné hory B 5:0
První místo s právem postupu do Krajského přeboru 2.třídy udržela Chrudim C - Blahopřejeme !!!.


KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 07. 04. 2019
Rapid G + DDM Přelouč – Rapid Pardubice F TJ CHS Chotěboř C – TJ Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Pátek Ladislav
1. Prokop M. 1839 1/2 Joukl J. 1678 1. Pejřimovská V. 1476 1:0 Kafka R. 1585
2. Hon J. V 1770 1/2 Macek O. V 1891 2. Pejřimovský T. 1421 1:0 Michal M. H 1653
3. Mikulenka T. 1634 1/2 Fiala J. V 1626 3. Jun R. 1230 1/2 Melichar J. H 1469
4. Jambor L. 1490 1:0 Macek J. 1360 4. Zvolánek Š. 1093 1/2 Hrančík J. 1093
5. Blažek M. 1000 0:1 Štěpán J. 1448 5. Jun R. 1234 0:1 Štorek L. 1398
2.5 : 2.5 3 : 2
ŠK Bohemia Pardubice C – Rapid Pardubice D NOPO Miřetice – 2222 ŠK Polabiny G
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Janoušek Petr
1. Kvapil P. 1692 1/2 Svítil R. V 1691 1. Janoušek P. 1658 1:0 Škorpík F. 1596
2. Kvapil P. H 1498 1:0 Mácha M. H 1422 2. Králová G. H 1585 1/2 Krejčí J. 1461
3. Stehlík P. 1400 1/2 Štekl F. 1280 3. Janoušek L. 1538 1/2 Vorel B. 1504
4. Petružálek R. 1528 1:0 Kurka P. 1242 4. Kůs M. 1433 0:1 Kvapil J. C 1446
5. Petružálek J. 1784 1:0 Čapoun K. 1000 5. Samková P. 1299 0:1 Melichar Z. 1427
4 : 1 2 : 3
Rapid Pardubice E – Železné hory C TJ ŠO Chrudim C – Železné hory B
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Joukl M. V 1539 1/2 Roub R. 1389 1. Linhart Z. V 1946 1:0 Jura J. V 1526
2. Kalhous M. 1516 1:0 Nešpůrek J. 1277 2. Němec B. V 1808 1:0 Vojáček J. 1361
3. Vinš K. 1304 1:0 Roub R. V 1292 3. Krys J. 1617 1:0 Kravařík J. 1345
4. Černý Z. 1257 1:0 Bureš D. 1057 4. Bartoš M. 1735 1:0 Holub M. 1405
5. Kvapil P. 1097 1:0 Lauer M. 1000 5. Chvojka J. 1550 1:0 Tyč M. V 1733
4.5 : 0.5 5 : 0
TABULKA PO 11. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim C 11 9 2 0 29 38 : 17 32
2. TJ Sokol Krucemburk 11 8 1 2 25 33 : 22 29
3. Rapid Pardubice F 11 6 4 1 22 35 : 20 28
4. 2222 ŠK Polabiny G 11 6 3 2 21 32.5 : 22.5 23
5. TJ CHS Chotěboř C 11 6 0 5 18 29 : 26 24
6. Rapid Pardubice E 11 5 2 4 17 33.5 : 21.5 24
7. ŠK Bohemia Pardubice C 11 5 2 4 17 33 : 22 25
8. NOPO Miřetice 11 5 1 5 16 27.5 : 27.5 22
9. Železné hory B 11 3 1 7 10 20.5 : 34.5 14
10. Rapid G + DDM Přelouč 11 1 2 8 5 18 : 37 11
11. Železné hory C 11 1 1 9 4 15.5 : 39.5 9
12. Rapid Pardubice D 11 1 1 9 4 14.5 : 40.5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.