Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího 2017 03.09.17

V sobotu 2.září 2017 uspořádal ŠO TJ Jablonné n/O. 8.ročník Memoriálu arm. generála Ludvíka Krejčího, který v důsledku generální opravy tradičního hotelu U Dubu našel útočiště ve spolupráci s ŠO TJ Mistrovice v tělocvičně hostince U Novotnů v nedalekých Mistrovicích.
Turnaj sice oproti předchozím dvěma ročníkům poněkud ztratil na kvantitě i kvalitě, přesto se ho však zúčastnilo 93 hráčů z 30 oddílů v čele s jedním IM a 3 FM.
Vítězem se stal favorizovaný IM Pavel Šimáček ze Zikudy Turnov před Martinem Šmajzrem z Ústí n/O. a Lubomírem Šilarem ze Železných hor, z žen byla nejúspěšnější Zdeňka Vránová ze Starého Města na 12.místě a nejlepším seniorem nad 65 let byl František Navrátil z Polabin na 10.místě. Příjemným překvapením bylo 9.místo nejlepšího juniora/dorostence/žáka Michaela Kureše z Lokomotivy Brno !


Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího - 8. ročník 
Organizátor : Jan Vaníček
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jan Vaníček
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 min
Místo : Mistrovice, Hostinec U Novotnů
Datum : 2017/09/02
Ø ELO turnaje : 1662
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Šimáček Pavel  2428 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 7,5 42,5 54 41,5
2 4   Šmajzr Martin  2168 Tatran Litovel 7 41 52,5 36,5
3 6   Šilar Lubomír  2136 ŠS Železné hory 7 40,5 52 36
4 3 FM Jedlička Aleš  2225 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 40 51,5 35
5 5   Hrubeš Pavel  2167 TJ Lanškroun 7 37,5 49 33,5
6 2 FM Vrána František  2242 ŠK Staré Město 6,5 41,5 52,5 35
7 10 FM Švanda Pavel  2047 ŠK Gordic Jihlava 6,5 39,5 51 35
8 8   Holásek Pavel  2067 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 36 45,5 31,5
  24   Kureš Michael  1891 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 6,5 36 45,5 31,5
10 11   Navrátil František  2027 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 41 52 34,5
11 14   Kastner Oldřich  1986 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 40 51,5 34,5
12 13   Vránová Zdeňka  1992 ŠK Staré Město 6 39 50 34
13 12   Melich Jindřich  2019 TJ Praha-Pankrác 6 39 50 33,5
14 9   Solil Roman  2062 TJ Lanškroun 6 37,5 48,5 30
15 19   Šimek Zdeněk  1933 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 37 47 30,5
16 22   Just Pavel  1898 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 35,5 46 30,5
17 7 CM Strašil Pavel  2067 Tatran Litovel 6 35 45,5 32,5
18 77   Bém Tomáš  1383 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 33 42,5 23
19 23   Starý Lukáš  1893 Jiskra Heřmanův Městec 5,5 39,5 49 31,5
20 41   Holásek Vít  1701 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 39 48,5 28
21 18   Mareš Jan  1945 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 38 49 30,5
22 20   Trojan Luboš  1914 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 37,5 47,5 30
23 17   Daněk Pavel  1948 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 37 47 28,5
24 42   Jiroušek Jan  1698 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 37 44 29
25 31   Sojma Zdeněk  1827 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 36 45,5 27,5
26 26   Filip Libor  1858 TJ Jablonné nad Orlicí 5,5 35 45 29,5
27 15   Třasák Ondřej  1963 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 34,5 45 29
28 25   Dungl Petr  1863 SK Žamberk 5,5 33,5 43,5 28
29 55   Horák Jan  1622 Region Panda, Z.S. 5 40 50 29
30 32   Kapoun Vít  1821 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 37 47 28
31 33   Jindrásek Mojmír  1818 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5 36 46 27
32 34   Bouchal Lukáš  1805 Sokol Mistrovice 5 36 45 26
33 30   Přibyl Jiří  1835 Jiskra Heřmanův Městec 5 35 46 28
34 45   Ret Adam Josef  1684 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 34 42,5 27
35 27   Kylar Pavel  1852 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 33 43 24
36 16   Mareš Petr  1956 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 32,5 44 27,5
37 21   Meleshko Andriy  1912 TJ Slovan Moravská Třebová 5 32 43 26
38 49   Brychta Antonín  1655 ŠS Červená Voda 5 31,5 41,5 21
