Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.04.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Orlická šachovnice 2019 + KP mládeže do 8 let 08.04.19

V sobotu 6.dubna 2019 se v Ústí n/O. uskutečnil 49. ročník Orlické šachovnice a Krajský přebor Pardubického kraje do 8 let.
Orlické šachovnice se zúčastnilo 119 dětí z 21 oddílů Pardubického, Olomouckého a Libereckého kraje. Zvítězil největší favorit Jan Jiroušek hrající za Polabiny před hlineckým Jiřím Bouškou, který je čerstvým mistrem ČR do 8 let a Michalem Jarešem také z Polabin. Nejúspěšnější z 13 domácích hráčů byl Matěj Kobr na celkovém 5. místě a Michal Píše na 8. místě. Nejlepší dívkou byla Eliška Sysrová z Letohradu před domácími Soňou Leksovou a Dominikou Šmajzrovou.
Mezi 28 dětmi v Krajském přeboru (ročník 2011 a mladší) zvítězil Tobiáš Komárek ze Svitav před Vojtěchem Sysrem z Letohradu a Jiřím Hlaváčkem ze Železných hor, nejlepší dívkou byla Leontýna Dospíšilová z Poličky.
Celkem tedy do Ústí přijelo 147 dětí (nebýt termínové kolize s přeborem mládeže Královéhradeckého kraje, mohl padnout účastnický rekord), pořadateli a rozhodčími byli tradičně členové Šachového klubu Ústí nad Orlicí Martin Šmajzr, David Kameník a Pavel Holásek.


Orlická šachovnice 2019
49. ročník
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Ředitel turnaje a hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : David Kameník
Město : Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Rating-Ø : 1132
Datum : 06.04.2019
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Typ Body BH. BH. S-B
1 1 Jiroušek Jan 1824 2222 ŠK Polabiny, z.s. HS 8 51½ 55½ 48.75
2 7 Bouška Jiří 1556 ŠO Hlinsko HM 7 51½ 55 40.00
3 2 Jareš Michal 1754 2222 ŠK Polabiny, z.s. HS 7 51 54 39.00
4 4 Zrůbek Adam 1645 Agentura 64 Grygov HS 7 50½ 54½ 40.75
5 13 Kobr Matěj 1450 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HS 7 49½ 52½ 37.50
6 6 Blažek Matěj 1604 TJ Desko Liberec HS 7 47½ 51½ 39.25
7 14 Sysr Vít 1431 TJ Spartak Letohrad HS 7 47½ 51½ 38.25
8 9 Píše Michal 1545 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HS 7 46 50 38.25
9 3 Ďuriančík Michal 1699 ŠK Svitavy HS 52 57 39.75
10 5 Blažek Tomáš 1636 TJ Desko Liberec HS 51 53 36.00
11 16 Václavík Patrik 1405 ŠK Svitavy HS 48½ 52½ 34.25
12 10 Nešpůrek Jakub 1540 Šachový spolek Železné hory HS 48 51 34.00
13 23 Váňa Jakub 1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. HS 47 51 34.00
14 21 Večeř Martin 1334 TJ Lanškroun HM 42½ 46½ 32.00
15 15 Šafář Václav 1430 TJ Štefanydes Polička HS 6 47 50 29.25
16 12 Sedlák Jakub 1456 TJ Lanškroun HS 6 46½ 50½ 30.50
17 22 Zrůbek Dan 1301 Agentura 64 Grygov HM 6 46½ 49½ 30.00
18 28 Tyč Jakub 1244 Šachový spolek Železné hory HS 6 46½ 48½ 27.50
19 18 Pelikán Jan 1344 ŠK 1921 Zábřeh HS 6 46 50 30.00
20 17 Sysrová Eliška 1357 TJ Spartak Letohrad DS 6 45½ 50½ 31.00
21 26 Hrdlička Jan 1268 Šachový spolek Železné hory HM 6 43½ 46½ 29.00
22 33 Lána Vincent 1206 TJ Lanškroun HM 6 43 46 26.00
23 34 Minář Milan 1198 TJ Lanškroun HS 6 42½ 46½ 26.50
