Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže 2019 opět medailové ! 16.03.19

Letošní Mistrovství ČR mládeže do 16 let se uskutečnilo ve dnech 9.-16.března 2019 stejně jako v předchozích letech v hotelu Dlouhé stráně v Koutech n/D. a v osmi kategoriích se ho zúčastnilo celkem 255 hráčů včetně 17 našich zástupců.
V kategorii H16 se našim třem zástupcům vůbec nedařilo, když nejlépe se umístil Lukáš Pavlíček z Poličky na 16.místě se ziskem pouhých 4/9 bodů.
V kategorii H14 se ve vyrovnaném startovním poli až po boji do poslední partie zrodila zlatá medaile, o niž se zasloužil Rudolf Jun z Chotěboře se ziskem 6,5/9 - Blahopřejeme !!!, s 50%-ním ziskem skončil na 14.místě Michal Jareš z Polabin.
V kategorii H12 se Karlu Brožkovi z Polabin nepodařilo navázat na loňské vítězství, přesto se ziskem 5,5/9 bodů skončil na pěkném 6.místě.
V kategorii H10 jsme žádného zástupce neměli.
V kategorii D16 získala Soňa Leksová z Ústí n/O. 50% bodů, což jí stačilo pouze na 12.místo.
V kategorii D14 jsme byli zastoupeni šesti (!) dívkami, z nichž Adéla Třasáková z Polabin získala bronzovou medaili se ziskem 6,5/9 bodů - Blahopřejeme !!! Ani ostatní dívky se nedaly zahanbit, když další tři z nich získaly více než 50% - Tereza Radmila Šulcová z Polabin (6.místo - 6 bodů), Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře (8.místo - 5,5 bodu) a Dominika Šmajzrová z Ústí n/O. (18.místo - 5 bodů).
V Kategorii D12 jsme měli 3 zástupkyně, z nichž nejlépe skončila Eliška Vágnerová z Kunvaldu se ziskem 4/9 bodu až na 25 místě.
V kategorii D10 skončila naše jediná zástupkyně Hedvika Kafková z Hlinska i přes zisk 3/9 bodu až na 32.místě.
V doprovodných turnajích startovalo 101 hráčů vč. 12 našinců, z nichž se ve FIDE Openu umístil nejlépe Matěj Kupsa z Poličky na 23.místě se ziskem 4/9 bodu a v Národním Openu skončil Vojtěch Holásek z Ústí n/O. na 2.místě se ziskem 7,5/9 bodů.


MČR mládeže 2019
Organizátor : Šachová škola Světlá nad Sázavou
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Zdeněk Fiala
Hlavní rozhodčí : IA Záruba, Petr 351725
Bedenkzeit : 90 min. + 30 s/tah
Místo : Kouty nad Desnou
Datum od : 2019/03/09 Datum do 2019/03/16
Kategorie U16
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 CM Miča Marek  2240 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 0 43,5 46,5
2 17 Martirosyan Ara  1885 ŠK Dopravní podnik Praha 6,5 0 42,5 45,5
3 4   Fojt Petr  2058 Šachový klub Jičín 6,5 0 39 41,5
16 8 Pavlíček Lukáš  2003 TJ Štefanydes Polička 4 0 39 41
20 13 Novotný Ondřej  1933 ŠO Hlinsko 3 0 39 41,5
22 22 Zeman Daniel  1804 TJ Štefanydes Polička 3 0 34,5 36,5
Kategorie U14
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Jun Rudolf  2033 TJ CHS Chotěboř 6,5 1 43 47
2 16 Neumann Filip  1897 SK Slavia Orlová 6,5 0 42,5 46,5
3 5   Babula Vlastimil  2040 ŠK Staré Město 6 1 42,5 46,5
14 13 CM Jareš Michal  1950 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 35 35
Kategorie U12
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Janouš Marek  1663 ŠK 64 Plzeň 7,5 0 44,5 46,5
2 3 Němec Jáchym  1820 Klub šachistů Říčany 1925 7 0 44 47,5
3 1   Paseka Matyáš  1929 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 0 44,5 48
6 2 Brožka Karel  1863 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 36 38,5
Kategorie U10
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Finěk Václav  1903 TJ Desko Liberec 7 0,5 44,5 46,5
2 2 Juhaňák Daniel  1586 Unichess 7 0,5 44 48
3 3   Šetina Václav  1388 ŠK Kuřim, z.s. 6,5 0 45 48
                   