39 44   Dvořák Eduard  1684 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 31 39,5 24
40 61   Kalousek Miroslav  1571 TJ Sokol Horní Čermná 5 31 39 23
41 36   Šmajzrová Kateřina  1749 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 30 38 24
42 69   Kobr Matěj  1457 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 29,5 38 18
43 51   Cvejn Jaroslav  1644 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 29 39 21
44 52   Holásek Vojtěch  1642 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 39 49,5 28,5
45 28   Jareš Michal  1838 2222 Šk Polabiny, Z.S. 4,5 36 47 26,5
46 29   Merta Josef  1837 ŠK Dolní Čermná, z.s. 4,5 34,5 43,5 24
47 62   Sysr Pavel  1557 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 32 41,5 21
48 40   Hladký Tadeáš  1702 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 4,5 32 40,5 24,5
49 47   Pavlíček Lukáš  1672 TJ Štefanydes Polička 4,5 30,5 41 21,5
50 43   Černohous Miloslav  1695 ŠS Červená Voda 4,5 30,5 39 25
51 60   Hanák Vladimír  1571 Sokol Mistrovice 4,5 30 38,5 21
52 35   Kotyza Bohumil  1802 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 29,5 38,5 22,5
53 75   Kureš Miroslav  1405 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 4,5 29,5 38,5 19,5
54 39   Vaníček Jan  1713 Šo Kunvaldská A.S. Kunvald 4 34 43 24,5
55 37   Macek Oldřich  1725 T.J. Sokol Šumperk 4 32,5 41,5 25
56 58   Langr Petr  1602 Sokol Mistrovice 4 31,5 40,5 20,5
57 54   Vochozka Jindřich  1623 TJ Slavia Hradec Králové 4 31 40,5 18
58 46   Trčka Bohdan  1679 ŠK Praha-Smíchov 4 30,5 40 18,5
59 57   Šmajzrová Veronika  1610 Ššpm Lipky Hk 4 30,5 39 21
60 76   Leksová Soňa  1398 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 30,5 38,5 19
61 72   Špinler Bronislav  1438 Sokol Mistrovice 4 30 40 17
62 64   Bednarz Roman  1498 ŠS Červená Voda 4 29 37,5 16,5
63 50   Navrátil Miroslav  1654 Sokol Městečko Trnávka 4 28,5 38,5 19
64 78   Pilný Jaroslav  1383 TJ Lanškroun 4 28,5 37 19,5
65 67   Jareš Ondřej  1465 ŠS Železné hory 4 26,5 35 15
66 59   Divíšek Jiří  1596 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 26 34 18,5
67 56   Mazura Jaroslav  1622 SK Žamberk 4 23,5 32 14
68 38   Šmíd František  1717 Sokol Městečko Trnávka 4 21,5 27,5 14
69 48   Ruffer Václav  1667 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 33,5 43 20
70 53   Matoulek Václav  1628 ŠS Červená Voda 3,5 29 37,5 19
71 70   Třasáková Adéla  1457 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 29 37,5 17
72 68   Lorencová Jitka  1461 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 28,5 37 15
73 74   Křivohlávek Josef  1411 TJ Lanškroun 3,5 28 35,5 14
74 79   Kačírek Pavel  1372 Region Panda, z.s. 3,5 27,5 36 16,5
75 80   Hladký Jiří  1351 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 3,5 27,5 35 13,5
76 81   Till Václav  1330 Region Panda, z.s. 3,5 26 32 14
77 89   Dušánek Michal  1070 Region Panda, z.s. 3 31 39 19
78 90   Starý Vojtěch  1053 Jiskra Heřmanův Městec 3 29 37 13
79 63   Malý Evžen  1551 ŠS Červená Voda 3 28,5 35 18
80 87   Hrdina Filip  1170 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 28 36 15
81 85   Řehák Miroslav  1224 Sokol Mistrovice 3 27,5 34 15,5
82 71   Lapáček Luboš  1446 TJ Lanškroun 3 26 32,5 14
83 65   Holásková Veronika  1482 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 25,5 33,5 17
84 73   Hurdes Emil  1425 SK Žamberk 3 22,5 29,5 10
85 66   Bouchal Tomáš  1467 Sokol Mistrovice 3 21,5 29 12
86 84   Málková Barbora  1261 TJ Lanškroun 2,5 27 36 14
87 86   Dušek Bohuslav  1191 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 26 32 7,5
88 93   Štelbaský Martin  1000 ŠS Červená Voda 2,5 25 32,5 15
89 83   Biedla Vojtěch  1275 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 23,5 29 5,5
90 92   Holásková Markéta  1009 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 22,5 28 9,5
91 91   Šmajzrová Dominika  1021 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2 25,5 33,5 11
92 82   Rupprich Jan  1316 ŠS Červená Voda 2 23 30,5 7,5
93 88   Holásek Tomáš  1100 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 1 23 31 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.