Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Jirky Pavliše 2018 29.12.18

V sobotu 29.prosince 2018 uspořádal ŠO TJ Sokol Krouna 13.ročník Memoriálu Jirky Pavliše v rapidu, kterého se v Sokolovně v Krouně zúčastnilo 58 hráčů ze 17 oddílů nejen našeho kraje.
Vítězem se stal favorizovaný Josef Vařejčko z Polabin, který svým soupeřům povolil jen 3 remizy v posledních třech kolech, druhý skončil CM Pavel Strašil z Litovle a třetí místo na lepší pomocné hodnocení získal Tomáš Pokorný z Lanškrouna, nejlepší ženou se stala Gabriela Králová z Polabin, nejlepším seniorem byl Jiří Přibyl z Heřmanova Městce a nejúspěšnějším z žáků byl Martin Stoček z Polabin.


Memoriál Jirky Pavliše - 13. ročník 
Organizátor : TJ Sokol Krouna
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Vladimír Jimásek
Hlavní rozhodčí : David Schaffer
Čas na rozmyšlenou : 2 x 13 min. + 5s/tah
Místo : Sokolovna Krouna
Datum : 2018/12/29
Ø ELO turnaje : 1696
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1   Vařejčko Josef  2153 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 0 46,5 50
2 8 CM Strašil Pavel  2033 Tatran Litovel 7 0 47,5 52
3 2   Pokorný Tomáš  2145 TJ Lanškroun 6,5 0 49 53
4 3   Kourek Josef  2129 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 46 50
5 4   Ptáček Luboš  2105 ŠK Vysoké Mýto 6,5 0 44,5 48,5
6 9   Kosek Marek  2010 ŠK Vysoké Mýto 6,5 0 44 48
7 10   Solil Roman  1927 TJ Lanškroun 6 0 45,5 49,5
8 20   Přibyl Jiří  1853 Jiskra Heřmanův Městec 6 0 45 48,5
9 11   Hájek Jiří  1919 TJ Sokol Zaječice 6 0 43,5 47
10 15   Sodomka Adam  1892 TJ Štefanydes Polička 6 0 41,5 45,5
11 23   Honek Jan  1823 Jiskra Heřmanův Městec 6 0 40,5 43,5
12 12   Roušar Zdeněk  1918 ŠO Hlinsko 6 0 33,5 36,5
13 5   Hrubeš Pavel  2103 TJ Lanškroun 5,5 0 46,5 50,5
14 7   Kosek Jiří  2078 ŠK Vysoké Mýto 5,5 0 41 44,5
15 19   Zámečník Jan  1856 ŠO Hlinsko 5,5 0 38 40,5
16 41   Stoček Martin  1533 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 34,5 36
17 13   Hájek Jaroslav  1912 TJ Sokol Zaječice 5 0 48,5 51,5
18 32   Brožka Karel st.  1755 TJ Sokol Zaječice 5 0 45,5 49
19 6   Hájek Lukáš  2087 TJ Sokol Zaječice 5 0 44,5 48,5
20 24   Jindrásek Mojmír  1811 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí 5 0 40 43
21 25   Londin Milan  1810 ŠO Hlinsko 5 0 39,5 42,5
22 53   Starý Vojtěch  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 38 41,5
23 18   Starý Lukáš  1873 Jiskra Heřmanův Městec 5 0 37 39
24 17   Brožka Karel ml.  1880 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 35,5 38,5
25 44   Reichl Luboš  1474 ŠK 1921 Zábřeh 5 0 34 36
26 37   Flos Petr  1650 Šachový klub Choceň, z.s. 4,5 0 42 45
27 33   Novotný Ondřej  1709 ŠO Hlinsko 4,5 0 41,5 44
28 27   Schaffer David  1804 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 40 41,5
29 47   Cach Tomáš  1452 TJ Sokol Zaječice 4,5 0 38,5 42
30 26   Smejkal Jan  1805 TJ Štefanydes Polička 4,5 0 38,5 40,5
31 34   Šťulík Jiří  1688 ŠO Hlinsko 4,5 0 37,5 40
32 50   Stoček Pavel  1333 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 36 39,5
33 46   Králová Gabriela  1458 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 36 38
34 14   Linhart Zbyněk  1907 TJ ŠO Chrudim 4,5 0 35,5 37,5
35 28   Janda Lubomír  1788 ŠO Hlinsko 4 0 43 46
36 21   Zeman Ladislav  1847 Šachový klub při DDM Litomyšl 4 0 38 41
37 38   Kubíček Martin  1632 ŠK 1921 Zábřeh 4 0 37,5 39,5
38 29   Ptáček Miloslav  1779 ŠK Vysoké Mýto 4 0 37,5 39
39 22   Hubený Pavel  1828 Slavia  Boskovice 4 0 37 40
40 31   Bartoš Martin  1768 TJ ŠO Chrudim 4 0 33 36
41 35   Buchta Martin  1673 TJ Štefanydes Polička 4 0 32 34
42 39   Cvejn Jaroslav  1589 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 0 31,5 33
43 16   Reichl Roman  1890 ŠK 1921 Zábřeh 3,5 0 40 43
44 30   Marinov Peter  1775 ŠK Vysoké Mýto 3,5 0 40 43
45 40   Nedelčev Radim  1582 Šachový klub Choceň, z.s. 3,5 0 35 37
46 49   Šafář Václav  1373 TJ Štefanydes Polička 3,5 0 32,5 34
47 36   Seidl Jiří  1654 Šachový klub při DDM Litomyšl 3,5 0 31,5 33
48 54   Vacek Josef  1250 ŠO Hlinsko 3 0 36 37,5
49 57   Kunev Ivan  1000 Bulharsko 3 0 34,5 37,5
50 45   Holík Pavel  1462 TJ Sokol Krouna 3 0 33,5 35
51 52   Bouška Jiří  1280 ŠO Hlinsko 3 0 31,5 33
52 42   Jirmásek Vladimír  1512 TJ Sokol Krouna 3 0 28,5 30,5
53 48   Křivohlávek Josef  1407 TJ Lanškroun 2,5 0 31 32,5
54 51   Profousová Věra  1310 TJ Sokol Krouna 2 0 31 34
55 55   Bouška Jonáš  1199 ŠO Hlinsko 2 0 28,5 30
56 43   Netolický Josef  1478 TJ Sokol Krouna 2 0 27 28,5
57 56   Dědič Tomáš  1158 TJ Sokol Krouna 1,5 0 25 26,5
58 58   Profous Patrik  0 TJ Sokol Krouna 0,5 0 24 25,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.