Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár 10.06.18

Chotěbořský turnaj jednotlivců v rapidu měl v sobotu 9.června 2018 na pořadu již 35.ročník, kterého se zúčastnilo 74 hráčů z 29 oddílů devíti (!!) krajů.
Stupně vítězů obsadili favorité - první byl IM Jakub Půlpán z Polabin před FM Tomášem Vojtou z Moravské Slavie Brno a FM Alešem Jedličkou z Polabin, jedinou ženou mezi muži byla Simona Suchomelová ze Světlé n/S..


O putovní pohár 2018 
Organizátor : TJ CHS Chotěboř
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Petr Ďoubal
Hlavní rozhodčí : Ing. Luděk Petrus
Bedenkzeit :  2 x 15 minut na partii + 3s na tah
Místo : Chotěboř
Datum : 2018/06/09
Ø ELO turnaje : 1805
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 IM Půlpán Jakub  2366 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 49,5 52,5 42
2 2 FM Vojta Tomáš  2319 Moravská Slavia Brno 7 52 57 43
3 6 FM Jedlička Aleš  2225 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 50 55 40,75
4 5 FM Kratochvíl Josef  2275 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 7 49,5 53,5 40
5 10   Vincze Roman  2122 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6,5 46 50 33
6 3 FM Tůma Jiří  2311 TJ CHS Chotěboř 6,5 44,5 48 30,5
7 7 FM Karásek Lukáš  2194 ŠK Gordic Jihlava 6,5 44 47 29,5
8 16 FM Švanda Pavel  2016 ŠK Gordic Jihlava 6 46,5 50 31
9 19   Tesař Jan  2000 ŠK Caissa Třebíč z.s. 6 45 49,5 31
10 12   Vrkota Miloš  2119 TJ Sparta Kutná Hora 6 44,5 48 29,5
11 4 IM Bureš Jaroslav  2304 Beskydská šachová škola z.s. 6 43 47 30
12 8   Hrubeš Pavel  2132 TJ Lanškroun 6 42 45,5 29,75
13 13   Kastner Oldřich  2061 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 41,5 45,5 28,5
14 11   Slepov Kyryl  2121 VSK Universita Brno 6 40 43 26,25
15 17   Solil Roman  2005 TJ Lanškroun 6 38,5 41,5 27
16 36   Královský Martin  1897 ŠS Kostelec nad Černými lesy 5,5 49,5 52 29
17 18   Běloušek Michal  2001 ŠK Světlá nad Sázavou 5,5 43 47 26,5
18 37   Štukheil Martin  1897 ŠK Světlá nad Sázavou 5,5 41,5 43,5 23
19 9   Šilar Lubomír  2125 ŠS Železné hory 5,5 39 43 24
20 23   Svíženský Luboš  1960 ŠK Caissa Třebíč z.s. 5,5 38 41 21,5
21 15   Černovský Jiří  2027 TJ Sparta Kutná Hora 5,5 37 40 23,75
22 49   Honek Jan  1781 Jiskra Heřmanův Městec 5,5 35,5 38,5 21,25
23 29   Tioka Zdeněk  1919 Jezdci Jundrov 5 44 47 23
24 32   Beránek Ondřej  1904 ŠK Světlá nad Sázavou 5 43,5 45,5 22
25 14   Říha Vojtěch  2055 ŠO Hlinsko 5 43 47 22,5
26 27   Hospodka Josef  1933 TJ CHS Chotěboř 5 43 46,5 24
27 33   Jun Rudolf  1901 TJ CHS Chotěboř 5 42,5 44,5 21
28 39   Ptáček Jan  1870 TJ Jiskra Humpolec 5 41 44 20
29 35   Sukdolák Radek  1898 TJ CHS Chotěboř 5 40,5 41,5 18,5
30 43   Šindelář Pavel  1853 ŠS Kostelec nad Černými lesy 5 39 41,5 19
31 21   Janáček Jaroslav  1967 ŠK Mahrla Praha z.s. 5 38 41 21
32 22   Skála Jaromír  1965 TJ Sparta Kutná Hora 5 36 39 18
33 34   Just Pavel  1898 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 35 37,5 19
