Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže 2018 opět s medailemi ! 17.03.18

Ve dnech 10.-17.března 2018 se tradičně v Koutech n/D. konalo Mistrovství ČR mládeže do 16 let spolu s Mistrovstvím juniorů a dorostenců, doplněné FIDE Openem a Národním Openem, jichž se zúčastnilo celkem 323 hráčů. Mezi mládežníky bylo i 18 zástupců našeho kraje (9 chlapců a 9 dívek), kteří vybojovali jednu zlatou a jednu bronzovou medaili !
V kategorii H16 vybojoval samostatné první místo ziskem 7/9 Martin Buločkin z Polabin - Blahopřejeme !!!, v první desítce skončili i pátý Vojtěch Říha z Hlinska a desátý Tomáš Ludvík z Polabin.
V kategorii do 14 let se nejlépe umístil Michal Jareš z Polabin na desátém místě, favorizovanému Rudolfu Junovi z Chotěboři se turnaj vůbec nevydařil.
V kategorii do 12 let jsme měli jediného zástupce Marka Juchelku z Polabin, který skončil mírně za svým nasazením.
V kategorii do 10 let favorizovaný Karel Brožka z Polabin získal bronz za třetí místo - Blahopřejeme !!!, když nečekaně ztratil na startu a v závěru již ztrátu nedohnal.
V kategorii D16 startovalo hned pět našich zástupkyň, z nichž byla nejúspěšnější Lea Rosenbaumová z Polabin na 8.místě, další dívky skončily úměrně svému nasazení.
V kategorii do 14 letstartovala pouze Soňa Leksová z Ústí n/O., jejíž konečné dvanácté místo zhruba odpovídá jejímu nasazení.
V kategorii do 12 let se prezentovaly tři naše hráčky, z nichž nejlépe skončila Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře na nevděčném čtvrtém místě, do desítky se probojovala ještě Adéla Třasáková z Polabin (osmé místo).
V kategorii do 10 let žádná z našich nejmladších dívek nestartovala.
Zajímavostí letošního Mistrovství ČR mládeže byla skutečnost, že vítězové i vítězky všech kategorií pocházeli z různých oddílů/klubů a mezi všemi 24 medailisty bylo jen 5 oddílů úspěšných dvakrát.
V současně probíhajícím Mistrovství ČR juniorů a dorostenců jsme žádného zástupce neměli, ve FIDE Openu se dařilo více těm mladším, v Národním Openu se blýsknul prvním místem Ondřej Novotný z Hlinska a do desítky se vešli ještě Adam Švanda z Poličky na pátém a Matěj Kupsa z Lanškrouna na šestém místě.


MČR mládeže, Kouty 2018
Organizátor : Šachová škola Světlá nad Sázavou
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Zdeněk Fiala
Hlavní rozhodčí : FA Kateřina Šmajzrová
Rozhodčí : IA Petr Záruba, IA Dobrotka Martin, FA Peter Paleček
Čas na rozmyšlenou : 2 x 90 min / 40 moves + 30 min + 30 sec / move
Místo : Kouty nad Desnou
Datum od : 2018/03/10 Datum do 2018/03/17
Kategorie H16
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Buločkin Martin  2099 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 43,5 46,5
2 6 Skalský Alexandr  2109 ŠK Staré Město 6,5 44,5 48,5
3 9   Voříšek Jakub  2083 TJ Spartak Vlašim 6 0,5 46 49,5
5 8 Říha Vojtěch  2097 ŠO Hlinsko 5,5 44 48,5
10 4 Ludvík Tomáš  2115 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 40,5 44,5
14 12 Švanda Ondřej  2057 TJ Štefanydes Polička 4,5 38,5 40
Kategorie H14
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 9 Kůsa Jakub  1895 ŠK Sokol Klatovy 7 43,5 47,5
2 3 Vojta Jakub  2017 TJ Spartak Vlašim 6 43,5 47,5
3 14   Barák David  1847 ŠK Duras BVK 6   42,5 46,5
10 19 CM Jareš Michal  1780 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 37 39
13 16 Ret Adam Josef  1840 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 34,5 36,5
16 1 Jun Rudolf  2061 TJ CHS Chotěboř 4 43 47,5
Kategorie H12
