Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Open Praha 2019 19.01.19

Ve dnech 11.-18.ledna 2019 se v pražském hotelu Olympik uskutečnil 18.ročník mezinárodního festivalu Open Praha 2019, který v rámci série turnajů Czech Tour 2018/19 uspořádala pardubická agentura AVE-KONTAKT. Mezi 323 účastníky hlavních turnajů bylo i 10 našich zástupců, kteří v početném startovním poli 353 převážně zahraničních hráčů příliš nevyčnívali.
V hlavním IM Openu byl z našich zástupců nejúspěšnější FM Petr Červený z Poličky (nejlepší hráč z ČR !) na 17.místě, ostatní naši hráči většinou rovněž skončili výše než byli nasazeni, což se o našich zástupcích ve FIDE Openu už říct nedá. Jediné medailové umístění tak získal IM Jakub Půlpán z Polabin za 2.místo v rapidu, bleskový turnaj nikdo nehrál.


PRAGUE OPEN 2019
Organizátor : AVE-KONTAKT s.r.o.
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Petr Laušman
Hlavní rozhodčí : IA Martin Dobrotka 14900645
Rozhodčí : Pavel Danek 312410, Michal Horacek 332526
Místo : Praha, Olympik hotel
Datum od : 2019/01/11 Datum do 2019/01/18
A - IM Open (175 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM Postny Evgeny  ISR 2623 8 49 53,5 46,75
2 12 FM Kacharava Nikolozi  GEO 2397 7 48,5 52,5 38,25
3 5 IM Frolov Artur  UKR 2430   7 48,5 52 35
17 24 FM Cerveny Petr  CZE 2318 Stefanydes Policka 6 46 50,5 30
34 6 GM Neuman Petr  CZE 2428 2222 Sk Polabiny, Z.S. 5,5 43,5 47,5 26,5
35 63 Riha Vojtech  CZE 2145 So Hlinsko 5,5 43,5 46 24,5
66 85 Ludvik Tomas  CZE 2089 2222 Sk Pardubice 4,5 45 48 21,75
109 119 Jun Rudolf  CZE 1967 2222 Sk Polabiny 4 34,5 37 13,5
129 153 Stary Lukas  CZE 1832 Tj Jiskra Skzs Hermanuv Mestec 3,5 35 38,5 12,25
146 130 Janis Petr  CZE 1925 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 3 34,5 36,5 8,75
175 174 w Horackova Isabela  CZE 1127 Sk Bohemia Pardubice O.S. 0 27 28 0
B - FIDE Open (148 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 134 Mock Peter  GER 1906 8 44 47 41,5
2 16 Chen Jonathan  USA 1884 7,5 47 50,5 39,5
3 52   Nemec Jachym  CZE 1638   7 50 52 38,25
92 59 Stodola Zdenek  CZE 1589 Tj Stefanydes Policka 4 37 40,5 14,25
119 107 Stary Vojtech  CZE 1331 2222 Sk Polabiny 3,5 34 35 7,75
Rapid (100 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 9 FM Mis Mieszko  POL 2202 6,5 30 33,5 29,5
2 2 IM Pulpan Jakub  CZE 2444 6 30,5 34 28
3 3 IM Frolov Artur  UKR 2355   6 29 33 28,25
83 72 Stodola Zdenek  CZE 1585 2,5 19 20 4,25
97 83 Bouska Jiri  CZE 1390 1 19 21 2,5
98 91 w Horackova Isabela  CZE 1137 1 18,5 20 2,5
Blesk (118 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 9 Zhang Ziji  CHN 2230 9,5 74,5 79,5 64
2 7 Zhang Xiaopeng  CHN 2292 8,5 74,5 79,5 58,5
3 17 FM Szpar Milosz  POL 2167   8,5 71 76 55,75

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.