Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství EU mládeže 2018 16.08.18

Ve dnech 6.-15.srpna 2018 se v Koutech n/D. uskutečnil další ročník Mistrovství EU mládeže, kterého se zúčastnilo 102 mládežníků z 11 zemí, z nichž bylo 21 z České republiky (a mezi nimi byl ieden hráč z našeho kraje).
V kategorii U8 zvítězil Stefan-Vlad Paunescu z Rumunska, druhé místo celkově a první místo mezi dívkami obsadila Tereza Horková z Frýdku-Místku.
V kategorii U10 zvítězil David Cr. Radu opět z Rumunska, bronz za třetí místo bral Václav Finěk z Liberce.
V kategorii U12 byl první Aron Pasti z Maďarska, z českých zástupců skončil nejlépe Vojtěch Procházka z Unichessu Praha na 5.místě.
V kategorii U14 byl suverénně první Valentin Mitev z Bulharska (startující pod vlajkou FIDE), stříbro za druhé místo získal nejlepší z českých hráčů Marek Míča z Frýdku-Místku. Jediný náš zástupce Michal Jareš z Polabin po přechodu do vyšší věkové kategorie sice tentokrát na medaile nedosáhl, ale své nasazení obhájil (8.místo).


European Union Youth Championship 2018
Organizátor : Chess Federation of the Czech Republic, SK Svetla nad Sazavou
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Ing. Zdenek Fiala
Hlavní rozhodčí : IA Ing. Petr Zaruba
Rozhodčí : IA Karol Pekar, Martin Pogadl, Simona Suchomelova
Čas na rozmyšlenou : 90 min + 30 sec/move
Místo : Kouty nad Desnou, hotel DS
Datum od : 2018/08/07 Datum do 2018/08/15
Kategorie U8
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3 K rtg+/-
1 6 Paunescu Stefan-Vlad  ROU 1160 7,5 0 44,5 48,5 40 41,2
2 13 Horkova Tereza  w CZE 0 7 0 45 48
3 1   Zmarzly Wiktor    POL 1305 6 0 46,5 50,5 40 -3,2
9 8 Buchtova Viktorie  w CZE 1122 5 0 42 43,5 40 -16
12 21 Svadlenka Dominik  CZE 0 5 0 39,5 42
17 22 Svadlenka Michal  CZE 0 4 2 36 39
22 14 Janouskova Eliska  w CZE 0 2 0 33 33,5
Kategorie U10
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3 K rtg+/-
1 2 Radu David Cr.  ROU 1678 7,5 0 46 50,5 40 34,4
2 4 Botea David-Alexandru  ROU 1550 7 0 45 49 40 48,8
3 1   Finek Vaclav    CZE 1883 6,5 0 44,5 48 40 -60,8
15 17 Janouskova Adela  w CZE 1154 4,5 0 36 39 40 64
17 19 Zadrapova Amalie  w CZE 1128 4,5 0 33,5 34,5 40 28,4
18 9 Buchta Bartolomej  CZE 1333 4 0 40 43,5 40 -24,4
23 13 Dobsa Emma  w CZE 1290 3 0 36,5 37,5 40 -94,8
Kategorie U12
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3 K rtg+/-
1 1 CM Pasti Aron  HUN 2018 7 1 44 46,5 40 -15,2
2 8 Jeda Maciej  POL 1724 7 0 43 45,5 40 110,4
3 5 CM Nedelcu Teodor-Cosmin    ROU 1841 6,5 0 46,5 50 40 43,6
5 13 Prochazka Vojtech  CZE 1554 6 0 37 39,5 40 47,2
16 16 Janous Marek  CZE 1505 4 0 38,5 41 40 0,8
18 24 Nespora Tatana  w CZE 1290 4 0 32 34,5 40 33,6
19 12 Vilimek Vit  CZE 1560 4 0 31,5 34 40 -40,8
23 25 Handlovsky Jachym  CZE 1225 3 0 37,5 41 40 30,8
26 22 Vankova Marie  w CZE 1321 3 0 30,5 33 40 -30,4
Kategorie U14
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3 K rtg+/-
1 1 Mitev Valentin  FID 2234 8 0 44,5 49 40 24,8
2 2 Mica Marek  CZE 2100 6,5 0 45,5 49,5 40 19,2
3 4   Vadila Ondrej    SVK 2039 6 0,5 46,5 51 40 21,2
5 7 Barak David  CZE 1921 5,5 0 43,5 47 40 36
8 9 CM Jares Michal  CZE 1897 5 0 42,5 45,5 40 -3,6
16 21 Vokoun Tomas  CZE 1574 4 0 37 39 40 39,2
24 22 Dudova Pavlina  w CZE 1465 3 0 32,5 33 40 -8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.