Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Oldy Hájka 2018 + KPJ v blesku 26.12.18

Jubilejní 50.ročník Memoriálu Oldřicha Hájka v bleskové hře se uskutečnil v Ústí n/O. ve středu 26.prosince 2018 a byl současně i Krajským přeborem PDŠS jednotlivců v bleskové hře.
V turnaji, jehož se zúčastnilo 66 hráčů suverénně zvítězil GM Jan Bernášek z Unichessu Praha (12,5/14) s odstupem před FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta (který se stal přeborníkem PDŠS) a třetím Oldřichem Lorencem z Poličky (který byl současně nejlepším seniorem), nejlepším juniorem se stal Martin Buločkin z Polabin na 5.místě a nejlepší z dívek byla Soňa Leksová z Ústí n/O..
Stručný komentář pořadatelů k proběhlému Memoriálu naleznete ZDE.


50. ročník Memoriálu Oldy Hájka v blesku Krajský přebor PDŠS v blesku
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Rozhodčí : David Kameník
Čas na rozmyšlenou : 3 min + 2 s na tah
Místo : Šnyt Nová Louže Ústí nad Orlicí
Datum : 2018/12/26
Ø ELO turnaje : 1733
Konečné pořadí po 14 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM Bernášek Jan  2397 Unichess 12,5 114,5 121 106,5
2 2 FM Sabol Marian  2354 ŠK Vysoké Mýto 10,5 110,5 116,5 83,25
3 12   Lorenc Oldřich  2016 TJ Štefanydes Polička 10 110,5 116,5 79
4 4 FM Švanda Pavel  2117 ŠK Gordic Jihlava 9,5 107 113 71,5
5 19   Buločkin Martin  1952 2222 ŠK Polabiny, z.s. 9,5 102 107 70,25
6 20   Kupsa Matěj  1942 TJ Štefanydes Polička 9 117 123 73,25
7 5   Ptáček Luboš  2104 ŠK Vysoké Mýto 9 112,5 118,5 69,5
8 27   Mareš Jan  1899 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 9 110,5 116,5 72,25
9 8   Hrubeš Pavel  2056 TJ Lanškroun 9 109 115 68,75
10 31   Sodomka Adam  1854 TJ Štefanydes Polička 9 106,5 110,5 64,5
11 7   Kolomazník Jan  2059 TJ Sparta Kutná Hora 9 94,5 100,5 62,5
12 3 CM Strašil Pavel  2162 Tatran Litovel 8,5 108,5 114,5 65,75
13 15   Grundman Václav  1987 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 108 114 63,5
14 13   Netušil Jakub  2014 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 102 108 67
15 23   Jániš Petr  1925 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8 109,5 115,5 63,75
16 18   Trojan Luboš  1964 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 107 112,5 64
17 17   Prax Ivo  1977 TJ Lokomotiva Česká Třebová 8 103 108 55,25
18 48   Jiroušek Jan  1617 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8 101,5 108 57,75
19 30   Kameník David  1870 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8 99,5 102,5 51,75
20 16   Houška Bronislav  1980 TJ Štefanydes Polička 8 98,5 104,5 56,25
21 14   Šmajzr Martin  2010 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8 97,5 102 53,75
22 11   Holásek Pavel  2017 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8 90,5 96 52,5
23 22   Nedoma Marek  1930 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 7,5 110,5 116,5 59
24 26   Kastner Oldřich  1906 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 7,5 108,5 114,5 54,75
25 61   Brožka st. Karel  1567 TJ Sokol Zaječice 7,5 98 103,5 51,25
26 40   Vaníček Jan  1699 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7,5 94,5 97 44,75
27 21   Volf Jaroslav  1934 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 94,5 97 44,75
28 53   Stoček Martin  1437 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 94 98 48,75
29 25   Mareš Petr  1911 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 89 93,5 44,5
30 46   Brožka ml. Karel  1660 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 99,5 102,5 46,75
31 32   Just Pavel  1839 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 99 101,5 46
32 47   Holásek Vojtěch  1622 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 98,5 104,5 48
33 24   Daniel Jiří  1918 Region Panda, z.s. 7 97,5 102 45
34 45   Senko Ján  1666 TJ Lanškroun 7 95,5 99,5 46,25
35 10   Novák Jiří  2020 TJ Sokol Sendražice, z.s. 7 95 100,5 47,25
36 50   Holásek Vít  1518 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 94,5 97 42,5
37 60   Bouška Jiří  1047 ŠO Hlinsko 7 93 99 45,5
38 9   Šilar Lubomír  2042 Šachový spolek Železné hory 7 91,5 94 41,5
39 35   Dudla Martin  1723 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 89,5 94 42,5
40 29   Kalousek Vladimír  1874 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 98,5 103,5 43,25
41 34   Kylar Pavel  1752 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 97,5 100 38
42 39   Marinov Peter  1709 ŠK Vysoké Mýto 6,5 94,5 100 42
43 6 FM Mojžíš Jaroslav  2092 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 88 94 41,25
44 43   Píše Jiří  1676 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 86 89 33,75
45 33   Uhlíř Václav  1803 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6 108,5 111,5 42
46 28   Veselý Emanuel  1885 Sokol Lázně Bohdaneč 6 100,5 106 42,25
47 56   Blažek Matěj  1349 TJ Desko Liberec 6 97 99,5 37,75
48 42   Macek Oldřich  1683 T.J. Sokol Šumperk 6 89,5 92,5 34
49 37   Tyč Miroslav  1714 Šachový spolek Železné hory 6 89,5 92,5 32,75
50 38   Smola Jan  1709 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 84 87 30,75
51 41   Hamrník Jan  1688 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6 82 84,5 29
52 59   Blažek Tomáš  1188 TJ Desko Liberec 6 81,5 84 28,5
53 49   Mastný Tomáš  1591 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 78 80,5 24,5
54 55   Mácha Martin  1385 Sokol Lázně Bohdaneč 6 73,5 76 26,75
55 36   Lukša Aleš  1722 TJ Sokol Sendražice, z.s. 6 73 75,5 23
56 44   Nedelčev Radim  1671 Šachový klub Choceň, z.s. 5,5 86 89 28,75
57 51   Švec Jiří  1488 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 81,5 84 27
58 62   Tran Tuan Anh  1230 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 71 73,5 22,25
59 52   Leksová Soňa  1464 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 86,5 89 26,5
60 58   Tyč Jakub  1228 Šachový spolek Železné hory 4,5 69,5 72 16,75
61 57   Dudlová Kateřina  1256 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 67 69,5 15,75
62 64   Leksa Roman  1047 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 72,5 75 13,25
63 63   Bureš Daniel  1059 Šachový spolek Železné hory 3 69,5 72 14,5
64 66   Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 3 64 66,5 9,5
65 54   Šmajzrová Dominika  1386 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 71 73,5 8,5
66 65   Tyč Karel  1021 Šachový spolek Železné hory 2,5 67,5 70 8,75

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.