Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listopádí Břehy 2017 25.11.17

V sobotu 25.listopadu 2017 uspořádal TJ Sokol Břehy již 3.ročník šachového turnaje v rapidu 'Šachové listopádí Břehy', kterého se zúžastnilo symbolických 64 hráčů ze 13 oddílů a 4 krajů.
Samostatné první místo si vybojoval Oldřich Kastner z Bohemie Pardubice před Lubomírem Šilarem ze Železných hor a Lukášem Starým z Heřmanova Městce, mezi žáky byl nejlepší Radek Roub ze Železných hor.


Listopádí Břehy 2017 
Organizátor : Tělocvičná jednota Sokol Břehy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : PhDr. Miroslav Tyč
Hlavní rozhodčí : Ing. Lubomír Šilar
Rozhodčí : Ing. Jiří Jura
Místo : Břehy u Přelouče
Datum : 2017/11/25
Ø ELO turnaje : 1297
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3   Kastner Oldřich  2038 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 7,5 53 41,5 42,5
2 1   Šilar Lubomír  2136 ŠS Železné hory 7 55,5 44 42,25
3 7   Starý Lukáš  1893 Jiskra Heřmanův Městec 7 52 41,5 39
4 5   Novák Jiří  1970 TJ Sokol Sendražice, z.s. 7 52 40,5 39,5
5 16   Kalhous Miroslav  1587 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 6,5 50 39 33,5
6 8   Dunajčík Jiří  1891 ŠS Železné hory 6,5 48 37 32
7 6   Žváček Antonín  1895 SK Kbely 6 54,5 43,5 35
8 54   Petrík Peter  1000 ŠK při DDM Litomyšl 6 52 40 33,75
9 19   Vorel Bohuslav  1546 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 50,5 40,5 30,75
10 13   Hon Jiří  1730 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 6 48,5 37,5 28,75
11 15   Janko Jan  1628 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 6 47,5 38 28
12 18   Mikulenka Tomáš  1553 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 6 46,5 37,5 26,5
13 29   Kravařík Jindřich  1202 ŠS Železné hory 6 44 34,5 26
14 10   Uhlíř Václav  1851 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6 42 33,5 25,5
15 9   Veselý Emanuel  1880 Sokol Lázně Bohdaneč 5,5 51 40,5 28
16 24   Jura Jiří  1327 ŠS Železné hory 5,5 49 38 27,25
17 21   Tyč Miroslav  1522 ŠS Železné hory 5,5 48,5 38,5 26,25
18 2 FM Švanda Pavel  2047 ŠK Gordic Jihlava 5,5 46,5 36,5 25
19 11   Štolfa Jaroslav  1820 Jiskra Heřmanův Městec 5,5 46,5 36 24,75
20 14   Kvapil Petr  1707 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 45 34,5 23,25
21 23   Šindler Jaromír  1502 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 44 35 23,5
22 45   Holub Miloš  1000 ŠS Železné hory 5 44,5 36 19,5
23 22   Roub Radek st.  1507 ŠS Železné hory 5 44 33 20,5
24 12   Sekyrka Josef  1765 Sokol Lázně Bohdaneč 5 42,5 35,5 19,5
25 27   Roub Radek ml.  1226 ŠS Železné hory 5 42 33,5 20
26 30   Tyč Jakub  1187 ŠS Železné hory 5 41,5 32,5 20,5
27 63   Čepl Jiří  1000   5 41 31,5 20
28 20   Kraus Petr  1528 ŠK Český Brod 5 40,5 31 17,5
29 57   Tomeš Martin  1000   5 33 26 16,5
30 17   Polách Jakub  1561 SK Podlužan Prušánky z.s. 4,5 49 38 21,75
31 56   Sauer Petr  1000 ŠK při DDM Litomyšl 4,5 45,5 36,5 19,75
32 61   Vojáček Jakub  1000   4,5 40 31 17
33 35   Dejmek Tomáš  1092 DDM Kolín 4,5 39,5 30 14,25
34 28   Nešpůrek Vojtěch  1211 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 37,5 30,5 14,75
35 49   Le Hoang Anh Quan  1000 ŠS Železné hory 4,5 37,5 29,5 15,75
36 41   Burda Jaroslav  1000 ŠS Železné hory 4,5 36,5 29,5 12,25
37 37   Starý Vojtěch  1053 Jiskra Heřmanův Městec 4 44 33 17
38 25   Nešpůrek Jakub  1273 ŠS Železné hory 4 43,5 34 16
39 50   Macháček Karel  1000   4 42,5 33 16
40 33   Koláček Petr  1127 ŠS Železné hory 4 42 32 16
41 32   Hlaváček Radan  1133 ŠS Železné hory 4 38 30 12
42 46   Hrdlička Jan  1000 ŠS Železné hory 4 35,5 29 11,5
43 38   Bureš Daniel  1042 ŠS Železné hory 4 35 27 12
44 34   Hrdlička Jakub  1096 ŠS Železné hory 4 34 26,5 11
45 40   Blažek Marek  1000   4 33,5 26 9
46 55   Rosenberger Tomáš  1000   4 33 25,5 13
47 62   Vojáček Jan  1000   4 32,5 25,5 12
48 48   Lauryn Jakub  1000   4 32 24,5 9
49 31   Petrík Jozef  1138 ŠK při DDM Litomyšl 3,5 34 27 11
50 53   Málek Ondřej  1000 ŠS Železné hory 3 38,5 30 10,5
51 36   Paďouk Jaroslav  1055 ŠS Železné hory 3 38,5 30 10
52 39   Tyč Karel  1032 ŠS Železné hory 3 37 28 8,5
53 26   Zelenka Jiří  1259 TJ Sokol Sendražice, z.s. 3 36,5 29 9
54 59   Tomešová Martina  1000   3 34 27,5 6,5
55 43   Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 3 34 26,5 8
56 51   Mikuš Zdeněk  1000 ŠS Železné hory 3 27,5 21 3,5
57 58   Tomešová Gabriela  1000   3 26,5 21 5,5
58 4   Hlaváček Petr  1000   3 21 16,5 3,5
59 42   Burda Martin  1000   2 36 28 5
60 47   Lauer Marek  1000   2 35,5 26,5 6
61 64   Žďárský Vojtěch  1000   2 29 23,5 2,5
62 52   Moser Hugo  1000   2 26 20,5 1,5
63 60   Vencl Jan  1000   1 29,5 24,5 0,5
64 44   Daňová Klára  1000   1 22 17 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.