24 20 Tran Tuan Anh 1335 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HS 6 42½ 45 27.00
25 8 Leksová Soňa 1546 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. DS 6 42 46 29.50
26 79 Knízner Michal 0 TJ Sokol Nekoř HM 6 41½ 45½ 30.00
27 51 Kvapil Paul 1049 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 6 40½ 44½ 26.00
28 24 Kýr Michal 1271 ŠK Svitavy HS 49 52 27.00
29 29 Šmajzrová Dominika 1241 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. DS 43 45½ 24.25
30 32 Novotný Samuel 1215 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald HS 42 46 25.00
31 50 Fajgl Patrik 1057 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald HS 41 44 24.75
32 36 Macan Tomáš 1143 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HS 41 43½ 22.50
33 55 Kotizová Lucie 1022 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald DS 40½ 43½ 22.25
34 73 Hong Biyu 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. DS 39½ 42 22.25
35 19 Málková Barbora 1338 TJ Lanškroun DS 5 46½ 50½ 24.00
36 49 Beil Florian 1057 TJ Slovan Moravská Třebová HS 5 45 49 24.00
37 25 Málek Filip 1271 TJ Lanškroun HS 5 45 48½ 24.00
38 40 Bouška Jonáš 1100 ŠO Hlinsko HM 5 43 47 22.50
39 47 Zucha Ilja 1068 SK Žamberk HM 5 42 46 22.00
40 109 Šlesinger David 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald HS 5 41 44½ 22.25
41 56 Pekárek Jakub 1022 Šachový spolek Železné hory HM 5 40½ 43½ 20.00
42 48 Vymazal Marek 1059 ŠK Svitavy HS 5 40 43 21.00
43 35 Horák Prokop 1146 2222 ŠK Polabiny, z.s. HM 5 40 42½ 19.50
44 119 Žďárský Vojtěch 0 Šachový spolek Železné hory HM 5 40 42 20.50
45 43 Pokorný Jiří 1100 TJ Lanškroun HS 5 39½ 42½ 17.00
46 53 Píšová Adriana 1041 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. DS 5 39½ 42 18.50
47 37 Kafka Ondřej 1131 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 5 39½ 41½ 17.00
48 62 Bednařík Martin 0 TJ Sokol Nekoř HM 5 39 42 19.50
49 44 Suchodol Lukáš 1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald HM 5 39 42 17.00
50 38 Straka Michal 1105 TJ Slovan Moravská Třebová HS 5 38½ 42 20.50
51 41 Kalousová Eva 1100 TJ Lanškroun DS 5 38½ 41½ 18.50
52 31 Holásek Tomáš 1217 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HM 5 38 41 20.00
53 27 Hrdlička Jakub 1262 Šachový spolek Železné hory HS 5 37½ 41 19.50
54 45 Tyč Karel 1100 Šachový spolek Železné hory HM 5 36½ 39 19.00
55 58 Pařízková Kristýna 1004 Šachový spolek Železné hory DM 5 36½ 38½ 16.50
56 54 Mičík Dan 1025 TJ Slovan Moravská Třebová HS 5 36 38 17.50
57 46 Sadílek Filip 1074 TJ Lanškroun HM 5 36 37 15.50
58 76 Juřík Štěpán 0 ŠK Svitavy HS 5 35 38 18.00
59 11 Starý Vojtěch 1457 2222 ŠK Polabiny, z.s. HM 45 47 20.00
60 52 Vágnerová Eliška 1046 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald DM 40 42 17.00
61 100 Růžička Vít 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HM 33½ 36 15.00
62 99 Rous Matěj 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald HS 31½ 34 14.75
63 91 Pecháček Alex 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. HM 29½ 30½ 10.75
64 60 Bečka Bartoloměj 0 ANIMO Žamberk HS 4 40 43 14.00
