Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Lanškrounskou věž 10.06.18

V sobotu 9.června 2018 se v Lanškrouně uskutečnil již 24.ročník turnaje pro mládež 'O Lanškrounskou věž', kterého se ve dvou kategoriích zúčastnilo 43 hráčů výhradně z východní části kraje.
Mladší kategorie do 13 let se zúčastnilo 30 mládežníků, z nichž se suverénním vítězem (7/7) stal Michal Ďuriančík ze Svitav, na druhém místě skončil Tran Tuan Anh z Ústí n/O. a na třetím místě byl Jakub Sedlák z Lanškrouna, nejlepší z dívek byla Eliška Vágnerová z Kunvaldu.
V kategorii do 19 let nedal nikomu sebemenší šanci (opět 7/7) favorizovaný FM Josef Havelka hrající za Rychnov n/Kn., na druhém místě skončil s dvoubodovým odstupem Matěj Kupsa z Lanškrouna jen na lepší pomocné hodnocení před Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O., z dívek byla nejúspěšnější Julie Kalousová z Lanškrouna.


Lanškrounská věž 2018
Organizátor : TJ Lanškroun
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : Novák Miroslav
Čas na rozmyšlenou : 20 minut + 5 s.
Místo : Lanškroun
Datum : 2018/06/09
Kategorie do 13 let
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2   Ďuriančík Michal  1484 ŠK Svitavy 7 23,5 32,5 7
2 9   Tran Tuan Anh  1161 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 19 29 6
3 5   Sedlák Jakub  1304 TJ Lanškroun 5,5 20 29 5
4 4   Václavík Patrik  1312 ŠK Svitavy 5 23 32 5
5 1   Moravec Jakub  1486 ŠK Svitavy 4,5 22 33 4
6 3   Kobr Matěj  1381 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 21 31 4
7 16   Večeř Martin  1095 TJ Lanškroun 4,5 19 24,5 4
8 7   Lána Vincent  1233 TJ Lanškroun 4,5 18 25 4
9 28   Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 16 24,5 4
10 6   Málek Filip  1236 TJ Lanškroun 4 20 29 4
11 10   Komárek Tobiáš  1118 ŠK Svitavy 4 19,5 27 4
12 8   Staněk Jan  1165 Jevíčko 4 17,5 25,5 4
13 14   Kotizová Lucie  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 14 20,5 4
14 12   Novotný Samuel  1101 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 22,5 30 3
15 15   Sadílek Filip  1096 TJ Lanškroun 3,5 17 23,5 3
16 24   Spančok Aleš  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 15 22,5 3
17 18   Sadílek Jakub  1032 TJ Lanškroun 3 19 26,5 3
18 30   Šlesinger David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 19 25,5 3
19 21   Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 3 17,5 23 3
20 26   Vaščík Matěj  1000 ŠK Svitavy 3 17 25 3
21 13   Fajgl Patrik  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16,5 23 2
22 17   Hanyš Marek  1072 TJ Lanškroun 3 14,5 22,5 2
23 25   Vavřín Denis  1000 ŠK Svitavy 3 12 17 3
24 20   Kalous Kryštof  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 17,5 24 2
25 22   Pernica Jakub  1000 ŠK Svitavy 2 14,5 20 2
26 11   Zucha Ilja  1105 SK Žamberk 2 14 18,5 2
27 19   Hajzlerová Natálie  1000 TJ Lanškroun 2 10,5 16,5 2
28 27   Večeřová Hana  1000 TJ Lanškroun 1,5 15 20 1
29 23   Růžička Vít  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 1 12,5 18 1
30 29   Vítková Veronika  1000 ŠK Lípa, z.s. 1 12 17 1
Kategorie do 19 let
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Havelka Josef  2223 Region Panda, z.s. 7 20 28 7
2 2   Kupsa Matěj  1835 TJ Lanškroun 5 20 30 4
3 3   Holásek Vojtěch  1642 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 16 24,5 5
4 6   Bulva František  1453 ŠK Svitavy 4 18,5 27 4
5 4   Kalousová Julie  1576 TJ Lanškroun 4 18 26,5 2
6 5   Borýsek Martin  1474 Jevíčko 4 17,5 26 3
7 7   Leksová Soňa  1442 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 20,5 30 3
8 8   Holásková Veronika  1425 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 18 26,5 3
9 10   Kössler Ondřej  1188 ŠK Svitavy 3 14,5 20 3
10 12   Málková Barbora  1144 TJ Lanškroun 3 14 19,5 3
11 9   Minář Milan  1255 TJ Lanškroun 3 11 17,5 3
12 11   Nikolinko Tomáš  1168 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 16,5 23 2
13 13   Bohuňovská Tereza  1027 ŠK Svitavy 2 13,5 20 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.