Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Turnaj Járy Masopusta 2017 25.11.17

TJ Sokol Mistrovice uspořádal v sobotu 25.listopadu 2017 jubilejní 20.ročník Turnaje Járy Masopusta, kterého se zúčastnilo 65 hráčů z 23 oddílů.
Prvenství patřilo favorizovanému FM Marianu Sabolovi z Vysokého místa, druhý skončil Jaroslav Buráň z Vlčnova a třetí místo si vybojoval Martin Nehyba ze Skaličky, nejlepší ženou byla Soňa Leksová z Ústí n/O..


20. ročník turnaje Járy Masopusta 
Organizátor : TJ SOKOL Mistrovice, z.s.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Karel Halbrštát
Organizátor : TJ SOKOL Mistrovice, z.s.
Čas na rozmyšlenout : 2x20 minut
Místo : tělocvična u hostince U Novotnů, Mistrovice
Datum : 2017/11/25
Ø ELO turnaje : 1567
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Sabol Marian  2335 ŠK Vysoké Mýto 7,5 39,5 51,5 42,5
2 3   Buráň Jaroslav  2188 TJ Vlčnov 7 41,5 53,5 40,5
3 12   Nehyba Martin  1963 TJ Sokol Skalička z.s. 7 38,5 50,5 37,5
4 2 FM Kačírek Petr  2281 Region Panda, z.s. 6,5 42 52 34,5
5 5   Trhal Tomáš  2135 ŠK Vysoké Mýto 6,5 39,5 50,5 34,75
6 6   Ptáček Luboš  2108 ŠK Vysoké Mýto 6,5 39 50 34,5
7 14   Chládek Václav  1940 ŠK GARDE Lipovec 6 36 46 28,75
8 7   Solil Roman  2043 TJ Lanškroun 6 34 44 27,5
9 4   Šmajzr Martin  2168 Tatran Litovel 5,5 44,5 56 32,25
10 11   Daniel Jiří  1972 Region Panda, z.s. 5,5 40,5 52 28
11 13   Jecha Petr  1944 TJ Jiskra Jaroměř 5,5 37,5 48 25,5
12 8   Kalousek Vladimír  2003 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 37 49,5 28,75
13 10   Lorenc Adam  1990 TJ Spartak OEZ Letohrad 5,5 37 49 28
14 17   Kapoun Vít  1821 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 36,5 47,5 26,75
15 19   Lorenc Josef  1796 TJ Spartak OEZ Letohrad 5,5 36,5 46,5 25,5
16 18   Ptáček Miloslav  1812 ŠK Vysoké Mýto 5,5 35 45 24,75
17 41   Dušek Josef  1440 Tj Sokol Horní Čermná 5,5 34,5 44 26,5
18 9   Vizibla Roman  2003 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5,5 34 44,5 25,25
19 21   Černohous Miloslav  1695 ŠS Červená Voda 5,5 33 41,5 24
20 27   Jiroušek Jan  1637 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 33 41 23
21 44   Leksová Soňa  1398 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 26,5 35,5 17,75
22 15   Filip Libor  1858 TJ Jablonné nad Orlicí 5 40 51,5 25,5
23 16   Kylar Pavel  1852 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 36,5 44 21,5
24 29   Kristl Václav  1605 Sokol Mistrovice 5 35 42,5 19
25 25   Martyniuk Vladislav  1656 Region Panda, z.s. 5 34,5 44 21,75
26 33   Malý Evžen  1551 ŠS Červená Voda 5 34,5 44 19
27 35   Kačírek Pavel  1509 Region Panda, z.s. 5 34 44 20,75
28 45   Bém Tomáš  1383 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 32,5 40,5 19,5
29 20   Šmajzrová Kateřina  1749 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 30,5 39 18,25
30 58   Hetfleischová Elen  1114 Region Panda, z.s. 5 30 38,5 20
31 47   Blažek Matěj  1365 Tj Desko Liberec 5 29 35,5 15,75
32 23   Ruffer Václav  1667 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 28,5 38 18,5
33 40   Lapáček Luboš  1446 TJ Lanškroun 5 28 36 15,5
34 24   Palla Stanislav  1660 TJ Lanškroun 4,5 36 45,5 20,25
35 22   Palla Rostislav  1682 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 34 44,5 19
36 32   Sysr Pavel  1557 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 32 39 14,75
37 31   Divíšek Jiří  1596 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 30,5 39,5 18
38 42   Špinler Bronislav  1438 Sokol Mistrovice 4,5 29,5 37,5 16
39 28   Matoulek Václav  1628 ŠS Červená Voda 4 36 44,5 16,5
40 39   Seidl Pavel  1451 Šk Dolní Čermná, Z.S. 4 34 43 16,25
41 53   Blažek Tomáš  1215 Tj Desko Liberec 4 32,5 40,5 15
42 26   Cvejn Jaroslav  1644 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 32 41,5 17
43 43   Křivohlávek Josef  1411 TJ Lanškroun 4 32 40,5 15,5
44 37   Budař Jan  1505 ŠS Červená Voda 4 29 37 11
45 36   Mlynář Miroslav  1506 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 26,5 34,5 12,5
46 48   Till Václav  1330 Region Panda, z.s. 4 26,5 34 11,5
47 38   Lorencová Jitka  1461 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 25,5 34,5 12,25
48 49   Rupprich Jan  1316 ŠS Červená Voda 4 23 31 12
49 63   Prokopec Filip  1000 Sokol Mistrovice 3,5 30,5 39 13,25
50 46   Pilný Jaroslav  1383 TJ Lanškroun 3,5 30 36,5 9
51 54   Tran Tuan Anh  1215 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 26 31,5 8,25
52 56   Sysr Vít  1129 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 24,5 30,5 9
53 52   Řehák Miroslav  1224 Sokol Mistrovice 3,5 23,5 30,5 10,5
54 50   Biedla Vojtěch  1275 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 22,5 30 9
55 30   Langr Petr  1602 Sokol Mistrovice 3 31 39 9,25
56 51   Kopecký Filip  1232 ŠK 1921 Zábřeh 3 29,5 35,5 7,5
57 55   Koblic Jan  1168 Region Panda, z.s. 3 26,5 34 9
58 62   Kopecký Martin  1000 ŠK 1921 Zábřeh 3 25,5 31 6
59 57   Dušánek Michal  1116 Region Panda, z.s. 3 25,5 31 4,5
60 59   Krautschneider Daniel Jan  1097 Region Panda, z.s. 3 24 31 8
61 60   Šmajzrová Dominika  1021 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 20 25,5 4,5
62 34   Vencl Jiří  1551 Tj Lokomotiva Česká Třebová 2,5 27,5 36 8,75
63 64   Štajner Josef  1000 Liberec 2,5 25 31 4
64 65   Šípek Vladimír  1000 Nekoř 2 26 33,5 4
65 61   Horský Vojtěch  1000 Sokol Mistrovice 1 20,5 27,5 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.