Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice 2018 14.04.18

V sobotu 14.dubna 2018 uspořádal ŠK Ústí n/O. již 48.ročník tradičního turnaje mládeže Orlická šachovnice, kterého se zúčastnilo 117 hráčů z 20 oddílů nejen našeho kraje.
Vítězem se stal 'přespolní' Vladislav Martyniuk z Rychnova n/Kn. s půlbodovým náskokem před trojicí Daniel Zeman z Poličky, Michal Jareš z Polabin a Michal Píše, nejlepší z dívek byla Soňa Leksová (oba Ústí n/O.).


Orlická šachovnice 2018 48. ročník
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : David Kameník
Čas na rozmyšlenou : 12 min na partii + 3 s / tah
Místo : Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Datum : 2018/04/14
Ø ELO turnaje : 1103
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3   Martyniuk Vladislav    1695 Region Panda, z.s. 8 52,5 56 49
2 4   Zeman Daniel    1643 TJ Štefanydes Polička 7,5 54 57,5 45,75
3 1 CM Jareš Michal    1829 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7,5 51,5 56,5 44,75
4 9   Píše Michal    1419 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 48 52 41,25
5 2   Jiroušek Jan    1720 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 51 56 41,25
6 8   Leksová Soňa    1454 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 7 49 52 37,25
7 21   Václavík Patrik    1223 ŠK Svitavy 7 44,5 47,5 35,5
8 7   Kačírek Pavel    1537 Region Panda, z.s. 6,5 50,5 53,5 36,25
9 14   Kýr Michal    1277 ŠK Svitavy 6,5 48,5 50,5 32
10 10   Holda Adam    1380 TJ Jiskra Jaroměř 6,5 42,5 46,5 31,75
11 12   Šafář Václav    1305 TJ Štefanydes Polička 6,5 42,5 45,5 31
12 5   Novotný Ondřej    1631 ŠO Hlinsko 6 50,5 51,5 28,5
13 34   Sysrová Eliška    1113 TJ Spartak OEZ Letohrad 6 47 51 30
14 24   Kössler Ondřej    1195 ŠK Svitavy 6 45,5 49 27,5
15 16   Nikolinko Tomáš    1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 45 49,5 30,75
16 11   Nešpůrek Jakub    1321 ŠS Železné hory 6 44,5 48 30
17 22   Sysr Vít    1222 TJ Spartak OEZ Letohrad 6 44,5 46,5 26
18 79   Kukla Štěpán    1000 TJ ŠO Chrudim 6 44 48,5 32,5
19 26   Suchodol Lukáš    1180 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 44 48 29
20 23   Martínek Michal    1200 TJ Štefanydes Polička 6 44 47,5 26
21 13   Brázda Zdeněk    1279 ŠK Svitavy 6 43,5 45,5 29
22 20   Haas Matouš    1231 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 43 46 27,5
23 31   Langrová Ilona    1123 TJ Štefanydes Polička 6 42,5 45,5 26,25
24 27   Balcar Michal    1172 TJ Sokol Horní Čermná 6 42 45 29,5
25 50   Lána Vincent    1034 TJ Lanškroun 6 42 44,5 25,5
26 32   Šmajzrová Dominika    1118 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 41 43,5 23,5
27 29   Jindřišková Charlotte    1152 TJ ŠO Chrudim 6 39 42,5 27,5
28 35   Minář Milan    1104 TJ Lanškroun 6 38 41 23,5
29 19   Málek Filip    1234 TJ Lanškroun 5,5 45,5 48,5 28
30 17   Kozák Michal    1246 ŠK Svitavy 5,5 43 46 25,75
31 28   Marxová Šárka    1155 TJ Jiskra Jaroměř 5,5 42 44 21,75
32 18   Novotný Samuel    1240 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5,5 41 43,5 21,75
33 74   Hong Biyu    1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 5,5 38 40,5 20,75
34 54   Filip Dominik    1020 TJ Jablonné nad Orlicí 5 49 53,5 27,5
35 6   Holásková Veronika    1546 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 47,5 48,5 24
36 41   Zucha Jonáš    1083 SK Žamberk 5 45 48 24,25
37 36   Nastoupil Adam    1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 44 48 22,5
38 42   Hegrová Jana    1081 TJ Slovan Moravská Třebová 5 43,5 47 20,5
39 48   Bártová Leona    1047 TJ Slovan Moravská Třebová 5 43 47 24,5
40 33   Holásek Tomáš    1114 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 42 45 21,5
41 39   Zachař Michal    1100 ŠK Svitavy 5 42 45 19,5
42 59   Bouška Jonáš    1000 ŠO Hlinsko 5 42 44,5 19,5
43 47   Michalička Patrik    1049 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 41 44 19,5
44 46   Hrdlička Jakub    1049 ŠS Železné hory 5 41 43,5 19
45 15   Tran Tuan Anh    1256 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 37,5 40,5 19,5
46 45   Sadílek Jakub    1054 TJ Lanškroun 5 37,5 40,5 18,5
47 98   Radouš Tobiáš Josef    1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 5 37,5 40 17
48 88   Nahodilová Ludmila    1000 ŠK Svitavy 5 36 39 20
49 44   Macan Tomáš    1062 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 5 36 39 19,5
50 37   Nguyen David    1100 ŠS Železné hory 5 36 39 19,5
51 80   Kvapil Paul    1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 5 36 37 17,5
52 53   Fajgl Patrik    1022 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 35,5 38,5 18,5
