Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího 2018 09.09.18

V sobotu 8.září 2018 uspořádal ŠO TJ Jablonné n/O. ve spolupráci s TJ Sokol Mistrovice 9.ročník Memoriálu arm. generála Ludvíka Krejčího, který byl současně Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v rapidu pro rok 2018 a zúčastnilo se ho celkem 76 hráčů.
Vítězem a současně Krajským přeborníkem v kategorii dospělých i juniorů se stal IM Jakub Půlpán z Polabin, druhý skončil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta a třetí byl IM Martin Červený z Durasu Brno.
V Krajském přeboru skončil na třetím místě Martin Šmajzr, nejlepší ženou i juniorkou byla Veronika Šmajzrová a nejlepším seniorem se stal IM Zdeněk Beil (všichni Ústí n/O.).


Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího - 9. ročník + Krajský přebor PDŠS v rapid šachu 2018
Organizátor : Karel Halbrštát
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : Veronika Šmajzrová
Čas na rozmyšlenou : 2 x 15 min + 5 s / tah
Místo : Mistrovice, Hostinec U Novotnů
Datum : 2018/09/08
Ø ELO turnaje : 1623
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Půlpán Jakub  2384 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 0 52 56
2 3 FM Sabol Marian  2322 ŠK Vysoké Mýto 7,5 0 50,5 55
3 2 IM Červený Martin  2364 ŠK Duras BVK 7 0 50 53,5
4 4 FM Kačírek Petr  2275 Region Panda, z.s. 6,5 0 50 54,5
5 7   Šmajzr Martin  2137 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 50 53,5
6 10   Holásek Pavel  2043 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 0 43,5 47,5
7 5 FM Jedlička Aleš  2218 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 50 54,5
8 20   Buločkin Martin  1891 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 47,5 49,5
9 8 WFM Marečková Martina  2131 Region Panda, z.s. 6 0 46,5 51
10 6 IM Beil Zdeněk  2196 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 0 45,5 49,5
11 11   Navrátil František  2027 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 44 48
12 14   Daniel Jiří  1963 Region Panda, z.s. 6 0 42,5 47,5
13 9   Nadrchal Tomáš  2060 TJ Neratovice 6 0 39,5 43
14 21   Just Pavel  1869 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 46 50
15 13   Kalousek Vladimír  1980 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 42 45,5
16 15   Lorenc Adam  1960 TJ Spartak OEZ Letohrad 5,5 0 42 45,5
17 28   Horák Jan  1776 Region Panda, z.s. 5,5 0 42 45
18 18   Šimek Zdeněk  1934 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 41,5 46
19 19   Daněk Pavel  1916 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 0 41,5 44,5
20 12   Hrobař Vlastimil  1984 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 41 45
21 16   Mareš Jan  1945 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 0 40 44
22 17   Mazura Tomáš  1936 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 0 39 39
23 32   Mastný Tomáš  1677 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 44 45,5
24 31   Hon Jiří  1730 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 5 0 42,5 45
25 22   Trojan Luboš  1865 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 41,5 44,5
26 27   Janeček Václav  1777 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 0 41 44,5
27 30   Martyniuk Vladislav  1749 Region Panda, z.s. 5 0 40,5 44
28 26   Kapoun Vít  1825 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 40,5 42,5
29 23   Řehák Jiří  1847 USK Praha 5 0 39,5 42
30 29   Glembek Bohumír  1771 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 39 42
31 65   Krautschneider Daniel Jan  1203 Region Panda, z.s. 5 0 38 42
32 33   Holásek Vojtěch  1669 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 0 38 41
33 37   Šmajzrová Veronika  1632 TJ Štefanydes Polička 5 0 37,5 40,5
34 52   Till Václav  1433 Region Panda, z.s. 5 0 36 39
35 46   Janeček Ondřej  1495 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 0 33,5 36,5
36 25   Merta Josef  1837 Šachový klub Dolní Čermná, z.s. 4,5 0 44,5 47
37 24   Kylar Pavel  1842 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 0 41,5 45
38 35   Dvořák Eduard  1657 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 0 41 43,5
39 47   Krušina Adolf  1488 ŠK Svitavy 4,5 0 37,5 40,5
40 42   Hovad Václav  1581 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 0 37 39,5
41 41   Janko Jan  1591 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 0 36 38,5
42 43   Divíšek Jiří  1572 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 0 36 38,5
43 56   Bém Tomáš  1388 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 0 34 36,5
44 53   Stehlík Pavel  1420 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 0 33,5 36,5
45 38   Cvejn Jaroslav  1630 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 0 41 44
46 34   Palla Stanislav  1658 TJ Lanškroun 4 0 39 42
47 49   Bulva František  1458 TJ Lanškroun 4 0 38,5 41,5
48 39   Mazura Jaroslav  1622 SK Žamberk 4 0 38,5 40,5
49 59   Dušánek Michal  1279 Region Panda, z.s. 4 0 37,5 41
50 44   Šindler Jaromír  1563 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 0 37,5 40
51 48   Mlynář Miroslav  1479 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 35 38
52 50   Kačírek Pavel  1454 Region Panda, z.s. 4 0 35 37,5
53 76   Šípek Vladimír  1000 TJ Sokol Nekoř 4 0 34,5 37,5
54 54   Lorencová Jitka  1418 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 0 33,5 36,5
55 67   Dušek Bohuslav  1168 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 0 33 34,5
56 64   Kroulík Václav  1221 Region Panda, z.s. 4 0 32 34
57 36   Matoulek Václav  1632 ŠS Červená Voda 3,5 0 38,5 40,5
58 45   Sysr Pavel  1511 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 0 37 40
59 40   Ruffer Václav  1611 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 0 35 37,5
60 51   Špinler Bronislav  1440 Sokol Mistrovice 3,5 0 33,5 35
61 68   Holásková Markéta  1143 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 0 31,5 34
62 62   Horáčková Isabela  1226 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3,5 0 28,5 30
63 75   Pauk Jiří  1000 ŠS Červená Voda 3 0 35 38
64 66   Hrdina Filip  1186 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 33 35,5
65 60   Haas Matouš  1256 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 32,5 34,5
66 71   Šindler Václav  1122 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 0 31 33
67 73   Holásek Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 31 33
68 57   Rupprich Jan  1318 ŠS Červená Voda 3 0 30 32
69 72   Koblic Jan  1120 Region Panda, z.s. 3 0 29,5 31
70 61   Řehák Miroslav  1235 Sokol Mistrovice 2,5 0 32,5 34
71 63   Biedla Vojtěch  1224 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 0 28,5 30
72 69   Poláček Luděk  1142 Region Panda, z.s. 2,5 0 26,5 28,5
73 58   Obermajerová Gabriela  1283 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 1 31,5 33,5
74 74   Kroulík Štěpán  1000 Region Panda, z.s. 2 0 24 25,5
75 70   Šmajzrová Dominika  1127 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1,5 0 28,5 30,5
76 55   Nosál Marek  1396 Region Panda, z.s. 0 0 37 41,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.