Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Čeňka Honsy 2018 29.09.18

V pátek 28.září 2018 uspořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny jubilejní 20.ročník Memoriálu Čeňka Honsy v rapidu, který se tentokrát premiérově uskutečnil v Nemošicích za účasti 62 hráčů z 20 oddílů.
Suverénním vítězem se stal favorizovaný IM Martin Červený z Durasu Brno, který svým soupeřům nepovolil získat ani jedinou remizu (!), na druhém místě skončil FM Aleš Jedlička z Polabin a třetí byl Luboš Ptáček z Vysokého Mýta, nejlepší ženou se stala Jitka Lorencová z Letohradu, nejlepším z juniorů byl Jan Nešpůrek a nejúspěšnějším ze seniorů byl FM Jaroslav Mojžíš (oba Polabiny).


20. ročník Memoriálu Čeňka Honsy 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Mojžíš
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Michal Horáček
Čas na rozmyšlenou : 2 x 15 minut + 3 vteřiny/tah
Místo : Nemošice
Datum : 2018/09/28
Ø ELO turnaje : 1604
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Červený Martin  2395 ŠK Duras BVK 9 42 53 45
2 2 FM Jedlička Aleš  2207 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 41 39 36,5
3 3   Ptáček Luboš  2135 ŠK Vysoké Mýto 6,5 41 36,75 35
4 5   Horáček Michal  2121 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 40 33,75 34,5
5 10   Novák Jiří  1930 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6,5 39,5 34,5 34
6 4 FM Mojžíš Jaroslav  2121 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 39,5 31 33
7 9   Kokeš Bohuslav  1942 TJ ŠO Chrudim 6 39 30,75 33
8 34   Nešpůrek Jan  1558 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 38,5 30,5 29,5
9 6   Kosek Jiří  2109 ŠK Vysoké Mýto 6 37,5 29,5 32,5
10 13   Mašek Jan  1907 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 6 36,5 28,75 30,5
11 21   Roub Bohumil  1842 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 33 24,5 28
12 14   Daněk Pavel  1886 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 39,5 28,75 31
13 7   Krys Jaromír  2028 TJ ŠO Chrudim 5,5 37,5 27,75 30,5
14 18   Just Pavel  1867 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 37 24 28,5
15 22   Němec Otakar  1841 Šachový klub Lípa, z.s. 5,5 34,5 23,5 27
16 20   Škroch Martin  1856 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 34 24,75 26
17 12   Mojžíš Martin  1911 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 32,5 23,5 26
18 8   Melichar Vojtěch  1950 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 29,5 21 21
19 19   Starý Lukáš  1859 Jiskra Heřmanův Městec 5 36,5 21 29
20 11   Bělohlav Jan  1911 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 36 24 26,5
21 25   Přibyl Jiří  1818 Jiskra Heřmanův Městec 5 35,5 20 26
22 16   Konrád František  1875 TJ Sokol Zaječice 5 35 21,75 30
23 41   Blažek Matěj  1429 TJ Desko Liberec 5 35 20,5 25
24 27   Lukša Aleš  1760 TJ Sokol Sendražice, z.s. 5 34,5 21,25 27
25 17   Fiala Milan  1867 TJ CHS Chotěboř 5 33,5 20,25 29,5
26 31   Kvapil Petr  1659 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 32 18,5 25
27 15   Veselý Emanuel  1881 Sokol Lázně Bohdaneč 4,5 35,5 20 27,5
28 39   Šindler Jaromír  1454 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 34,5 20,25 23
29 29   Hon Jiří  1722 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 34 19,25 23,5
30 23   Trojan Luboš  1819 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 32,5 17,75 26,5
31 24   Němec Bohumil  1818 TJ ŠO Chrudim 4,5 31,5 14 25
32 26   Palla Stanislav  1775 TJ Lanškroun 4,5 31 17,75 21,5
33 30   Hlavica Břetislav  1660 TJ Sokol Sendražice, z.s. 4,5 30,5 15,75 23,5
34 38   Kvapil Pavel  1463 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 30,5 14,25 21,5
35 42   Bouška Jiří  1390 ŠO Hlinsko 4,5 29,5 16,5 20,5
36 33   Janko Jan  1615 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 28,5 13,75 20,5
37 46   Blažek Tomáš  1287 TJ Desko Liberec 4,5 28 14,75 17
38 52   Vojáček Jan  1107 Šachový spolek Železné hory 4,5 27 16,5 18
39 32   Křepelka Petr  1618 TJ Sokol Sendražice, z.s. 4 35 17,25 23
40 43   Melichar Zdeněk  1390 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 30,5 16 19
41 59   Novák Michal  0 neregistrovaný 4 29,5 15 20
42 35   Vorel Bohuslav  1531 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 29 10,75 18,5
43 44   Kvapil Jan  1378 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 27,5 12,25 16,5
44 45   Starý Vojtěch  1306 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 26,5 13 18
45 40   Lorencová Jitka  1450 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 24,5 9 17
46 28   Štolfa Jaroslav  1758 Jiskra Heřmanův Městec 3,5 32 15 23
47 49   Bouška Jiří  1214 ŠO Hlinsko 3,5 29 11,5 13
48 37   Krejčí Jan  1466 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 28,5 10,25 16,5
49 51   Nešpůrek Vojtěch  1115 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 26,5 10,25 14
50 62   Umlauf Lukáš  0 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3,5 20,5 7,25 11,5
51 47   Nešpůrek Jakub  1281 Šachový spolek Železné hory 3 30 10,5 17
52 50   Horáčková Isabela  1151 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 27 9 14
53 48   Tyč Jakub  1253 Šachový spolek Železné hory 3 26,5 7,5 15
54 57   Laurin Jakub  0 neregistrovaný 3 23,5 5,5 12
55 60   Rosenberger Tomáš  0 neregistrovaný 3 23 5 12
56 54   Kvapil Paul  1038 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 20 4,5 10
57 36   Kraus Petr  1471 Šachový klub Jeseník, z.s. 2,5 29 7,75 15
58 58   Mojžíš Jaroslav  0 neregistrovaný 2,5 28,5 8,75 14,5
59 61   Tesař Ondřej  0 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2,5 23,5 6,5 12
60 56   Žďárský Vojtěch  1000 Šachový spolek Železné hory 2 24 2 8
61 53   Tyč Karel  1062 Šachový spolek Železné hory 1,5 21 1,75 4,5
62 55   Profous Patrik  1000 TJ Sokol Krouna 0,5 22,5 1,75 3,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.