Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Mirka Kodytka + KP družstev v rapidu 28.04.19

ŠO Sokol Mistrovice ve spolupráci s ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald uspořádal v sobotu 27.dubna 2019 XXIX.ročník Memoriálu Mirka Kodytka, který byl současně Krajským přeborem PDŠS družstev v rapidu pro rok 2019.
Na startu se sešlo celkem 17 čtyřčlenných družstev nejen z našeho kraje, z nichž suverénně zvítězilo družstvo Vysokého Mýta. Druhou příčku obsadili hráči Ústí n/O. B a na třetím místě skončilo družstvo DDM Kostelec n/O.
V Krajském přeboru bylo medailové pořadí stejné jen s tím rozdílem, že třetí místo si vybojovalo družstvo Dravci Letohrad.


Memoriál Mirka Kodytka - Přebor družstev PDŠŠ v rapid šachu 2019 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Karel Halbrštát
Hlavní rozhodčí : Veronika Šmajzrová
Čas na rozmyšlenou : 2 x 20 minut + 5 sekund na tah
Datum : 2019/04/27
Ø ELO turnaje : 1616
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 ŠK Vysoké Mýto 7 6 1 0 23 0 109,5
2 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 7 6 0 1 19 0 109
3 6 DDM Kostelec nad Orlicí 7 3 2 2 16,5 0 98
4 5 Dravci Letohrad 7 4 0 3 16 0 117
5 2 ŠK Ústí nad Orlicí A 7 3 0 4 16 0 100,5
6 10 ŠO Hlinsko 7 3 1 3 15,5 0 113
7 4 Slavie Hradec Králové 7 3 3 1 15,5 0 108
8 8 Sokol Mistrovice A 7 3 2 2 15 0 102
9 9 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 7 2 3 2 15 0 101,5
10 13 ŠO Horní Čermná 6 3 0 3 15 0 79,5
11 15 ŠS Červená Voda 6 1 3 2 13,5 0 78
12 7 Kunvald A 7 3 0 4 12,5 0 117,5
13 12 Rada Starších Letohrad 6 2 1 3 11 0 75,5
14 11 Kunvald B 6 2 1 3 10,5 0 74,5
15 14 Sokol Mistrovice C 6 1 1 4 8 0 72,5
16 17 Sokol Mistrovice B 6 0 2 4 8 0 68,5
17 16 TJ Sokol Nekoř 6 0 2 4 8 0 67,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. ŠK Vysoké Mýto (Rtg prům.:2128, PH 1: 23 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1 FM Sabol Marian  2337 1 1 1 1 0 1 0 5 7 1960
2   Kosek Jiří  2055 1 1 1 0 1 1 0 5 7 1784
3   Kosek Marek  2020 1 1 1 1 ½ ½ 1 6 7 1743
4   Ptáček Luboš  2099 1 1 1 1 1 1 1 7 7 1541
2. ŠK Ústí nad Orlicí B (Rtg prům.:1892, PH 1: 19 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Kalousek Vladimír  1964 1 0 0 0 ½ ½ 1 3 7 1941
2   Šimek Zdeněk  1891 1 1 0 1 1 1 0 5 7 1805
3   Volf Jaroslav  2088 1 1 0 ½ 1 1 1 5,5 7 1653
4   Šmajzrová Veronika  1625 1 1 0 1 1 1 ½ 5,5 7 1585
3. DDM Kostelec nad Orlicí (Rtg prům.:1753, PH 1: 16,5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Chmelař Vítězslav  1848 1 1 ½ ½ 0 0 1 4 7 1819
2   Kožúšek Slavomír  1759 1 0 ½ 0 1 1 1 4,5 7 1669
3   Jindrásek Mojmír  1793 1 0 0 ½ ½ 0 1 3 7 1584
4   Malý Jan  1611 1 0 1 0 1 1 1 5 7 1447
4. Dravci Letohrad (Rtg prům.:1763, PH 1: 16 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Lorenc Adam  1956 ½ ½ ½ ½ 1 ½ ½ 4 7 1882
2   Mikyska Kamil  1876 1 ½ 1 1 0 0 1 4,5 7 1798
3   Janeček Václav  1787 1 0 1 ½ ½ 0 1 4 7 1797
4   Sysr Vít  1431 1 ½ 0 1 0 0 1 3,5 7 1697
5. ŠK Ústí nad Orlicí A (Rtg prům.:1895, PH 1: 16 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Poslušný Martin  1939 0 1 ½ 0 1 0 1 3,5 7 1780
2   Kameník David  1857 ½ 1 0 ½ ½ 0 1 3,5 7 1589
3   Mareš Petr  1956 0 1 0 1 ½ ½ 1 4 7 1563
4   Kylar Pavel  1827 1 1 1 0 1 0 1 5 7 1502
6. ŠO Hlinsko (Rtg prům.:1600, PH 1: 15,5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Roušar Zdeněk  1898 1 ½ 1 1 1 1 1 6,5 7 1958
2   Zámečník Jan  1848 ½ 0 0 0 0 1 1 2,5 7 1766