65 71 Hejč Jakub 0 Lokomotiva Česká Třebová HM 4 39 42 15.50
66 57 Táborský Jan 1005 ŠK Svitavy HS 4 39 42 14.75
67 68 Eliáš Vojtěch 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HS 4 39 42 14.50
68 65 Boughen Jessika 0 2222 ŠK Polabiny, z.s. DM 4 39 41½ 13.50
69 67 Cimprich Lukáš 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. HM 4 39 41 13.25
70 39 Sadílek Jakub 1104 TJ Lanškroun HS 4 38 41 13.50
71 42 Mrštík Šimon 1100 Šachový spolek Železné hory HM 4 38 40 15.00
72 108 Škobrtal Lukáš 0 Lokomotiva Česká Třebová HM 4 37½ 40½ 15.00
73 106 Strouhal Dominik 0 TJ Sokol Zaječice HM 4 37 40 15.50
74 98 Radouš Tobiáš Josef 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 4 36 39 14.00
75 111 Šváchová Kristýna 0 TJ Sokol Zaječice DM 4 35½ 38½ 13.50
76 90 Ozank Tobias 0 Šachový spolek Železné hory HM 4 35 38 12.50
77 97 Pusztai Radim 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. HM 4 35 37 14.25
78 110 Švácha Václav 0 TJ Sokol Zaječice HM 4 34½ 36½ 13.00
79 75 Jílek Pavel 0 TJ Štefanydes Polička HS 4 34½ 36½ 11.75
80 82 Kopecký Lukáš 0 ŠK Svitavy HM 4 34½ 36½ 10.00
81 30 Holásková Markéta 1236 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. DS 4 33½ 36½ 13.00
82 78 Klubert Lukáš 0 TJ Spartak Letohrad HM 4 33½ 36 13.25
83 77 Kalous Kryštof 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald HM 4 33½ 36 13.00
84 104 Staša Matyáš 0 ŠK Svitavy HM 4 33½ 35½ 12.50
85 80 Kočí Lukáš 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 4 32½ 33½ 9.50
86 63 Beňadik Dino 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald HM 4 32½ 33½ 8.50
87 86 Lánová Apolena 0 TJ Lanškroun DM 4 30½ 33½ 12.50
88 93 Pižl David 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 4 30½ 32½ 10.50
89 66 Březina Dalibor 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HS 40 43 13.25
90 84 Kubíček Ondřej 0 TJ Sokol Nekoř HM 34½ 37 10.25
91 115 Venzara Jan 0 Šachový spolek Železné hory HM 32½ 35 10.50
92 74 Hong Yana 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. DM 30½ 31½ 7.00
93 113 Urban Stanislav 0 TJ Štefanydes Polička HM 3 38 41 12.50
94 72 Hejzlar Hugo 0 Šachový spolek Železné hory HM 3 37 39 10.00
95 107 Šetina Marek 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 3 36 39½ 11.50
96 85 Kubíček Šimon 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald HM 3 35 36 7.00
97 83 Křížek Matěj 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HM 3 34½ 37 10.00
98 81 Komárek Aleš 0 TJ Slovan Moravská Třebová HM 3 34½ 36½ 8.00
99 69 Faltus Marek 0 TJ Spartak Letohrad HS 3 33 35 8.50
100 116 Výborný Filip 0 Šachový spolek Železné hory HM 3 32½ 34½ 7.00
101 92 Pelz Dominik 0 ŠK Svitavy HM 3 32 34 8.00
102 95 Pražák Matěj 0 Lokomotiva Česká Třebová HS 3 32 34 7.00
103 103 Sokol Zbyněk 0 TJ Sokol Nekoř HM 3 30½ 32½ 8.00
104 102 Sibera Vojtěch 0 TJ Sokol Nekoř HM 3 29½ 31½ 6.50
105 61 Bednář Jan 0 TJ Sokol Nekoř HM 3 29 31 6.00
106 89 Novotný Radim 0 TJ Sokol Nekoř HM 3 28½ 30½ 6.50
107 118 Zezulka Antonín 0 ANIMO Žamberk HM 3 28 30 7.75
108 114 Urválek Petr 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 3 27½ 29½ 5.50
