Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství světa mládeže kat. 14-18 let 08.10.17

Mezi ostatními zářijovými turnaji poněkud uniklo pozornosti Mistrovství světa mládeže kategorií H+D 14-18, které se konalo ve dnech 17.-26.září 2017 v Uruguajském Montevideu za účasti 7 českých hráčů vč. našeho Ondřeje Švandy z Poličky.
Ani tyto kategorie ve srovnání s ostatními hráči obdobných kategorií ve světovém měřítku ničím neoslnily - na medaile nedosáhl nikdo a nejlepší šesté místo IM Nguyen Thai Van Dana resp. 16.místo WFM Nely Pýchové nebo 18.místo Daniela Kožúška (ostatní hráči ČR skončili až ve třetí desítce) nelze hodnotit jako nějaký významný úspěch.


World Youth Chess Championship 2017
Federace : Uruguay ( URU )
Ředitel turnaje : IO IM Bernardo Roselli 3000028
Hlavní rozhodčí : 2601699 IA Hal Bond
Rozhodčí : 5101913 IA Jose Martinez, 3419290 FA Adolfo Barrios Lara, 3001253 NA Eduardo Muzzi, 3000737 NA Ruben Delbono
Čas na rozmyšlenou : 90 minutes 40 moves + 30 minutes finish with 30 seconds increment from move 1
Místo : Sheraton Hotel, Montevideo
Datum od : 2017/09/17 Datum do 2017/09/26
Kategorie U14 Open
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 FM Batsuren Dambasuren  MGL 2301 10 0 71,5 77
2 5 FM Erigaisi Arjun  IND 2328 9 0 70,5 75
3 1 CM Teclaf Pawel  POL 2394 8,5 0 72 77
23 26 Svanda Ondrej  CZE 2093 6,5 0 60,5 65,5
Kategorie U16 Open
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Esipenko Andrey  RUS 2540 8,5 0 72 77,5
2 6 FM Zhu Yi  CHN 2399 8,5 0 69 74
3 11   Gumularz Szymon  POL 2346 8,5 0 63 67
6 2 IM Nguyen Thai Dai Van  CZE 2493 7,5 0 71,5 77
27 26 Zeman Matyas  CZE 2203 6 0 58 62
Kategorie U18 Open
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 FM Martinez Alcantara Jose Eduar  PER 2462 8,5 1 70 75
2 2 IM Triapishko Alexandr  RUS 2500 8,5 0 70,5 75
3 30   Noboa Kevin  ECU 2196 8 0 69 73
18 22 Kozusek Daniel  CZE 2265 6,5 0 54,5 58,5
Kategorie U14 Girls
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 WFM Jishitha D  IND 2086 9 0 67,5 71,5
2 1 WFM Assaubayeva Bibisara  RUS 2421 8,5 0 69,5 75
3 3 WIM Solozhenkina Elizaveta  RUS 2248 8 0 66 70
26 17 Laurincova Kristyna  CZE 1872 6 0 51,5 55
Kategorie G16 Girls
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 11 WIM Wang Annie  USA 2090 10,5 0 71 75,5
2 1 WIM Shuvalova Polina  RUS 2397 8 0 75 80
3 2   Maltsevskaya Aleksandra  RUS 2271 7,5 0 74 79
29 21 Nemcova Karin  CZE 1964 5,5 0 57,5 61,5
Kategorie U18 Girls
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 WIM Unuk Laura  SLO 2329 9,5 0 66 70,5
2 16 WIM Chitlange Sakshi  IND 2134 8 0 63 67
3 13 WIM Vazquez Maccarini Danitza  PUR 2173 7,5 0 66,5 71,5
16 18 WFM Pychova Nela  CZE 2107 6 0 62,5 66,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.