34 20   Fiala Zdeněk  1991 ŠK Světlá nad Sázavou 4,5 44 46,5 19,75
35 25   Daněk Pavel  1953 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4,5 41,5 44,5 18,25
36 45   Krejčík Tomáš  1809 TJ CHS Chotěboř 4,5 40 43,5 20,25
37 26   Mareš Vladimír  1951 ŠK Příbram-Baník 4,5 40 43,5 19,75
38 30   Trojan Luboš  1914 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 38,5 41,5 17,25
39 41   Přibyl Jiří  1864 Jiskra Heřmanův Městec 4,5 37 40 15
40 47   Věžník Michael  1797 ŠK Duras BVK 4,5 34 37 14,75
41 56   Halbrštat Petr  1603 TJ Znojmo 4,5 33 35,5 14,25
42 50   Krása Marek  1764 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 4,5 33 35 13
43 42   Kalvach Ladislav  1861 ŠK Mahrla Praha z.s. 4 42 45 16,5
44 31   Jelínek Václav  1907 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 41 44 15
45 48   Brož Pavel  1796 ŠK Světlá nad Sázavou 4 40 43 18,5
46 54   Dejmal Ondřej  1640 ŠK Světlá nad Sázavou 4 36,5 39 15,75
47 58   Čipl Jan  1523 ŠK Světlá nad Sázavou 4 34 37 13
48 57   Šindler Jaromír  1557 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 32,5 34,5 14,5
49 51   Štolfa Jaroslav  1757 Jiskra Heřmanův Městec 4 32,5 34,5 11,5
50 60   Kovács Ivan  1484 ŠK Caissa Třebíč z.s. 4 32,5 33,5 10
51 55   Vokoun Tomáš  1627 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 4 31,5 33,5 11,75
52 46   Tomek Karel  1801 TJ CHS Chotěboř 4 31,5 33,5 11,5
53 40   Suchomelová Simona  1868 ŠK Světlá nad Sázavou 3,5 40 42,5 12,75
54 28   Koper Štefan  1928 Český lev Kolešovice-šachový klub, 3,5 39,5 42,5 12,75
55 52   Palla Stanislav  1722 TJ Lanškroun 3,5 37,5 39,5 11,25
56 24   Linhart Zbyněk  1956 TJ ŠO Chrudim 3,5 37 39,5 11,5
57 64   Křivohlávek Josef  1415 TJ Lanškroun 3,5 31 33,5 9,25
58 53   Janko Jan  1674 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3,5 30 31 8,75
59 63   Stehlík Pavel  1421 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3,5 29 31 8,25
60 38   Starý Lukáš  1895 Jiskra Heřmanův Městec 3 42 45 12
61 44   Novotný Roman  1852 TJ Sparta Kutná Hora 3 38,5 41,5 10,5
62 68   Čížek Jan  1337 ŠK Světlá nad Sázavou 3 35 38,5 13,25
63 66   Šedý Matěj  1373 ŠK Světlá nad Sázavou 3 32,5 34,5 7,5
64 62   Zelenka Petr  1462 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 3 30,5 32,5 8,5
65 67   Melichar Jaroslav  1359 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 28,5 29,5 7
66 65   Lapáček Luboš  1396 TJ Lanškroun 3 26 28 7,5
67 59   Horák Jaroslav  1492 Gambit Jihlava 3 25 26 6
68 71   Ptáček Vladimír  1184 TJ Jiskra Humpolec 2,5 30,5 32,5 8,75
69 73   Šindler Václav  1083 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2,5 28,5 29,5 5,25
70 61   Novák Pavel  1465 ŠK Caissa Třebíč z.s. 2,5 25 26 4,25
71 69   Starý Vojtěch  1290 Jiskra Heřmanův Městec 2 29 30 5
72 74   Tecl Ondřej  1000 neregistrovaný 2 28,5 31 5,5
73 70   Zelenka Adam  1196 TJ Žďár nad Sázavou z.s. 2 27 28 4
74 72   Zedník Dominik  1178 TJ ŠO Chrudim 1 25,5 27,5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.