Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2x zlato z Mistrovství ČR mládeže v rapidu 2018 ! 09.09.18

Mistrovství ČR mládeže v rapidu, které se konalo ve dnech 8.-9.září 2018 ve Žďáru n/S. se zúčastnilo celkem 258 hráčů včetně 15 našich zástupců a ti vybojovali hned dvě zlaté medaile za prvenství ve svých kategoriích. Zasloužili se o ně Karel Brožka v kategorii H10 a Tereza Radmila Šulcová v kategorii D12 (oba Polabiny) - Blahopřejeme !!!
Mezi desítkou nejlepších se umístili Michal Jareš (9 v H14), Adéla Třasáková (5 v D12) (oba Polabiny) a Viola Ruby Pejřimovská (6 v D12) z Chotěboře, nad 50% možných bodů získalo ještě dalších 5 našich zástupců.


Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2018
Organizátor : Šachový oddíl TJ Žďár nad Sázavou, z.s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : RNDr. Josef Fišar
Hlavní rozhodčí : Jiří Siebenbűrger
Rozhodčí : Vladislav Obůrka, Pavel Večeřa, Jaromír Pavliš, Vlastimil Siebenbűrger, Mojmír Smejkal
Čas na rozmyšlenou : 20 minut + 5s/tah
Místo : Dům kultury, Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou
Datum od : 2018/09/08 Datum do 2018/09/09
Ø ELO turnaje : 1411
Kategorie H10 (44 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4 PH 5
1 2 Brožka Karel  1855 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 0 47,5 51,5 48,75 4
2 1 Finěk Václav  2078 TJ Desko Liberec 8 0 46 49,5 41 5
3 8   Juhaňák Daniel  1549 Unichess 6,5 0 44,5 49 32,5 4
16 12 Nejedlý Radek  1503 TJ CHS Chotěboř 5 0 36 39 19 5
25 28 Jun Robert  1334 TJ CHS Chotěboř 4,5 0 35,5 38 18,25 4
40 7 Bouška Jiří  1550 ŠO Hlinsko 2,5 0 35,5 39 11,25 5
Kategorie H12 (44 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4 PH 5
1 4 Kureš Michael  1815 Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 8 0 46,5 50,5 44,5 5
2 1 Hák David  1987 ŠK Sokol Klatovy 7 1 48 50 36,5 4
3 2 CM Stalmach Richard  1899 Beskydská šachová škola z.s. 7 0 48,5 53 38 4
14 28 Stoček Martin  1484 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 40,5 44,5 22 5
17 27 Juchelka Marek  1497 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 39 42 21,25 4
Kategorie H14 (42 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4 PH 5
1 10 Miča Marek  1890 Beskydská šachová škola z.s. 7 0,5 44,5 48 36,5 5
2 8 Skýpala Ondřej  1907 TJ Kobylisy 7 0,5 44 48,5 37,5 4
3 6   Dudek Vojtěch  1950 TJ Spartak Vlašim 6,5 0 45 48,5 31,5 4
9 13 CM Jareš Michal  1858 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 44 48 27,5 4
11 18 Jiroušek Jan  1744 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 37,5 38,5 18 4
13 3 Jun Rudolf  1994 TJ CHS Chotěboř 5 0 46,5 50,5 27,5 5
Kategorie D10 (28 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4 PH 5
1 4 Buchtová Viktorie  1355 Beskydská šachová škola z.s. 8 0 44,5 47,5 41,5 4
2 2 Veverková Dorota  1410 Sokol Tábor 7 1 48 52,5 38,5 4
3 1   Janoušková Adéla  1476 ŠK Líně 7 0 46,5 50,5 35,5 4
26 28 Vágnerová Eliška  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 31 31 6,5 4
Kategorie D12 (28 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4 PH 5
1 5 Šulcová Tereza Radmila  1441 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 0 44 47 36 4
2 2 Fárková Kateřina  1559 Beskydská šachová škola z.s. 6,5 1 47 50,5 34 4
3 9   Voříšková Anna  1407 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 6,5 1 46,5 51 36 4
5 1 Třasáková Adéla  1658 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 47,5 52 32 4
6 4 Pejřimovská Viola Ruby  1455 TJ CHS Chotěboř 6 0 46,5 50 30,5 5
28 27 Křivská Eliška  1000 TJ CHS Chotěboř 0 0 23,5 24,5 0 3
Kategorie D14 (28 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4 PH 5
1 2 Šťastná Martina  1643 Šachová akademie VŠTE, z.s. 8,5 0 42 45 41,75 5
2 5 Rolinková Lucie  1570 Šachová akademie VŠTE, z.s. 6,5 0 47 51 35,25 4
3 7   Hosová Sandra  1506 Sokol Nebušice 6 1 38 41 26 4
21 18 Málková Barbora  1178 TJ Lanškroun 3,5 0 38 41 14,5 4
Open (80 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4 PH 5
1 1 FM Vojta Tomáš  2328 Moravská Slavia Brno 8,5 0 49,5 53,5 49,5 4
2 3 Flajšman Pavel  1897 ŠK Dvorec 8 0 52,5 55,5 47,75 4
3 5   Brož Pavel  1817 Šachový klub Světlá nad Sázavou 7 0 50 54 37,5 5
12 15 Klabeneš Petr  1631 TJ CHS Chotěboř 6 0 44,5 48,5 28,5 5
23 42 Bouška Jiří  1214 ŠO Hlinsko 5 0 45,5 49,5 26 4
32 29 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1395 TJ CHS Chotěboř 5 0 38 41,5 20 4
41 35 Komárek Tobiáš  1294 ŠK Svitavy 4,5 0 35,5 37 14,25 5
45 45 Večeř Martin  1196 TJ Lanškroun 4 0 38,5 41 15,5 4
49 41 Jun Rostislav  1239 TJ CHS Chotěboř 4 0 36 39 14,5 4
58 54 Včela Martin  1115 TJ CHS Chotěboř 4 0 29,5 31 8 4
64 43 Bouška Jonáš  1212 ŠO Hlinsko 3 0 35,5 37 8 5
74 80 Křivský Tomáš  0 TJ CHS Chotěboř 2,5 0 31 32,5 6,5 4
77 73 Křivský Mikuláš  1000 TJ CHS Chotěboř 2 0 28,5 29,5 3 4
78 77 Večeřová Hana  1000 TJ Lanškroun 2 0 28 29,5 3 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.