Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Pozlacené Mistrovství Čech mládeže 2018 05.11.18

Na Mistrovství Čech mládeže 2018 v kategoriích HD 12-16, které se konalo ve dnech 29.října až 3.listopadu 2018 v Harrachově a v hlavních turnajích se ho zúčastnilo celkem 214 hráčů (310 celkem), startovalo rovněž 30 zástupců našeho kraje (51 celkem). A domů se s prázdnou nevrátili - získali dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili a vybojovali celkem 6 postupů na Mistrovství ČR mládeže !!
V kategorii HD 16 byly pro naše zástupce medaile nedostupné, ale zato si v ní vybojovali hned 3 postupy na MČR mládeže - Lukáš Pavlíček a Daniel Zeman (oba Polička) a Ondřej Novotný (Hlinsko) za 5, 6 a 8.místo se ziskem 6/9 !!
Medaile cinkaly až v kategorii HD 14 a byly hned tři - zlato bral CM Michal Jareš a stříbro Karel Brožka (oba Polabiny) oba se ziskem 7/9, když o pořadí mezi nimi rozhodlo až pomocné hodnocení. Další zlato připojila Adéla Třasáková (Polabiny) jako nejlepší z dívek se slušným ziskem 5,5/9 ! A navíc další postup na MČR mládeže vybojoval Rudolf Jun z Chotěboře za 5.místo se ziskem 6,5/9.
V nejmladší kategorii HD 12 vyšli naši zástupci naprázdno - nejúspěšnější byl Matěj Kobr z Ústí n/O. na 20.místě se ziskem 5,5/9.
V doprovodných turnajích už šlo jen o 'čest a slávu', přesto se i v nich bojovalo s plným nasazením. Nejúspěšnější z našinců byli vítěz FIDE Openu Pavel Holásek a Vít Holásek (oba Ústí n/O.) na 6.místě Národního Openu.
Všem medailistům a postupujícím Blahopřejeme !!! a přejeme hodně úspěchů i na Mistrovství ČR.


Mistrovství Čech mládeže v šachu 2018
Organizátor : Šachová škola Světlá nad Sázavou
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Ing. Zdeněk Fiala
Hlavní rozhodčí : IA Ing. Petr Záruba
Rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Čas na rozmyšlenou : 90 minut + 30 vteřin/tah
Místo : Harrachov
Datum od : 2018/10/27 Datum do 2018/11/03
Kategorie HD 16 (62 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 18 Fojt Petr  1821 ŠK AD Jičín 7,5 0 46,5 51
2 5 Polanský Adam Luboš  1992 ŠK AD Jičín 7 0 46 50
3 9   Hofman Kryštof    1940 1. Novoborský ŠK 6,5 0 44,5 47,5
5 11 Pavlíček Lukáš  1894 TJ Štefanydes Polička 6 0 44 48
6 20 Zeman Daniel  1769 TJ Štefanydes Polička 6 0 44 47
8 8 Novotný Ondřej  1961 ŠO Hlinsko 6 0 41,5 45
21 14 Jiroušek Jan  1847 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 41 44,5
30 39 Brázda Vít  1565 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 40,5 43,5
44 42 Liška Kryštof  1514 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 35 36
50 45 Pilná Jitka  w 1483 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 37,5 39
54 56 Málková Barbora  w 1224 TJ Lanškroun 3,5 0 29 30
56 53 Leksová Soňa  w 1331 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 33 34
58 46 Horák Vojtěch  1470 TJ Lanškroun 2,5 0 34,5 36
Kategorie HD 14 (74 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 CM Jareš Michal  1893 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 48 52
2 10 Brožka Karel  1717 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 46 49,5
3 2   Rokoš Filip    1962 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 6,5 0 50,5 54,5
5 5 Jun Rudolf  1880 TJ CHS Chotěboř 6,5 0 49 52,5
18 21 Stoček Martin  1575 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 43 47
21 52 Třasáková Adéla  w 1293 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 41,5 43
32 35 Juchelka Marek  1453 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 45 47
37 22 Půlpán Ondřej  1571 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 36,5 39,5
48 58 Šulcová Tereza Radmila  w 1220 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 34,5 37,5
59 55 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1244 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 34 36
61 43 Pejřimovská Viola Ruby  w 1383 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 31 33
68 70 Jindřišková Charlotte  w 0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 0 26,5 28,5
Kategorie HD 12 (78 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Šmolík Jáchym  1740 Klub šachistů Říčany 1925 8 0 48 52
2 3 Němec Jáchym  1646 Klub šachistů Říčany 1925 7 0,5 49 53,5
3 2   Dolenský Filip    1664 ŠK Libštát 7 0,5 47 51
20 14 Kobr Matěj  1490 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 41 44,5
21 39 Bouška Jiří  1283 ŠO Hlinsko 5,5 0 41 44,5
56 47 Málek Filip  1247 TJ Lanškroun 4 0 31,5 32,5
57 42 Nejedlý Radek  1256 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 39 42,5
59 58 Jun Robert  1156 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 36 37
60 57 Nejedlý Lukáš  1177 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 35,5 37,5
62 63 Šlosar Jan  1119 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 34,5 37
63 30 Nešpůrek Jakub  1352 Šachový spolek Železné hory 3,5 0 33 35
69 72 Bártová Leona  w 1083 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 29,5 31
FIDE Open (22 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno Pohlaví RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Holásek Pavel  2095 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 1 44 48,5
2 1 Horák Martin  2232 TJ Spartak Vlašim 6,5 0 44 47,5
3 8   Staněk Ondřej    2000 TJ Bohemians Praha 6 0 45 49
8 18 Kupsa Matěj  1846 TJ Štefanydes Polička 5 0 37 39,5
11 10 Kotva Milan  1945 ŠK Svitavy 4,5 0 35,5 38
15 21 Rosenbaumová Lea  w 1758 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 0 35 36
20 16 Sojma Zdeněk  1854 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 32,5 33,5
Národní Open (94 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno pohlaví RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 26 Hrazdira Matyáš Josef  1462 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 7,5 0 49,5 53,5
2 16 Pražák Viktor  1562 Šachový klub Lípa, z.s. 7,5 0 48 52
3 13   Kurek Pavel    1566 Klub šachistů Říčany 1925 7,5 0 48 52
6 1 Holásek Vít  1789 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 50,5 52,5
8 6 Píše Jiří  1667 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 48,5 52,5
18 44 Šafář Václav  1319 TJ Štefanydes Polička 6 0 38 40
24 45 Píše Michal  1310 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 41 43
25 28 Bulva František  1444 TJ Lanškroun 5,5 0 40,5 43,5
31 78 Jun Rostislav  1069 TJ CHS Chotěboř 5 0 40 44
44 57 Václavík Patrik  1195 ŠK Svitavy 4,5 0 40 42,5
51 46 Kýr Michal  1265 ŠK Svitavy 4 0 40 43,5
53 51 Tran Tuan Anh  1230 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 0 39 41
59 47 Večeř Martin  1262 TJ Lanškroun 4 0 36 39
61 80 Bohuňovská Tereza  w 1068 ŠK Svitavy 4 0 35 38
68 85 Lána Vincent  1020 TJ Lanškroun 4 0 31,5 33,5
79 69 Macan Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 33,5 36,5
90 81 Komárek Tobiáš  1065 ŠK Svitavy 2 0 35 35,5
92 68 Holásek Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 0 31 33
94 84 Sadílek Filip  1034 TJ Lanškroun 1 0 24,5 26

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.