Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Čeňka Honsy 2017 23.09.17

V sobotu 23.září 2017 uspořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny 19.ročník Memoriálu Čeňka Honsy, kterého se v Kuněticích zúčastnilo 75 hráčů z 22 oddílů pěti krajů.
Vítězem se stal favorizovaný Josef Vařejčko ze Zaječic před nestárnoucím FM Jaroslavem Mojžíšem z Polabin a Lubošem Ptáčkem z Vysokého Mýta. Mezi účastníky bylo i 19 mládežníků a ti o sobě dali náležitě vědět - nejlépe z nich skončil Karel Brožka z Polabin (8.místo, 44 nasazený), největším 'skokanem' se stal Peter Petrík z Litomyšle (21.místo, 73 nasazený) a mezi dospělými se neztratily ani dívky - nejlepší z nich byla Adéla Třasáková z Polabin (40.místo, 68 nasazená) !!


19. ročník Memoriálu Čeňka Honsy 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Mojžíš
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Milan Hošek
Čas na rozmyšlenoui: 2 x 15 minut + 3 vteřiny/tah
Místo : Kunětice
Datum : 2017/09/23
Ø ELO turnaje : 1634
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Jméno Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Vařejčko Josef  TJ Sokol Zaječice 8 42,5 47,8 41,5
2 4 Mojžíš Jaroslav  2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 38,5 40,5 35
3 3 Ptáček Luboš  ŠK Vysoké Mýto 6,5 41 37,3 34
4 7 Kosek Jiří  ŠK Vysoké Mýto 6,5 40,5 37,5 34
5 17 Hospodka Josef  TJ CHS Chotěboř 6,5 39,5 35 34,5
6 8 Lorenc Oldřich  TJ Štefanydes Polička 6,5 39 33,8 33,5
7 23 Němec Bohumil  TJ ŠO Chrudim 6,5 35,5 31 30
8 44 Brožka Karel  2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 35 27,8 32
9 2 Trhal Tomáš  ŠK Vysoké Mýto 6 39,5 31 32,5
10 9 Hájek Jiří  TJ Sokol Zaječice 6 38,5 30,3 32,5
11 24 Němec Otakar  ŠK Lípa, z.s. 6 38 31,3 31,5
12 12 Třasák Ondřej  ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 37,5 27 33
13 14 Krátký Josef  TJ Lanškroun 6 36,5 29 32
14 16 Daněk Pavel  ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 38,5 26,8 31
15 15 Šlosar Jan  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 38,5 26,3 31,5
16 13 Kokeš Bohuslav  TJ ŠO Chrudim 5,5 38,5 25,8 32
17 46 Nešpůrek Jan  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 37 25,3 27
18 27 Ludvík Tomáš  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 35,5 24,5 28
19 26 Nešpůrek Petr  2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 33,5 24 25,5
20 22 Kylar Pavel  ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 32,5 23,3 27,5
21 73 Petrík Peter  ŠK při DDM Litomyšl 5,5 32 24,3 25,5
22 29 Veselý Jiří  TJ Neratovice 5,5 30,5 19,8 27
23 5 Šilar Lubomír  ŠS Železné hory 5 40 25,8 29
24 6 Švanda Pavel  ŠK Gordic Jihlava 5 36,5 20,8 28,5
25 49 Kupsa Matěj  TJ Lanškroun 5 34,5 20,5 22,5
26 35 Brožka Karel  TJ Sokol Zaječice 5 34,5 17,5 27
27 36 Kvapil Petr  ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 33 19,8 22
28 75 Sauer Petr  ŠK při DDM Litomyšl 5 32,5 21,5 27
29 21 Žváček Antonín  SK Kbely 5 32,5 21,5 26
30 10 Kosek Marek  ŠK Vysoké Mýto 5 32,5 20,8 26
31 31 Tomek Karel  TJ CHS Chotěboř 5 32,5 20,5 22,5
32 25 Brož Pavel  ŠK Světlá nad Sázavou 5 32 20,8 22,5
33 30 Palla Stanislav  TJ Lanškroun 5 32 19,5 26,5
34 18 Fiala Milan  TJ CHS Chotěboř 5 30 19,8 26,5
35 33 Tyč Miroslav  ŠS Železné hory 5 29,5 17 22
36 11 Mojžíš Martin  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 37 20,5 29
37 41 Jun Rudolf  TJ CHS Chotěboř 4,5 35,5 22,3 25
38 40 Janko Jan  ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4,5 35 18,5 24
39 59 Juchelka Marek  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 34 21,3 23
40 68 Třasáková Adéla  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 32,5 17,5 22
41 38 Ruffer Václav  TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 32 19 22
42 20 Veselý Emanuel  Sokol Lázně Bohdaneč 4,5 31,5 19,5 23,5
43 32 Hon Jiří  ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4,5 30 17 23
44 28 Ptáček Miloslav  ŠK Vysoké Mýto 4,5 29,5 15,8 22
45 61 Kalousová Julie  TJ Lanškroun 4,5 29 16,5 20,5
46 55 Vestfál Jan  ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 4 34 18 24
47 19 Kotyza Bohumil  TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 32 16,8 26
48 62 Lang Šimon  ŠK Světlá nad Sázavou 4 30,5 13,5 21
49 34 Cvejn Jaroslav  TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 30 15,5 20
50 58 Kvapil Jan  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 29,5 13 18
51 37 Šedý Matěj  ŠK Světlá nad Sázavou 4 28 11 21
52 54 Pilný Jaroslav  TJ Lanškroun 4 27,5 10 17
53 51 Křivohlávek Josef  TJ Lanškroun 4 26 7,5 19
54 52 Krejčí Jan  2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 25,5 7,5 17
55 71 Burda Jaroslav  ŠS Železné hory 3,5 32,5 13,8 22
56 57 Šindler Jaromír  ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3,5 32 12,8 17,5
57 47 Kvapil Pavel  2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 29 10,3 18,5
58 39 Pelcl Luděk  2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 27,5 11,3 13,5
59 63 Roub Radek  ŠS Železné hory 3,5 27,5 9 14,5
60 60 Rožek Jan  ŠS Železné hory 3,5 27 9,5 14,5
61 56 Kolomý Robert  ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3,5 25,5 8,75 13
62 69 Langová Hana  ŠK Světlá nad Sázavou 3,5 25 9,75 11,5
63 45 Boháč Luboš  TJ Lanškroun 3,5 23,5 7,25 15
64 64 Nešpůrek Jakub  ŠS Železné hory 3 28 7,5 14
65 42 Lapáček Luboš  TJ Lanškroun 3 27 9,5 14
66 65 Šlosar Jan  2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 26,5 10 13
67 50 Vencl Jiří  TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 26 9 14
68 48 Sysr Pavel  TJ Spartak OEZ Letohrad 3 26 7 15
69 53 Lorencová Jitka  TJ Spartak OEZ Letohrad 3 25 7,5 11
70 67 Nešpůrek Vojtěch  2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 22,5 6,5 11
71 43 Divíšek Jiří  TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 2,5 25 5,75 12
72 70 Tyč Karel  ŠS Železné hory 2 26 5 6
73 66 Tyč Jakub  ŠS Železné hory 2 23 6 7
74 74 Profous Patrik  TJ Sokol Krouna 2 22,5 5 10
75 72 Kvapil František  neregistrovaný 1 23,5 4,5 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.