109 59 Bartik Jan 0 Jiskra Králíky HM 34 36½ 7.75
110 88 Mrva Tomáš 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 30 32 4.50
111 94 Polanský Ondřej 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. HM 29½ 31½ 4.75
112 112 Tomik Vojtěch 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HM 26 28 5.75
113 64 Berková Daniela 0 Jiskra Králíky DM 2 31½ 33½ 6.50
114 87 Martincová Tereza 0 Jiskra Králíky DM 2 31 33 3.00
115 117 Vytiska Jan 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. HM 2 29 30 2.00
116 96 Ptáček Michal 0 TJ Štefanydes Polička HM 2 28½ 29½ 2.00
117 101 Sibera Richard 0 TJ Sokol Nekoř HM 2 27 29 4.25
118 70 Hanák David 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. HM 2 26½ 28½ 4.50
119 105 Stejskal Pavel 0 TJ Jablonné nad Orlicí HM 1 30½ 32½ 0.50
Krajský přebor PDŠS 2019 do 8 let
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : David Kameník
Rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Město : Kulturní dům, Ústí nad Orlicí
Rating-Ø : 1012
Datum : 06.04.2019
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Sk. Body BH. BH. S-B
1 1 Komárek Tobiáš 1348 ŠK Svitavy D 7 36 32 32.00
2 19 Sysr Vojtěch 0 TJ Spartak Letohrad D 6 35 32 25.00
3 7 Hlaváček Jiří 0 Šachový spolek Železné hory D 5 35 33½ 20.50
4 28 Zeman Šimon 0 TJ Spartak Letohrad D 5 32 29½ 17.50
5 3 Čáp Ondřej 0 Šachový klub při DDM Litomyšl D 34 33½ 18.25
6 22 Šmehlík Vojtěch 0 TJ Slovan Moravská Třebová D 33½ 30½ 15.25
7 18 Stejskal Petr 0 TJ Jablonné nad Orlicí   24 21 12.25
8 15 Pazderský Jakub 0 ŠK Svitavy D 4 30½ 28½ 11.00
9 20 Šafář Adam 0 TJ Štefanydes Polička D 4 29 27½ 13.00
10 8 Hrdlička Tomáš 0 Šachový spolek Železné hory D 4 28½ 27 13.50
11 11 Koukol Sebastián 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 4 28½ 27 12.00
12 17 Seidl Václav 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.   4 28 26½ 12.50
13 21 Šlezingr Miroslav 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 4 23 20 7.50
14 4 Dospíšilová Leontýna 0 TJ Štefanydes Polička D 26 24 10.25
15 23 Teplá Ema 0 ŠO Hlinsko D 26 23½ 8.25
16 26 Vrba Vít 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 23 20½ 7.50
17 16 Přikryl Vít 0 ŠK Svitavy D 3 28 27½ 9.50
18 5 Fajgl Marek 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 3 24½ 23½ 7.25
19 27 Zdražil Jiří 0 ŠK Svitavy D 3 24½ 22 6.00
20 12 Kučírek Eliáš 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 3 23½ 21 5.75
21 6 Faltejsek Jan 0 Šachový oddíl Horní Čermná z.s.   24 22 4.50
22 25 Vítek Jan 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.   23 21 4.75
23 2 Bulva Adam 0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.   20 18 3.75
24 14 Mík Tomáš 0 ANIMO Žamberk   18½ 16½ 2.75
25 24 Vítek Jakub 0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.   2 20 19 3.50
26 10 Kápička Zdeněk 0 Šachový spolek Železné hory D 23 23½ 3.25
27 9 Jordanov Michail 0 Šachový spolek Železné hory D 1 19 18½ 0.50
28 13 Martincová Barborka 0 Jiskra Králíky   ½ 16½ 17 1.25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.