Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou kotvu 2019 28.04.19

V sobotu 27.dubna 2019 se na palubě výletní lodě 'Arnošt z Pardubic' uskutečnil již 16.ročník turnaje v rapidu 'O Pardubickou kotvu', kterého se zúčastnilo celkem 58 hráčů.
Vítězem se stal Daniel Kožúšek z Pandy Rychnov n/Kn. před IM Martinem Červeným z Durasu Brno a Tomášem Veselým z Rapidu Pardubice, nejlepší ženou byla Gabriela Králová z Polabin.
A jak se turnaj vydařil z pohledu pořadatelů, to si můžete přečíst ZDE.


O Pardubickou kotvu 16. ročník 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Vladimír Dudek
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Milan Hošek
Čas na rozmyšlenou
Místo : Výletní loď Arnošt z Pardubic
Datum : 2019/04/27
Ø ELO turnaje : 1663
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 2   Kožúšek Daniel  2310 Region Panda, z.s. 8 41 44
2 1 IM Červený Martin  2373 ŠK Duras BVK 7,5 40 41,5
3 7   Veselý Tomáš  2103 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 7 41 39,75
4 12   Třasák Ondřej  1937 Šk Bohemia Pardubice Z.S. 6 40 28,5
5 22   Trojan Luboš  1819 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 38,5 31,75
6 17   Just Pavel  1867 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 37 26,75
7 11   Šlosar Jan  1942 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 36 28,25
8 5   Horáček Michal  2114 Šk Bohemia Pardubice Z.S. 6 34,5 28,5
9 35   Jiroušek Jan  1587 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 34,5 26,75
10 10   Kokeš Bohuslav  1942 TJ ŠO Chrudim 5,5 38,5 29,25
11 9   Vodička Pavel  1983 Šk Bohemia Pardubice Z.S. 5,5 38,5 25,75
12 13   Buchar Petr  1936 Šachový klub Jičín 5,5 37,5 26,75
13 8 CM Juříček Stanislav  2060 Zbrojovka Vsetín 5,5 35,5 25,25
14 48   Králová Gabriela  1355 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 35 25,25
15 15   Mojžíš Martin  1911 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 35 24,75
16 20   Roub Bohumil  1842 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 35 24,5
17 21   Dumková Daniela  1831 Šachy Zastávka 5,5 33,5 20,75
18 6   Kourek Josef  2107 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 33 24
19 4 FM Mojžíš Jaroslav  2121 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 39 25
20 3   Trhal Tomáš  2183 TJ ŠO Chrudim 5 37,5 26
21 57   Lihotský Jiří  0 neregistrovaný 5 36,5 24,25
22 18   Škroch Martin  1856 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 34 22,25
23 32   Juchelka Petr  1624 Šk Bohemia Pardubice Z.S. 5 32,5 20,25
24 29   Kvapil Petr  1659 Šk Bohemia Pardubice Z.S. 5 31 18,25
25 36   Nešpůrek Jan  1558 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 29 18,25
26 14   Mudruňka Pavel  1918 Šk Bohemia Pardubice Z.S. 4,5 35 19,75
27 16   Veselý Emanuel  1881 Sokol Lázně Bohdaneč 4,5 34 19
28 19   Hradil Karel  1854 Zbrojovka Vsetín 4,5 33 21,5
29 23   Kasík Miroslav  1771 ŠK Dopravní podnik Praha 4,5 33 19,25
30 27   Michálek Miroslav  1730 ŠK Caissa Třebíč z.s. 4,5 32,5 17
31 24   Lukša Aleš  1760 TJ Sokol Sendražice, z.s. 4,5 30,5 15,75
32 47   Lihotský Lukáš  1358 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 30 15,25
33 25   Svítil Radek  1756 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4,5 29 14,5
34 26   Bečvář Pavel  1737 ŠO Praga Praha 4,5 28 15,75
35 43   Šindler Jaromír  1454 Šk Bohemia Pardubice Z.S. 4,5 27,5 13,5
36 39   Novák Pavel  1486 ŠK Caissa Třebíč z.s. 4,5 24,5 14,75
37 28   Dudek Vladimír  1726 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 34 17,25
38 34   Veselský Jan  1595 ŠK Praha-Smíchov 4 32 15
39 49   Nešpůrek Jakub  1281 Šachový spolek Železné hory 4 31 16,75
40 40   Kovács Ivan  1472 ŠK Caissa Třebíč z.s. 4 31 14,5
41 37   Jakuš Lubomír  1556 ŠK Mahrla Praha z.s. 4 27 13,5
42 44   Fakan Petr  1451 TJ Sokol Plzeň-Letná 4 24,5 12,5
43 38   Vorel Bohuslav  1531 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 31,5 9,75
44 42   Kvapil Pavel  1463 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 30 12,75
45 33   Janko Jan  1615 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3,5 28,5 8,25
46 51   Nikolinko Tomáš  1168 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 26 7,75
47 52   Nikolinko Alexandr  1162 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 25 9
48 30   Bubeníček Miroslav  1658 TJ Sokol Pravčice 3 32 11,5
49 31   Marek Roman  1633 Šachový klub Praha 4 3 32 11
50 41   Krejčí Jan  1466 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 27,5 6,5
51 46   Kvapil Jan  1378 cizinec 3 25 9
52 45   Profousová Věra  1446 TJ Sokol Krouna 3 25 7
53 55   Kvapil Paul  1109 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 22,5 3,5
54 53   Nešpůrek Vojtěch  1146 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 22,5 3,5
55 54   Horáčková Isabela  1127 Šk Bohemia Pardubice Z.S. 2,5 27,5 6,75
56 56   Vávrová Jiřina  1090 Šachový klub Praha 4 2 20,5 1,5
57 58   Profous Patrik  0 TJ Sokol Krouna 1,5 23,5 1,5
58 50   Čermák Josef  1250 ŠK Praha-Smíchov 0 20,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.