Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu 2018 28.04.18

V sobotu 28.dubna 2018 se v Pardubicích na palubě výletní lodi Arnošt z Pardubic uskutečnil již 15.ročník turnaje v rapidu 'O Pardubickou kotvu', kterého se zúčastnilo 61 hráčů z 15 oddílů nejen pardubického kraje.
Vítězem se stal Martin Buločkin z Polabin jen na lepší pomocné hodnocení před Michalem Horáčkem z Bohemie Pardubice, třetí skončil Tomáš Ludvík z Polabin a z přítomných žen byla nejúspěšnější Jana Indrová z Hlinska.


O Pardubickou kotvu 15. ročník 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Vladimír Dudek
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Milan Hošek
Čas na rozmyšlenou : 2*12 minut + 3 vteřiny/tah
Místo : Výletní loď Arnošt z Pardubic
Datum : 2018/04/28
Ø ELO turnaje : 1597
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 22   Buločkin Martin  1749 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 41,5 42,75
2 4   Horáček Michal  2121 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 7,5 40 41,5
3 18   Ludvík Tomáš  1818 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 41 37,25
4 7   Třasák Ondřej  1996 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 43,5 37,25
5 11   Daněk Pavel  1925 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 41 33,75
6 2   Vařejčko Josef  2224 TJ Sokol Zaječice 6 40,5 32,5
7 5   Kourek Josef  2062 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 38 32,25
8 3 FM Mojžíš Jaroslav  2135 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 38 30,5
9 10   Cach Jakub  1933 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 37 30
10 1   Němec Pavel  2226 TJ ŠO Chrudim 6 37 28,75
11 16   Trojan Luboš  1855 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 34,5 27,75
12 32   Faja Vilém  1593 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 6 34,5 27,25
13 24   Strachoň Lukáš  1681 ŠK Svitavy 6 33,5 23
14 28   Juchelka Petr  1658 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 33 23
15 33   Brožka Karel  1590 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 38,5 27,5
16 8   Vodička Pavel  1983 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 38 23,5
17 25   Brožka Karel  1676 TJ Sokol Zaječice 5 36,5 24,5
18 29   Cach Ondřej  1647 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 36 23,25
19 12   Mazuch Jan  1902 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5 35,5 23
20 9   Šlosar Jan  1962 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 35 22,5
21 14   Bartoš Karel  1868 ŠK Svitavy 5 34,5 23
22 26   Ret Adam Josef  1673 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 34 21,5
23 36   Nešpůrek Jan  1535 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 33,5 21,25
24 23   Dudek Vladimír  1726 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 32,5 18,25
25 34   Jiroušek Jan  1587 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 32 20
26 52   Stránský Luboš  1270 ŠO Hlinsko 5 31,5 20
27 17   Roub Bohumil  1842 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 31 17
28 30   Janko Jan  1626 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 5 30 18,25
29 44   Severýn Jaromír  1418 ŠO Hlinsko 5 25 15,25
30 19   Effenberger Adam  1784 ŠK Vinary 4,5 34,5 18,5
31 13   Veselý Emanuel  1881 Sokol Lázně Bohdaneč 4,5 32,5 19,25
32 21   Svítil Radek  1756 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4,5 31 17,5
33 41   Šindler Jaromír  1446 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 31 16,75
34 20   Štolfa Jaroslav  1758 Jiskra Heřmanův Městec 4,5 31 15,25
35 35   Indrová Jana  1562 ŠO Hlinsko 4,5 30 15,5
36 48   Králová Gabriela  1362 TJ Sokol Zaječice 4,5 28,5 13,75
37 6   Mojžíš Martin  2004 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 35,5 17
38 27   Kvapil Petr  1659 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 32,5 14,25
39 15   Škroch Martin  1856 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 32 17,5
40 37   Kvapil Pavel  1518 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 32 15
41 47   Juchelka Marek  1388 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 31 14,5
42 43   Profousová Věra  1420 TJ Sokol Krouna 4 28 13
43 39   Fajová Alice  1461 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 28 10,5
44 55   Nešpůrek Vojtěch  1118 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 27 13
45 46   Kvapil Jan  1393 Cizinci 4 26 11,25
46 45   Stehlík Pavel  1417 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 23 8,75
47 31   Indra Antonín  1599 ŠO Hlinsko 3,5 29,5 11,5
48 49   Osička Přemysl  1322 ŠO Hlinsko 3,5 29 13
49 38   Krejčí Jan  1475 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 27 8,5
50 40   Fakan Petr  1451 TJ Sokol Plzeň-Letná 3,5 27 7,5
51 42   Vencl Jiří  1443 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 21 7,5
52 61   Umlauf Lukáš  1000 neregistrovaný 3 30 10,75
53 59   Nikolinko Alexandr  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 27 10
54 60   Profous Patrik  1000 TJ Sokol Krouna 3 27 7
55 51   Nešpůrek Jakub  1274 ŠS Železné hory 3 25,5 9,5
56 56   Šindler Václav  1073 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 25,5 9
57 50   Pešek Martin Jakub  1315 ŠO Hlinsko 3 25,5 9
58 54   Horáčková Isabela  1159 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2,5 26 7,5
59 53   Nikolinko Tomáš  1208 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 26,5 5,5
60 57   Schmidt Jakub  1055 ŠO Hlinsko 2 23 6,75
61 58   Kvapil Paul  1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 1,5 25 5,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.