                   
                   
Kategorie D16
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Dvořáková Olga  1715 Spartak Adamov 7 0 43,5 47,5
2 4 Otrubová Kristýna  1680 Klub šachistů Říčany 1925 6,5 0,5 44 48
3 1   Laurincová Kristýna  2108 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 0,5 42,5 46
12 7 Leksová Soňa  1432 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 35 35,5
Kategorie D14
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Lhotská Anna  1845 SK OAZA Praha 7,5 0 43 47
2 2 Šťastná Martina  1660 Šachová akademie VŠTE, z.s. 6,5 0,5 48 53
3 4   Třasáková Adéla  1579 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0,5 45,5 49,5
6 19 Šulcová Tereza Radmila  1268 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 40 43,5
8 8 Pejřimovská Viola Ruby  1486 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 44,5 48
18 12 Šmajzrová Dominika  1400 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 36 40
28 30 Jindřišková Charlotte  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 32 33
33 22 Holásková Markéta  1184 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1 0 29 29
Kategorie D12
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Janoušková Adéla  1258 ŠK Líně 7 0 47 51
2 4 Havelková Beáta  1359 QCC České Budějovice 7 0 45,5 48,5
3 5   Veverková Dorota  1315 Sokol Tábor 7 0 45 48
25 37 Vágnerová Eliška  0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 36 37,5
32 24 Bártová Leona  0 TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 32,5 33,5
36 36 Tichá Karolína  0 ŠO Hlinsko 2,5 0,5 26,5 27,5
Kategorie D10
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Zádrapová Amálie  1317 Zbrojovka Vsetín 8,5 0 48 52,5
2 1 Horková Tereza  1346 Beskydská šachová škola z.s. 7,5 0 47 51
3 4   Bartečková Valérie  1159 Beskydská šachová škola z.s. 7 0 49,5 54,5
32 32 Kafková Hedvika  0 ŠO Hlinsko 3 0 34 36
                   
                   
FIDE Open
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 WGM Sikorová Olga  2241 TŽ Třinec 7 1 47 52
2 1 IM Langner Ladislav  2382 Slavoj Český Těšín 7 0 42 45
3 5   Hánl František  2137 Klub šachistů Říčany 1925 6,5 0 45,5 49,5
23 11 Kupsa Matěj  1987 TJ Štefanydes Polička 4 0 36 38,5
27 27 Stoček Martin  1704 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 33 34,5
33 20 Sojma Zdeněk  1841 TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 0 33,5 35
Národní Open
Poř. St.č.   Jméno RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Slepánková Radka  1948 Sportovní klub Vyškov, zapsaný spol 7,5 1 48,5 53
2 2 Holásek Vojtěch  1795 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 0 45 48
3 3   Hrabal Matěj  1789 Oddíl šachů Sportovního klubu Prost 6,5 0 44,5 48,5
22 24 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1335 TJ CHS Chotěboř 5 0 41,5 45,5
30 48 Bouška Jiří  0 ŠO Hlinsko 5 0 34 37
35 37 Jun Robert  1200 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 38,5 41,5
43 60 Pešek Martin Jakub  0 ŠO Hlinsko 4 0 37 40
53 56 Jun Rostislav  0 TJ CHS Chotěboř 3,5 0 33,5 35
58 49 Bouška Jonáš  0 ŠO Hlinsko 3 0 34,5 36
62 61 Schmidt Jakub  0 ŠO Hlinsko 2 0 29,5 30,5
66 63 Tichý Pavel  0 ŠO Hlinsko 1,5 0 21,5 22
Bleskový turnaj Dlouhé Stráně
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Rubeš Jan  2296 ŠK Teplice 11 71,5 76,5 76,5
2 1 GM Babula st. Vlastimil  2520 1. Novoborský ŠK 10 73 77,5 66,5
3 3   Slovák Kilián  2274 TJ Kobylisy 7,5 76 81 48,75
7 24 Kupsa Matěj  1859 TJ Štefanydes Polička 7,5 66 69 44,25
23 48 Bouška Jiří  1283 ŠO Hlinsko 6 60,5 65 33
25 15 Černý David  2020 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 58,5 63 31,5
31 38 Stoček Martin  1552 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 54,5 57,5 24,75
39 33 Zeman Daniel  1727 TJ Štefanydes Polička 5 58 61 24,5
59 46 Šmajzrová Dominika  1342 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 45 47,5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.