Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Járy Masopusta 2018 25.11.18

TJ Sokol Mistrovice uspořádal v sobotu 24.listopadu 2018 již 21.ročník Turnaje Járy Masopusta, na jehož start se dostavilo 65 hráčů z 25 oddílů nejen pardubického kraje.
V boji o atraktivní věcné ceny byl nejúspěšnější FM Marian Sabol z Vysokého Mýta, který získal 8/9 (podlehl až v posledním kole), na druhém místě skončil jen na lepší pomocné hodnocení Tomáš Pokorný z Lanškrouna před FM Františkem Vránou ze Starého Města (oba 7/9), nejlepší ženou byla Zdeňka Vránová rovněž ze Starého Města.


21. ročník turnaje Járy Masopusta 2018 
Organizátor : TJ Sokol Mistrovice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 minut
Místo : Mistrovice, tělocvična u hostince U Novotnů
Datum : 2018/11/24
Ø ELO turnaje : 1669
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Sabol Marian  2337 ŠK Vysoké Mýto 8 0 48,5 52,5
2 5   Pokorný Tomáš  2145 TJ Lanškroun 7 0 49 53
3 6 FM Vrána František  2141 ŠK Staré Město 7 0 46,5 51,5
4 4   Šmajzr Martin  2152 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 49,5 53,5
5 9   Kastner Oldřich  2059 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 0 43,5 47,5
6 15   Kalousek Vladimír  1964 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 42 44,5
7 7   Ptáček Luboš  2105 ŠK Vysoké Mýto 6 0 45,5 49,5
8 12   Gnida Patrik  2041 Šachový klub Karviná 6 0 45,5 49,5
9 17   Chládek Václav  1954 ŠK GARDE Lipovec 6 0 45 48
10 2   Buráň Jaroslav  2196 TJ Vlčnov 6 0 43,5 46,5
11 11   Vránová Zdeňka  2049 ŠK Staré Město 6 0 43 47
12 16   Lorenc Adam  1956 TJ Spartak OEZ Letohrad 6 0 39,5 43,5
13 32   Palla Rostislav  1638 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 6 0 38,5 40,5
14 3   Nehyba Martin  2176 TJ Sokol Skalička z.s. 5,5 0 50,5 54
15 13   Adámek Vladimír  2022 SK ROŠÁDA Prostějov 5,5 0 49 52
16 8   Hrubeš Pavel  2103 TJ Lanškroun 5,5 0 47 51
17 19   Solil Roman  1927 TJ Lanškroun 5,5 0 44 48
18 10 FM Valenta Vít  2056 ŠK Velké Losiny 5,5 0 42 45,5
19 23   Kylar Pavel  1827 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 41 43,5
20 28   Bouchal Lukáš  1714 Sokol Mistrovice 5,5 0 35,5 38
21 18   Stehlík Jiří  1934 Sokol Kolín 5 0 45,5 49,5
22 41   Šindler Jaromír  1565 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 0 42 45
23 20   Dvořák Vladimír  1912 SK ROŠÁDA Prostějov 5 0 41,5 44,5
24 63   Kunev Ivan  1000   5 0 40 44
25 31   Palla Stanislav  1641 TJ Lanškroun 5 0 40 43
26 38   Nedelčev Radim  1582 Šachový klub Choceň, z.s. 5 0 38 41
27 14   Vizibla Roman  1966 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 0 37,5 40,5
28 21   Mikyska Kamil  1876 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 0 37 40
29 40   Langr Petr  1565 Sokol Mistrovice 5 0 36,5 40,5
30 37   Cvejn Jaroslav  1589 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 5 0 34 36,5
31 44   Málek Jiří  1486 Šachový klub Jeseník, z.s. 5 0 31 32,5
32 29   Mastný Tomáš  1710 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 43,5 46
33 24   Glembek Bohumír  1758 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 41,5 43,5
34 26   Šmajzrová Kateřina  1730 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 39,5 42,5
35 48   Špinler Bronislav  1436 Sokol Mistrovice 4,5 0 33 35,5
36 25   Macek Oldřich  1739 T.J. Sokol Šumperk 4 0 44 47
37 27   Brácha Pavel  1721 SK ROŠÁDA Prostějov 4 0 40,5 43,5
38 22   Filip Libor  1849 TJ Jablonné nad Orlicí 4 0 40,5 43
39 50   Stehlík Pavel  1419 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 0 40 43
40 30   Dvořák Eduard  1680 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 40 42,5
41 36   Janko Jan  1595 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 0 39 41,5
42 43   Sysr Pavel  1500 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 0 37 40
43 33   Kristl Václav  1623 Sokol Mistrovice 4 0 37 39
44 39   Nesporá Taťána  1571 ŠK 1921 Zábřeh 4 0 33,5 35,5
45 46   Bouchal Tomáš  1467 Sokol Mistrovice 4 0 32,5 34
46 55   Kraus Petr  1400 Šachový klub Jeseník, z.s. 4 0 31,5 34
47 51   Bém Tomáš  1413 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 31 33
48 42   Glacner Karel  1547 ŠK Bystrc Oilers 3,5 0 36,5 39,5
49 35   Mazura Jaroslav  1598 SK Žamberk 3,5 0 33 36
50 64   Pauk Jiří  1000 ŠS Červená Voda 3,5 0 28,5 30,5
51 49   Sysr Vít  1420 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 0 35,5 38
52 45   Budař Jan  1480 ŠS Červená Voda 3 0 35 37
53 34   Matoulek Václav  1600 ŠS Červená Voda 3 0 32 34,5
54 47   Mlynář Miroslav  1467 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 31,5 33,5
55 52   Janota Jiří  1408 Sokol Mistrovice 3 0 30,5 32
56 58   Nesporý Jan  1280 ŠK 1921 Zábřeh 3 0 29,5 32
57 53   Křivohlávek Josef  1407 TJ Lanškroun 3 0 29,5 31,5
58 59   Řehák Miroslav  1241 Sokol Mistrovice 3 0 29,5 31
59 62   Sysrová Eliška  1177 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 0 28,5 30,5
60 60   Prokopec Filip  1222 Sokol Mistrovice 3 0 27,5 29,5
61 57   Rupprich Jan  1326 ŠS Červená Voda 3 0 27,5 29
62 54   Lorencová Jitka  1406 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 0 25 26,5
63 56   Lapáček Luboš  1390 TJ Lanškroun 2,5 0 26,5 28,5
64 65   Pauk Patrik  1000 Červená Voda 2,5 0 26 27,5
65 61   Biedla Vojtěch  1215 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1,5 0 27,5 29,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.