Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.09.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství světa kadetů 2017 30.08.17

Ve dnech 22.-31.8.2017 se v Pocos de Caldas (Brazilie) uskutečnilo Mistrovství světa kadetů (kategorií 8-12 let) pro rok 2017, kterého se mezi 419 hráči ze 47 zemí zúčastnili i čtyři hráči z ČR vč. Karla Brožky z Polabin.
V kategoriích do 8 let čeští zástupci nestartovali - přece jen je pro ty nejmladší dlouhé cestování přes půlku světa s následným 11-ti kolovým turnajem trochu moc, o čemž se nakonec přesvědčili i ti starší. A z jejich výsledků je patrné, že budou-li se chtít v budoucnu vyrovnat současným medalistům, je před nimi ještě hodně práce.


World Cadets Chess Championship 2017
Organizátor : Confederação Brasileira de Xadrez
Federace : Brazílie ( BRA )
Ředitel turnaje : [2100045] Lima, Darcy
Hlavní rozhodčí : [2110598] Bento, Antonio
Rozhodčí : [6701787] Hernandez, Erick; [2121859] Konrath, Marcelo; [2109085] Borges, Guilherme Deola
Čas na rozmyšlenou : 90min/40moves+30min/end+30sec increment per move
Místo : Pocos de Caldas - MG - Brasil
Datum od : 2017/08/22 Datum do 2017/08/31
Kategorie U08
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 2 PH 3 rtg+/-
1 22 Emrikian Aren C  USA 1408 9 68,5 71 146,8
2 1 Mishra Abhimanyu  USA 1774 8,5 74 79 5,6
3 30   Tenuunbold Battulga  MGL 1231 8,5 70,5 75 181,2
Kategorie G08
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 2 PH 3 rtg+/-
1 9 WCM Rouda Essa Alserkal  UAE 1250 9,5 70,5 75,5 69,6
2 1 WCM Khamdamova Afruza  UZB 1489 9 68,5 73,5 -18,8
3 2 WCM Chen Yining  CHN 1437 8 72 77 -2,0
Kategorie U10
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 2 PH 3 rtg+/-
1 7 Zhou Liran  USA 1897 9,5 74 78 114,4
2 6 Xu Arthur Zihan  USA 1903 8,5 74,5 79,5 82,0
3 9 CM Sindarov Islombek  UZB 1867 8 74,5 80 30,8
53 48 Brozka Karel  CZE 1521 5 57 60 18,0
Kategorie G10
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 2 PH 3 rtg+/-
1 5 WCM Wei Yaqing  CHN 1606 9 68 71,5 64,4
2 1 WCM Gaal Zsoka  HUN 1956 8,5 67 71 -66,0
3 4   Wang Ellen  USA 1624 7,5 73,5 78,5 -8,0
50 20 Dobsa Emma  CZE 1389 4 47 48 -84,8
Kategorie U12
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 2 PH 3 rtg+/-
1 16 Tsay Vincent  USA 2033 8,5 73,5 78 149,2
2 1 CM Sindarov Javokhir  UZB 2399 8,5 72,5 77,5 -7,9
3 4 FM Murzin Volodar  RUS 2280 8,5 70,5 76 -9,2
47 14 Hrbek Stepan  CZE 2046 5,5 56 60,5 -124,4
Kategorie G12
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 2 PH 3 rtg+/-
1 3 WFM Divya Deshmukh  IND 1993 9,5 72 77,5 57,6
2 6 WFM Matus Nastassja A  USA 1910 8,5 73,5 79 63,6
3 8 WCM Kairbekova Amina  KAZ 1848 8,5 72,5 77,5 68,0
7 12 Lhotska Anna  CZE 1697 7,5 59 63 2,8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.