Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár 2019 08.06.19

V sobotu 8.června 2019 uspořádal Šachový oddíl TJ CHS Chotěboř již XXXVI.ročník šachového turnaje jednotlivců v rapidu 'O Putovní pohár', kterého se v prostorách Kulturního domu Junior v Chotěboři zúčastnilo 52 hráčů nejen z pardubického kraje.
Vítězem se stal FM Tomáš Vojta z Moravské Slavie Brno se ziskem 7/9 bodů před FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta a FM Alešem Jedličkou z Polabin. Výrazně o sobě dali vědět mladí hráči, zejména Karel Brožka z Polabin a Rudolf Jun z Chotěboře a v početném poli se prosadila i jediná dívka Adéla Třasáková z Polabin.


O putovní pohár 2019 
Organizátor : TJ CHS Chotěboř
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Petr Ďoubal
Hlavní rozhodčí : Radek Sukdolák
Čas na rozmyšlenou :  2 x 15 minut na partii + 3s na tah
Místo : Chotěboř
Datum : 2019/06/08
Ø ELO turnaje : 1805
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Vojta Tomáš  2361 Moravská Slavia Brno 7,5 47,5 52,5 42,25
2 2 FM Sabol Marian  2319 ŠK Vysoké Mýto 7 46,5 50 38,5
3 4 FM Jedlička Aleš  2187 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 48 52,5 36
4 9   Kastner Oldřich  2034 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 6,5 45,5 49 34,25
5 5   Brožka Karel  2142 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 41 44,5 31
6 10   Černovský Jiří  2019 TJ Sparta Kutná Hora 6 46,5 50,5 31
7 21   Just Pavel  1889 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 46 49 30,25
8 3   Jun Rudolf  2302 TJ CHS Chotěboř 6 44,5 48,5 28,5
9 18   Svíženský Luboš  1932 ŠK Caissa Třebíč z.s. 6 43,5 45,5 26,75
10 7   Šilar Lubomír  2093 Šachový spolek Železné hory 5,5 47 51 29,25
11 6   Vrkota Miloš  2094 TJ Sparta Kutná Hora 5,5 46 49,5 27
12 34 CM Jareš Michal  1754 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 43,5 48 28,5
13 16   Třasák Ondřej  1940 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 5,5 43,5 47 23,75
14 39   Dejmal Ondřej  1677 Šachový klub Světlá nad Sázavou 5,5 42,5 46 25,75
15 15   Hospodka Josef  1949 TJ CHS Chotěboř 5,5 42 44,5 24,25
16 27   Starý Lukáš  1832 Jiskra Heřmanův Městec 5,5 41 43,5 23,75
17 12   Kolomazník Jan  1995 TJ Sparta Kutná Hora 5,5 38,5 42 22,75
18 8 FM Švanda Pavel  2050 ŠK Gordic Jihlava 5,5 35,5 38,5 21,75
19 26   Šindelář Pavel  1850 Šachový spolek Kostelec nad Černými 5 45,5 48,5 23,5
20 25   Trojan Luboš  1859 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 37,5 40 19,25
21 23   Přibyl Jiří  1871 Jiskra Heřmanův Městec 5 37 37,5 17
22 19   Mareš Vladimír  1928 Šachový klub Příbram-Baník 5 36 39 17,5
23 11   Jiruše Josef  2018 TJ Slavia Hradec Králové 5 36 38,5 18,25
24 29   Jiroušek Jan  1824 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 41 44,5 19,25
25 22   Jelínek Václav  1873 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 4,5 40,5 43,5 18,25
26 30   Krejčík Tomáš  1808 TJ CHS Chotěboř 4,5 38 41 17
27 37   Štolfa Jaroslav  1742 Jiskra Heřmanův Městec 4,5 38 40,5 16,75
28 20   Ptáček Jan  1922 TJ Jiskra Humpolec 4,5 37,5 40 15,75
29 14   Daněk Pavel  1959 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 4,5 36,5 39 17,75
30 40   Třasáková Adéla  1673 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 32,5 35 15
31 24   Fiala Milan  1865 TJ CHS Chotěboř 4 37,5 40 14
32 33   Vocilka Jiří  1791 TJ Sparta Kutná Hora 4 37 39 14,5
33 36   Hon Jiří  1749 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 36,5 37 10,5
34 38   Holata Miroslav  1720 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 33 35,5 14
35 28   Šaňák František  1832 SK Boršice 3,5 37,5 39,5 11,25
36 51   Sokol Michal  1250 TJ CHS Chotěboř 3,5 37 40 13,75
37 42   Šindler Jaromír  1558 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 3,5 37 37,5 10,25
38 31   Novotný Roman  1808 TJ Sparta Kutná Hora 3,5 36 38 10,75
39 13   Fiala Zdeněk  1962 Šachový klub Světlá nad Sázavou 3,5 35,5 39 14,75
40 35   Michal Milan  1753 TJ CHS Chotěboř 3,5 32,5 35 10,75
41 17   Královský Martin  1939 Šachový spolek Kostelec nad Černými 3,5 30,5 32,5 10,75
42 32   Hubený Pavel  1799 Slavia  Boskovice 3,5 30,5 31 7,25
43 46   Stehlík Pavel  1436 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 3,5 29,5 30 9
44 41   Janko Jan  1595 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 37,5 40,5 11,5
45 45   Starý Vojtěch  1457 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 30 30,5 5
46 47   Jun Rostislav  1368 TJ CHS Chotěboř 3 29 29,5 7,75
47 48   Jun Robert  1344 TJ CHS Chotěboř 3 27,5 29,5 8,5
48 52   Ptáček Vladimír  1239 TJ Jiskra Humpolec 3 27,5 28 6,75
49 50   Blažek Tomáš  1250 ŠO TJ Sokol Oudoleň 2,5 35,5 39 10,25
50 43   Kovács Ivan  1521 ŠK Caissa Třebíč z.s. 2,5 32 32,5 5,75
51 44   Jareš Ondřej  1475 Šachový spolek Železné hory 2 29,5 32,5 6
52 49   Včela Martin  1271 TJ CHS Chotěboř 0,5 28,5 31 1,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.