Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Jirky Pavliše 2017 01.01.18

Poslední šachovou akcí roku 2017 na území pardubického kraje byl 12.ročník Memoriálu Jirky Pavliše v rapidu, který v sobotu 30.prosince 2017 uspořádal ŠO TJ Sokol Krouna v Kulturním domě v Oldříši za účasti 76 hráčů z 23 oddílů.
První místo obsadil Vojtěch Říha z Hlinska, který odsunul na druhé místo favorizovaného FM Jiřího Tůmu z Chotěboře jen díky lepšímu (ale až třetímu !) pomocnému hodnocení, na třetím místě skončil Josef Vařejčko ze Zaječic, nejlepší ženou byla Věra Profousová z pořadatelské Krouny a nejlepšími seniory byli Josef Vařejčko (S50) a Jiří Hájek (S65) - oba ze Zaječic. Na turnaji se významně prosadila i mládež - vítězný Vojtěch Říha je ještě dorostencem a na 15.místě skončil nejlepší z žáků, teprve desetiletý Karel Brožka ml. z Polabin !


Memoriál Jirky Pavliše 2017 
Organizátor : TJ Sokol Krouna
Federace : Česká republika ( CZE )
Hlavní rozhodčí : Josef Vařejčko
Rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Čas na rozmyšlenou : 15 min
Datum : 2017/12/30
Ø ELO turnaje : 1641
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 20   Říha Vojtěch  1890 ŠO Hlinsko 7,5 47,5 51,5 42
2 1 FM Tůma Jiří  2319 TJ CHS Chotěboř 7,5 47,5 51,5 41,8
3 3   Vařejčko Josef  2152 TJ Sokol Zaječice 7 46,5 51 37,8
4 4   Pokorný Tomáš  2150 TJ Lanškroun 7 39,5 43,5 33
5 7   Solil Roman  2043 TJ Lanškroun 6,5 45 48,5 32
6 9   Jiruše Josef  2014   6,5 43,5 46,5 32,5
7 10   Houška Bronislav  1984 TJ Štefanydes Polička 6 48,5 51,5 32,8
8 17   Ševčík Leoš  1942 Spartak Adamov 6 47,5 50,5 31,8
9 6   Lorenc Oldřich  2050 TJ Štefanydes Polička 6 46,5 50,5 31,5
10 8   Kastner Oldřich  2038 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 46,5 50 29,8
11 2   Hrubeš Pavel  2170 TJ Lanškroun 6 45 49,5 30,8
12 25   Přibyl Jiří  1835 Jiskra Heřmanův Městec 6 45 47 30,5
13 11   Hájek Jiří  1967 TJ Sokol Zaječice 6 43 46 29
14 12   Linhart Zbyněk  1963 TJ ŠO Chrudim 6 41,5 45,5 28,8
15 44   Brožka Karel ml.  1608 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 39,5 41,5 26,5
16 13   Třasák Ondřej  1963 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 38,5 40 26,5
17 21   Sodomka Adam  1883 TJ Štefanydes Polička 5,5 46,5 49 27,5
18 5   Vincze Roman  2147 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5,5 46 50 28
19 16   Jecha Petr  1944 TJ Jiskra Jaroměř 5,5 45 48 26,3
20 19   Starý Lukáš  1893 Jiskra Heřmanův Městec 5,5 43,5 45 25,3
21 15   Hospodka Josef  1946 TJ CHS Chotěboř 5,5 42 45 23,5
22 23   Hubený Pavel  1854 Slavia  Boskovice 5,5 37,5 40 20
23 18   Roušar Zdeněk  1932 ŠO Hlinsko 5 45 46 22,8
24 31   Česenek Jan  1802 TJ ŠO Chrudim 5 44 44 21,5
25 35   Brožka Karel st.  1738 TJ Sokol Zaječice 5 43 43,5 22,5
26 22   Netušil Jakub  1877 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 41,5 43,5 22,8
27 32   Honek Jan  1782 Jiskra Heřmanův Městec 5 41,5 42,5 21
28 33   Bartoš Martin  1771 TJ ŠO Chrudim 5 40,5 42 19,5
29 36   Stodola Jakub  1735 TJ Štefanydes Polička 5 40,5 40 19,5
