Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže v rapidu 2017 10.09.17

Ve dnech 9.-10.září 2017 se v Mostě uskutečnilo Mistrovství ČR mládeže v rapidu kategorií chlapců H10,12,14 i dívek D10,12,14 za hojné účasti 199 hráčů z 86 oddílů/klubů celé ČR (doprovodný Open o 32 účastnících nepočítaje) ! A mezi nimi bylo také 14 mladých šachistů z našeho kraje, kteří se vrátili s jednou stříbrnou medailí (+ pěti účastmi v první desítce) !!
V kategorii H14 zvítězil Dominik Očko z Interchessu Frýdek-Místek (klub s 3-4 největší účastí na MČR - 7 hráčů), naši zástupci moc vidět nebyli (nejlépe skončil Lukáš Pavlíček z Poličky na 17.místě).
V kategorii H12 zvítězil Jakub Vojta ze Spartaku Vlašim, z našich zástupců byl nejúspěšnější Rudolf Jun z Chotěboře na pěkném 6.místě.
V kategorii H10 suverénně kraloval Filip Dolenský z Libštátu, náš Karel Brožka z Polabin (rovněž klub s 3-4 největší účastí na MČR - 7 hráčů) vybojoval stříbro - Blahopřejeme !!!
V kategorii D14 s velkým odstupem zvítězila Kristýna Laurincová z BŠŠ Frýdek-Místek (klub s nedostižně nejvyšší účastí na MČR - 20 hráčů !!), naše zástupkyně Veronika Holásková z Ústí n/O. a Tereza Šulcová z Polabin skončily na velmi pěkných 5 a 6.místě !
V kategorii D12 zvítězila Daniela Nagyová z Českých Budějovic jen na lepší pomocné hodnocení ze tří (!) medailistek, naše Adéla Třasáková z Polabin skončila 'za bednou' o pouhý půlbod na nevděčném 4.místě a pěkné 7.místo vybojovala i Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře.
V kategorii D10 zvítězila Sibyla Řezníčková z Tachova, pro naši jedinou zástupkyni Elišku Vágnerovou z Kunvaldu (23.místo) byl turnaj první a velmi těžkou zkouškou na celostátní úrovni.
Doprovodný Open se stal kořistí Pavla Flajšmana z Dvorce, náš Pavel Holásek z Ústí n/O. se musel spokojit až s druhým místem.


Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2017
Organizátor : Šachový klub Most  a pro Blažim 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Miroslav Körschner
Hlavní rozhodčí : Ing. Vladimír Hadraba (U)
Rozhodčí : Roman Burda, Ing. David Hanzlík, Daniel Hanzík, Hanzlík Tomáš, Michal Mach
Čas na rozmašlenou : 20 minut + 5s/tah
Místo : Hotel Cascade, Radniční 3, 434 01 Most
Datum od : 2017/09/09 Datum do 2017/09/10
Kategorie H14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 19 Očko Dominik  1709 Interchess  7 40 48,5 35,5
2 1 Špreňar Petr  1930 ŠK Karlovy Vary 6,5 41 52,5 36,25
3 29 Hosnedl Matyáš  1640 Šachová akademie VŠTE 6,5 37 47,5 33,5
17 25 Pavlíček Lukáš  1672 TJ Štefanydes Polička 5 31 39 21
34 20 Jiroušek Jan  1698 2222 ŠK Polabiny 3,5 28,5 35 9,75
Kategorie H12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Vojta Jakub  1955 TJ Spartak Vlašim 7,5 39,5 51 41,25
2 16 Hlavina Matouš  1657 Sokol Nebušice 6,5 41 51,5 37
3 12 Frank Adam  1686 Beskydská šachová škola  6,5 37,5 47,5 31,5
6 7 Jun Rudolf  1839 TJ CHS Chotěboř 6 35,5 46 30
19 13 Ret Adam Josef  1684 2222 ŠK Polabiny 5 32 42,5 20
24 8 Jareš Michal  1838 2222 ŠK Polabiny 4,5 33,5 43,5 20,5
Kategorie H10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Dolenský Filip  1614 ŠK Libštát 8,5 38,5 49,5 46,5
2 6 Brožka Karel  1577 2222 ŠK Polabiny 7 40 51 36,25
3 10 Finěk Václav  1515 TJ Desko Liberec 6,5 37 49 31
20 23 Nejedlý Radek  1404 TJ CHS Chotěboř 4,5 34,5 43,5 18,75
41 9 Nejedlý Lukáš  1527 TJ CHS Chotěboř 2,5 26,5 32 6,25
Kategorie D14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Laurincová Kristýna  1610 Beskydská šachová škola  8 37,5 48,5 43,25
2 1 Vavřínková Anna  1633 ŠK Lokomotiva Brno 6,5 35,5 47 30,75
3 7 Janošová Kateřina Anna  1469 ŠK TJ Dolní Benešov 6,5 33,5 42,5 27,25
5 5 Holásková Veronika  1482 ŠK Ústí nad Orlicí 5,5 36 48 26,5
6 9 Šulcová Tereza  1384 2222 ŠK Polabiny 5 37 45 21,5
13 8 Pilná Jitka  1413 2222 ŠK Polabiny 4,5 37 48,5 22,5
Kategorie D12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Nagyová Daniela  1408 QCC České Budějovice 6,5 39,5 48,5 33
2 14 Fárková Kateřina  1249 Beskydská šachová škola  6,5 39 49,5 34,75
3 6 Fizerová Lucie  1428 Interchess  6,5 36 46,5 32,25
4 4 Třasáková Adéla  1457 2222 ŠK Polabiny 6 39 49,5 31,5
7 11 Pejřimovská Viola Ruby  1326 TJ CHS Chotěboř 5,5 40 50 28,25
Kategorie D10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Řezníčková Sibyla  1161 ŠK Tachov 7 39,5 50,5 38
2 7 Havelková Beáta  1163 QCC České Budějovice 7 39 49,5 36,5
3 2 Tichá Sofie  1290 Beskydská šachová škola  6,5 39,5 49,5 32,25
23 25 Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 27,5 35,5 7
Open
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Flajšman Pavel  1719 ŠK Dvorec 8,5 38,5 50 47,5
2 1 Holásek Pavel  2067 ŠK Ústí nad Orlicí 7,5 38 51,5 40,25
3 6 Döme Michal  1648 ŠK JOLY Lysá nad Labem 6,5 38 49,5 30,75
12 8 Jareš Ondřej  1465 Železné Hory 5 35 45 19
21 15 Jun Robert  1288 TJ CHS Chotěboř 4 31 39 14
22 16 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1270 TJ CHS Chotěboř 4 30 38,5 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.