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 CM Stalmach Richard  1946 Beskydská šachová škola z.s. 8 43,5 47,5
2 1 Hrbek Štěpán  2018 Interchess z.s. 7 44 46,5
3 5   Hlavina Matouš  1820 Sokol Nebušice 6   45,5 50,5
18 10 Juchelka Marek  1585 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 33,5 35
Kategorie H10
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Finěk Václav  1626 TJ Desko Liberec 7,5 44,5 49
2 3 Hladký Tadeáš  1592 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 7 43 46,5
3 1   Brožka Karel  1665 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0,5 46 50
Kategorie D16
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Němcová Karin  1997 SK OAZA Praha 7 45 49
2 5 Laurincová Kristýna  1825 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 45,5 49,5
3 2   Koubová Anna Marie  1943 Unichess 6 1,5 45 49
9 8 Rosenbaumová Lea  1692 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 39,5 42,5
15 15 Kalousová Julie  1436 TJ Lanškroun 4,5 32,5 34
18 17 Králová Gabriela  1362 TJ Sokol Zaječice 4 34 35,5
21 16 Holásková Veronika  1381 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 33 34,5
23 24 Bohuňovská Tereza  1087 ŠK Svitavy 2 31 32,5
Kategorie D14
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Gregůrková Nikola  1579 Agentura 64 Grygov 7,5 44,5 48,5
2 4 Šťastná Martina  1531 Šachová akademie VŠTE 7 1 42,5 44,5
3 1   Lhotská Anna  1647 SK OAZA Praha 7   44,5 48
12 9 Leksová Soňa  1382 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 42 44,5
Kategorie D12
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Fizerová Lucie  1367 Interchess z.s. 7,5 48 51,5
2 1 Voříšková Anna  1521 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 7 46,5 51
3 6   Vaňková Marie  1291 ŠO Kunovice 6,5   48,5 52,5
4 2 Pejřimovská Viola Ruby  1444 TJ CHS Chotěboř 6 46 49
8 8 Třasáková Adéla  1227 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 44,5 48
14 16 Šulcová Tereza  1140 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 42 45
Kategorie D10
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Janoušková Adéla  1399 ŠK Líně 8,5 47,5 52,5
2 17 Veverková Dorota  1086 Sokol Tábor 7 41,5 45
3 7   Zádrapová Amálie  1141 Zbrojovka Vsetín 6,5 1 47,5 48,5
FIDE Open
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Šafařík Jakub  2186 TJ Slavia Hradec Králové 7,5 0,5 43,5 47
2 1 Eret Jonáš  2228 ŠK Sokol Klatovy 7,5 0,5 42 45,5
3 4   Vystrčil Martin  2146 Klub šachistů Říčany 1925 6   39 42,5
14 5 Holásek Pavel  2127 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 39,5 43
16 29 Jiroušek Jan  1733 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 36,5 38,5
21 26 Pavlíček Lukáš  1790 TJ Štefanydes Polička 4 35,5 39
26 15 Kotva Milan  1917 ŠK Svitavy 4 28,5 30
Národní Open
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Novotný Ondřej  1749 ŠO Hlinsko 8 45,5 49,5
2 1 Šnorek Milan  1970 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 7 48,5 53
3 9   Hartinger Antonín  1689 TJ Libina 6,5   47,5 52
5 7 Švanda Adam  1720 TJ Štefanydes Polička 6,5 44 47,5
6 2 Kupsa Matěj  1823 TJ Lanškroun 6,5 42,5 46
12 16 Klabeneš Petr  1519 TJ CHS Chotěboř 5,5 47,5 50,5
22 25 Bulva František  1429 ŠK Svitavy 5,5 38,5 40,5
37 41 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1227 TJ CHS Chotěboř 4,5 33 35,5
45 23 Křivohlávek Josef  1440 TJ Lanškroun 4 34,5 36,5
64 62 Schmidt Jakub  ŠO Hlinsko 2,5 26 27,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.