53 114   Šlesinger David    1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 34 36 15,5
54 60   Brandejs Ondřej  C 1000 ŠK Svitavy 5 32,5 35,5 17
55 25   Večeř Martin    1184 TJ Lanškroun 4,5 44 48 21,75
56 49   Kotizová Lucie    1047 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 41,5 44 17
57 102   Spančok Aleš    1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 39,5 42,5 18,25
58 38   Tyč Karel    1100 ŠS Železné hory 4,5 39,5 42,5 17,75
59 76   Kalousová Eva    1000 TJ Lanškroun 4,5 39 42,5 17,75
60 77   Knízner Michal    1000 TJ Sokol Nekoř 4,5 38,5 40,5 16,75
61 112   Vystavěl Benjamin    1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 36 39,5 17,25
62 91   Nárožný Matyáš    1000 TJ Jiskra Jaroměř 4,5 36 39 19,75
63 106   Tanko Pavel    1000 ŠK Svitavy 4,5 35,5 38,5 17,25
64 51   Holásková Markéta    1027 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 33,5 36,5 15,75
65 30   Kafka Ondřej    1139 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 42,5 45,5 17,5
66 86   Mičík Dan    1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 40,5 43 14,5
67 103   Straka Michal  C 1000 TJ Slovan Moravská Třebová 4 40 43 18
68 117   Žďárský Vojtěch    1000 ŠS Železné hory 4 38,5 40,5 14
69 87   Mrklovský David    1000 ŠS Železné hory 4 38 40,5 14,5
70 89   Nevečeřal Jakub    1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 37,5 40 15
71 78   Kočí Lukáš    1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 37,5 40 13,5
72 92   Pařízková Kristýna    1000 ŠS Železné hory 4 37,5 38,5 11,5
73 94   Pekárek Jakub    1000 ŠS Železné hory 4 36 37 11
74 55   Jindřišek Luboš    1014 TJ ŠO Chrudim 4 35,5 38,5 16
75 111   Vitvar Adam    1000 ŠS Železné hory 4 35,5 38,5 14,5
76 105   Syrovec Jan    1000 TJ ŠO Chrudim 4 35,5 36,5 14,5
77 75   Hong Yana    1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 4 35 36 11
78 68   Eliáš Vojtěch    1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 34,5 37 12
79 40   Sadílek Filip    1087 TJ Lanškroun 4 34 36 13
80 69   Faltus Marek    1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 33 35 11
81 84   Lánová Apolena    1000 TJ Lanškroun 4 32,5 33,5 10,5
82 83   Lauer Marek    1000 ŠS Železné hory 4 32 35 12
83 67   Dvořáček Jan    1000 TJ Jiskra Jaroměř 4 31 33 10,25
84 95   Pernica Jakub    1000 ŠK Svitavy 4 30 31 13,25
85 61   Brandejs Patrik    1000 ŠK Svitavy 3,5 35,5 38 9,75
86 93   Pecháček Alex    1000 TJ Sokol Horní Čermná 3,5 34,5 37 10,75
87 81   Káninský Daniel    1000 ŠS Železné hory 3,5 33,5 34,5 8,5
88 70   Friedl Adam    1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 3,5 32,5 34 7,75
89 62   Burešová Beáta    1000 ŠS Železné hory 3,5 32 34 9,25
90 82   Křivohlávek Jan    1000 TJ Spartak OEZ Letohrad 3,5 31,5 33 9
91 100   Soják Vít    1000 TJ Sokol Horní Čermná 3,5 30 31 10,25
92 116   Žukov Sergej    1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 30 31 8
93 109   Táborský Jan    1000 ŠK Svitavy 3 41 45 15,75
94 73   Hanák David    1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3 37,5 39,5 9,5
95 43   Tauchman Martin    1077 TJ Jiskra Jaroměř 3 37,5 39 9,75
96 85   Maček Jan    1000 ŠS Železné hory 3 37 38,5 8
97 113   Vágnerová Eliška    1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 35,5 37,5 11
98 97   Pusztai Radim    1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 34,5 35,5 7,5
99 58   Boughen Jessika    1000 TJ ŠO Chrudim 3 34 36 6,5
100 65   Dušek Marek    1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 31 33 7
101 96   Pförtner Jan    1000 TJ ŠO Chrudim 3 30 32 9
102 99   Sibera Vojtěch    1000 TJ Sokol Nekoř 3 30 31 6,5
103 66   Dušková Pavlína    1000 TJ Sokol Nekoř 3 28 29,5 5
104 52   Uhlířová Mariana    1024 TJ Jiskra Jaroměř 3 27,5 29,5 7
105 107   Tlapáková Naďa    1000 TJ Sokol Horní Čermná 2,5 32 34 5,75
106 108   Tyasko Mikhail    1000 ŠK Rapid Pardubice, z.s. 2,5 32 33 4,5
107 90   Novotná Ludmila    1000 TJ Sokol Nekoř 2,5 31 32,5 4,25
108 104   Strouhal Dominik    1000 TJ Sokol Zaječice 2,5 30,5 32 4,25
109 56   Adamec Matěj    1000 TJ Sokol Nekoř 2,5 30 31,5 5,5
110 57   Bednařík Martin    1000 TJ Sokol Nekoř 2 31,5 32,5 6,5
111 72   Hajzlerová Natálie    1000 TJ Lanškroun 2 30 31 2,5
112 110   Uždil Dominik    1000 TJ Jiskra Jaroměř 2 29 32 6
113 71   Goliášová Aneta    1000 TJ Sokol Zaječice 2 29 30,5 3,5
114 101   Sokol Zbyněk    1000 TJ Sokol Nekoř 1,5 23,5 25,5 3,25
115 64   Drabant Adam    1000 TJ Sokol Zaječice 1 35,5 38,5 3
116 115   Šmolka Mathias    1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 35 37 2,5
117 63   Daňová Klára    1000 ŠS Železné hory 1 30,5 32,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.