3   Osička Přemysl  1366 1 1 1 ½ ½ 1 0 5 7 1797
4   Vacek Josef  1288 0 0 ½ 0 0 1 0 1,5 7 1651
7. Slavie Hradec Králové (Rtg prům.:1785, PH 1: 15,5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Novák Luděk  1970 1 0 ½ 0 0 0 0 1,5 7 1815
2   Krása Marek  1766 1 0 ½ ½ 1 1 1 5 7 1708
3   Tsapanidis Vasilis  1767 1 0 1 1 1 1 0 5 7 1653
4   Vochozka Jindřich  1636 1 0 0 1 0 1 1 4 7 1629
8. Sokol Mistrovice A (Rtg prům.:1664, PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Ježek Jakub  1649 1 ½ ½ 1 1 0 0 4 7 1926
2   Bouchal Lukáš  1714 1 ½ 0 ½ 0 1 1 4 7 1699
3   Bouchal Tomáš  1467 1 1 0 0 0 0 0 2 7 1691
4   Glöckner Jaromír  1824 1 ½ 0 1 1 1 ½ 5 7 1529
9. TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou (Rtg prům.:1625, PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Kotyza Bohumil  1802 0 1 0 0 1 1 1 4 7 1770
2   Ruffer Václav  1570 0 1 1 0 1 0 0 3 7 1648
3   Divíšek Jiří  1559 0 1 0 1 1 1 1 5 7 1472
4   Hovad Václav  1569 0 ½ ½ 1 1 0 0 3 7 1512
10. ŠO Horní Čermná (Rtg prům.:1485, PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Soural Tomáš  1250 ½ 1 0 1 0   1 3,5 6 1837
2   Cimprich Miroslav  1630 0 1 1 ½ ½   1 4 6 1634
3   Kalousek Miroslav  1571 0 1 1 0 ½   1 3,5 6 1511
4   Vacek Miroslav  1477 0 0 1 0 0   1 2 6 1441
11. ŠS Červená Voda (Rtg prům.:1395, PH 1: 13,5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Brychta Antonín  1655 0 0 1 1 0 1   3 6 1716
2   Matoulek Václav  1600 0 0 1 1 0 0   2 6 1532
3   Hošpes Jaroslav  0 ½ 0 1 0 1 1   3,5 6 1619
4   Rupprich Jan  1326 0 1 1 0 1 0   3 6 1479
12. Kunvald A (Rtg prům.:1741, PH 1: 12,5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Buráň Jaroslav  2189 1 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 4 7 1918
2   Dvořák Eduard  1680 1 1 1 1 0 0 0 4 7 1821
3   Štěpán Stanislav  1681 ½ 0 1 0 0 0 0 1,5 7 1642
4   Bém Tomáš  1413 1 1 1 0 0 0 0 3 7 1604
13. Rada Starších Letohrad (Rtg prům.:1518, PH 1: 11 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Pulkrábek Aleš  1630 0 0   0 1 0 1 2 6 1728
2   Sysr Pavel  1550 0 0   1 1 0 ½ 2,5 6 1464
3   Janeček Ondřej  1481 0 0   1 0 0 1 2 6 1332
4   Lorencová Jitka  1412 0 ½   1 0 0 1 2,5 6 1303
14. Kunvald B (Rtg prům.:1574, PH 1: 10,5 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Vaníček Jan  1713 0 1 1 ½   0 0 2,5 6 1681
2   Hodek Roman  1702 0 0 0 1   0 0 1 6 1422
3   Řehák Josef  1454 0 1 0 1   1 0 3 6 1530
4   Řehák Jan  1427 0 1 0 0   1 0 2 6 1385
15. Sokol Mistrovice C (Rtg prům.:1399, PH 1: 8 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Malý Evžen  1577 0 0 0   1 0 0 1 6 1699
2   Sklenář František  0 0 1 0   0 1 0 2 6 1486
3   Tobiška Jaroslav  1627 0 0 0   1 0 0 1 6 1418
4   Kokula Filip  1393 0 0 0   1 1 0 2 6 1365
16. Sokol Mistrovice B (Rtg prům.:1223, PH 1: 8 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Halbrštát David  1790   0 1 1 0 1 0 3 6 1628
2   Šedaj Jakub  0   0 0 0 1 1 0 2 6 1498
3   Baláš Ondřej  1100   0 0 0 0 0 0 0 6 1515
4   Rácek Luboš  0   0 1 0 0 0 0 1 6 1456
17. TJ Sokol Nekoř (Rtg prům.:1278, PH 1: 8 / PH 2: 0)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Vohník Miroslav  1659 0   0 ½       0,5 3 1717
2   Marek Ladislav  1250 0   1 0 0 1 0 2 6 1571
3   Beneš David  0 0   1 0 0 0 ½ 1,5 6 1357
4   Šípek Vladimír  1202 0   0 1 0 1 0 2 6 1486
6   Šuman Václav  0         0 0 0 0 3 1458

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.