Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Oldy Hájka 2017 26.12.17

Tradiční již 49.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře se uskutečnil v Ústí n/O. v úterý 26.prosince 2017 a byl současně i Krajským přeborem PDŠS v bleskové hře.
V turnaji, jehož se zúčastnilo 50 hráčů v čele se dvěmi IM a dvěmi FM, zvítězil IM Pavel Šimáček z Turnova před FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta a FM Alešem Jedličkou z Polabin, nejlepší ženou i juniorkou se stala Adéla Třasáková, nejlepším juniorem byl IM Jakub Půlpán (oba Polabiny) a nejlepším seniorem byl Oldřich Lorenc z Poličky.


49. ročník Memoriálu Oldy Hájka v blesku Krajský přebor PDŠS v blesku
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Rozhodčí : David Kameník
Čas na rozmyšlenou : 3 min + 2 s na tah
Místo : Šnyt Nová Louže Ústí nad Orlicí
Datum : 2017/12/26
Ø ELO turnaje : 1857
Konečné pořadí po 14 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 IM Šimáček Pavel  2392 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 12 115 121 105,8
2 3 FM Sabol Marian  2342 ŠK Vysoké Mýto 11,5 113 119 92,25
3 4 FM Jedlička Aleš  2191 2222 ŠK Polabiny, z.s. 11 117 125 91,25
4 1 IM Půlpán Jakub  2466 2222 ŠK Polabiny, z.s. 10,5 115 121 85,5
5 35   Buločkin Martin  1767 2222 ŠK Polabiny, z.s. 9 116 116 66
6 10   Půlpán Matěj  2052 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 118 124 69,5
7 5 CM Strašil Pavel  2162 Tatran Litovel 8,5 116 122 65,5
8 7   Ptáček Luboš  2105 ŠK Vysoké Mýto 8,5 113 119 64
9 19   Netušil Jakub  1968 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 111 115 58
10 9   Švanda Ondřej  2053 TJ Štefanydes Polička 8,5 100 105 57,25
11 15   Lorenc Oldřich  1997 TJ Štefanydes Polička 8 112 117 61,25
12 17   Grundman Václav  1979 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8 103 109 53
13 31   Just Pavel  1840 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 98,5 104 56,25
14 11   Holásek Pavel  2042 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 8 96 101 52
15 18   Solil Roman  1976 TJ Lanškroun 8 95,5 99,5 49
16 23   Kastner Oldřich  1920 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 8 88 88 43
17 12   Novák Jiří  2039 TJ Sokol Sendražice, z.s. 7,5 103 109 53
18 8   Hrubeš Pavel  2086 TJ Lanškroun 7,5 103 109 53,5
19 20   Trojan Luboš  1963 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 99,5 104 46,75
20 29   Kameník David  1867 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 94 98 47,5
21 27   Kalousek Vladimír  1871 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 92,5 98 45
22 25   Jániš Petr  1920 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 92 97,5 48,25
23 16   Houška Bronislav  1997 TJ Štefanydes Polička 7 107 113 49,25
24 28   Mareš Petr  1869 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7 97,5 102 46
25 26   Půlpán David  1907 TJ ŠO Chrudim 7 94,5 99 42,5
26 24   Třasák Ondřej  1920 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 7 93,5 99 48,25
27 22   Fiala Jan  1925 ŠK Český Brod 7 93,5 99 45,5
28 43   Macek Oldřich  1561 T.J. Sokol Šumperk 7 83,5 83,5 35,5
29 6   Kolomazník Jan  2122 TJ Sparta Kutná Hora 7 81 81 34
30 44   Jiroušek Jan  1531 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 93 97,5 40,5
31 37   Marinov Peter  1733 ŠK Vysoké Mýto 6,5 80 84 35,75
32 32   Kapoun Vít  1825 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 78,5 78,5 28,75
33 46   Půlpán Ondřej  1487 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 76,5 76,5 30,75
34 21   Mareš Jan  1936 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 100 106 40,25
35 13   Veselý Petr  2029 TJ Spartak OEZ Letohrad 6 97,5 103 40,5
36 14   Volf Jaroslav  2001 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 97,5 102 38,75
37 33   Řebíček Miroslav  1786 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6 82,5 86,5 32
38 41   Píše Jiří  1672 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 77 77 26,75
39 38   Dudla Martin  1728 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 90,5 96 35,75
40 34   Kylar Pavel  1770 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 89 93,5 34,75
41 30   Uhlíř Václav  1866 TJ Sokol Sendražice, z.s. 5,5 86 90 31,25
42 50   Senko Ján  1000 TJ Lanškroun 5,5 80 84,5 30
43 49   Třasáková Adéla  1130 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 79 79 26,5
44 47   Leksová Soňa  1408 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 77,5 77,5 26
45 42   Šmajzrová Kateřina  1643 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 76 76 22
46 40   Nedelčev Radim  1715 TJ Spartak Choceň 4,5 83 83 16,75
47 36   Hamrník Jan  1740 TJ Sokol Sendražice, z.s. 4,5 79,5 79,5 18,75
48 39   Čech Martin  1726 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 78,5 78,5 15,75
49 45   Holásek Vít  1528 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 76,5 76,5 16,5
50 48   Vencl Jiří  1284 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 79,5 83,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.