Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Úspěch na Polofinale Mistrovství ČR dorostenců a juniorů 20.11.18

Ve dnech 10.-17.listopadu 2018 se ve Špindlerově Mlýně uskutečnilo Polofinale Mistrovství ČR dorostenců a juniorů společně s Mistrovstvím ČR dorostenek a juniorek.
Mezi 64 hochy bylo 6 našich zástupců, z nichž se vytáhl až 25 nasazený David Černý z Polabin, který ziskem 6,5/9 obsadil celkové třetí místo a získal zlato za první místo v kategorii do 18 let - Blahopřejeme !!! Další našinci už tak úspěšní nebyli a vesměs skončili o něco málo hůře, než bylo jejich nasazení.
Mezi 27 dívkami byla z našich zástupkyň nejúspěšnější Lea Rosenbaumová z Polabin skončivší o něco lépe, než byla nasazená.


Polofinále MČR juniorů 2018 - kat. H18+H20 
Organizátor : STK ŠSČR + TJ Neratovice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Roman Burda 313114
Hlavní rozhodčí : Michal Babička 351849
Rozhodčí : Michal Mach 361038
Čas na rozmyšlenou  : 90 minut / 40 tahů + 15 minut do konce partie + 30 vt./tah od začátku partie
Místo : Hotel Esprit, Svatý Petr 76-78, 543 51 Špindlerův Mlýn
Datum od : 2018/11/10 Datum do 2018/11/17
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 9 FM Hollan Petr  H20 CZE 2197 SK OAZA Praha 7,5 0 46,5 50,5
2 4 Pařízek Vojtěch  H20 CZE 2287 TJ Kobylisy 7 0 47,5 50,5
3 25   Černý David  H18 CZE 2036 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 48 50,5
13 10 Říha Vojtěch  H18 CZE 2175 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 42 45,5
28 14 Ludvík Tomáš  H18 CZE 2138 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 0 35 38,5
38 34 Jun Rudolf  H18 CZE 1955 TJ CHS Chotěboř 4 0 39 42,5
43 37 Novotný Ondřej  H18 CZE 1941 ŠO Hlinsko 4 0 37,5 39,5
57 54 Holásek Vojtěch  H18 CZE 1791 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 0 28,5 31
Finále MČR juniorek 2018 - kat. D18+D20 
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Laurincová Kristýna  D18 CZE 1928 Beskydská šachová škola z.s. 7,5 0 43,5 46
2 6 Vlková Anežka  D20 CZE 1925 TJ Spartak Vlašim 7 0 42 45
3 1   Koubová Anna Marie  D18 CZE 2022 Unichess 6 1 43 47
8 13 Rosenbaumová Lea  D18 CZE 1804 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 37 39,5
17 24 Králová Gabriela  D18 CZE 1522 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 0 32 34,5
22 19 Šmajzrová Veronika  D18 CZE 1694 TJ Štefanydes Polička 3,5 0 35 37,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.