30 61   Cach Tomáš  1388 TJ Sokol Zaječice 5 40 43 21,8
31 34   Veselý Miroslav  1743 Slavia  Boskovice 5 38 41 19
32 14   Dvořák Slavomil  1962 ŠO Hlinsko 5 38 39,5 21,3
33 27   Janda Lubomír  1830 ŠO Hlinsko 5 35,5 35 18,8
34 60   Pešek Patrik  1398 ŠO Hlinsko 5 33 32 17
35 41   Cvejn Jaroslav  1644 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 45 48,5 22,3
36 40   Buchta Martin  1645 TJ Štefanydes Polička 4,5 42,5 45 19
37 26   Smejkal Jan  1834 TJ Štefanydes Polička 4,5 41,5 44,5 18,3
38 30   Marinov Peter  1809 ŠK Vysoké Mýto 4,5 38,5 38 17,8
39 42   Homolková Ivana  1631 ŠK Světlá nad Sázavou 4,5 38 37,5 16,8
40 50   Janoušek Petr  1511 NOPO Miřetice 4,5 37,5 39,5 14,8
41 65   Holík Pavel  1250 TJ Sokol Krouna 4,5 36 38,5 16,8
42 39   Havel Jan  1652 Slavia  Boskovice 4 40 41 12,5
43 43   Janko Jan  1628 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 38 40,5 13,5
44 37   Česenek Vladimír  1712 TJ ŠO Chrudim 4 37,5 38,5 14,5
45 29   Ptáček Miloslav  1812 ŠK Vysoké Mýto 4 36,5 36,5 14,5
46 52   Šindler Jaromír  1502 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 35,5 38,5 15,5
47 24   Schaffer David  1847 TJ Štefanydes Polička 4 35,5 38,5 13,5
48 28   Štolfa Jaroslav  1820 Jiskra Heřmanův Městec 4 33,5 35 14,5
49 58   Stodola Josef  1420 TJ Štefanydes Polička 4 33 34 11,5
50 46   Nedelčev Radim  1575 TJ Spartak Choceň 3,5 38,5 41,5 13,8
51 38   Ruffer Václav  1667 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 37 36 10
52 45   Jirmásek Vladimír  1575 TJ Sokol Krouna 3,5 36 38,5 10,8
53 62   Stránský Luboš  1352 ŠO Hlinsko 3,5 29,5 28,5 8,5
54 64   Profousová Věra  1286 TJ Sokol Krouna 3,5 29 28,5 9,75
55 72   Bouška Jiří ml.  1000 ŠO Hlinsko 3,5 28 27 8,25
56 47   Sysr Pavel  1557 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 38,5 40,5 11,5
57 48   Vodička Martin  1535 ŠK Svitavy 3 37,5 37,5 11
58 56   Bulva František  1436 ŠK Svitavy 3 35,5 37 10
59 55   Probošt Jaroslav  1445 Slavia  Boskovice 3 35,5 36 7,5
60 54   Probošt Jakub  1449 Slavia  Boskovice 3 32,5 32 8
61 53   Lorencová Jitka  1461 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 32 31 8
62 49   Netolický Josef  1526 TJ Sokol Krouna 3 29,5 30,5 9,5
63 69   Šindler Václav  1072 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 28 24 6
64 57   Ďuriančík Michal  1421 ŠK Svitavy 2,5 37 42 11,8
65 59   Křivohlávek Josef  1411 TJ Lanškroun 2,5 32,5 33,5 6,75
66 68   Dědič Tomáš  1150 TJ Sokol Krouna 2,5 28,5 27,5 5,75
67 70   Starý Vojtěch  1053 Jiskra Heřmanův Městec 2,5 28,5 27,5 5,5
68 63   Davídek Miroslav  1330 ŠK Svitavy 2 35,5 40,5 8
69 67   Kýr Michal  1207 ŠK Svitavy 2 33 38 5
70 73   Bouška Jiří st.  1000 ŠO Hlinsko 2 30,5 28 3
71 66   Brázda Zdeněk  1225 ŠK Svitavy 2 25,5 29 2,5
72 51   Krušina Adolf  1503 ŠK Svitavy 1,5 33 40,5 6
73 71   Mráz Václav  1026 ŠK Svitavy 1,5 30,5 33 4,25
74 75   Kolesár Jozef  1000 ŠK Svitavy 1 24 29 0,5
75 74   Dittrich Petr  1000 ŠK Svitavy 1 23,5 32 3
76 76   Profous Patrik  1000 TJ Sokol Krouna 0,5 24 23 1,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.