Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přestupy členů PDŠS k 31.8.2018 11.09.18

Organizační komise ŠSČR dne 3.září 2018 zveřejnila seznam uskutečněných a schválených přestupů pro rok 2017, podle něhož se to v našem kraji týká celkem 31 hráčů.


Přestupy členů k 3. 9. 2018
Příjmení, jméno Rok nar. Mateřský oddíl Nový oddíl došlo vyřízeno
Bartoš Karel 1982 ŠK Svitavy ŠK Bohemia Pardubice o.s. 25.05.18 25.05.18
Beil Zdeněk 1953 Tatran Litovel Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 09.08.18 09.08.18
Boughen Jessika 2009 TJ ŠO Chrudim 2222 ŠK Polabiny, z.s. 14.06.18 14.06.18
Havel František 1947 ŠK Svitavy Slavia Boskovice 28.08.18 28.08.18
Chvojka Milan 1968 Sokol Krucemburk ŠO TJ Sokol Oudoleň 11.07.18 11.07.18
Jindřišková Charlotte 2005 TJ ŠO Chrudim 2222 ŠK Polabiny, z.s. 27.08.18 27.08.18
Jirek Zdeněk 1983 TJ Štefanydes Polička ŠK Svitavy 28.08.18 28.08.18
Konopka Michal 1966 2222 ŠK Polabiny, z.s. Unichess 17.08.18 20.08.18
Králová Gabriela 2002 TJ Sokol Zaječice 2222 ŠK Polabiny, z.s. 28.08.18 28.08.18
Kupsa Matěj 2001 TJ Lanškroun TJ Štefanydes Polička 01.08.18 03.08.18
Málek Ondřej 1979 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. Šachový klub Dolní Čermná, z.s. 18.07.18 18.07.18
Malý Evžen 1950 ŠS Červená Voda Sokol Mistrovice 17.08.18 20.08.18
Moravec Jakub 2005 ŠK Svitavy TJ Lanškroun 28.08.18 28.08.18
Neuman Petr 1978 ŠK Dopravní podnik Praha 2222 ŠK Polabiny, z.s. 13.08.18 13.08.18
Pekař Václav 1986 Šachový klub při DDM Litomyšl ŠK Vinary 30.08.18 30.08.18
Petružálek Jiří 1949 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. ŠK Bohemia Pardubice o.s. 15.08.18 15.08.18
Prax Ivo 1983 Jezdci Jundrov TJ Lokomotiva Česká Třebová 16.08.18 16.08.18
Ret Adam Josef 2005 2222 ŠK Polabiny, z.s. ŠK Dopravní podnik Praha 06.08.18 06.08.18
Roško Luboš 1987 TJ Slavia Hradec Králové 2222 ŠK Polabiny, z.s. 30.08.18 30.08.18
Řezníček Jan 1958 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. TJ ŠO Chrudim 20.04.18 02.05.18
Říha Vojtěch 2002 ŠO Hlinsko 2222 ŠK Polabiny, z.s. 28.08.18 28.08.18
Starý Vojtěch 2010 Jiskra Heřmanův Městec 2222 ŠK Polabiny, z.s. 12.06.18 12.06.18
Stehlík Pavel 1962 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. ŠK Bohemia Pardubice o.s. 25.05.18 25.05.18
Szücs Matyáš 1999 2222 ŠK Polabiny, z.s. Šachový klub Lípa, z.s. 21.08.18 21.08.18
Šmajzr Martin 1970 Tatran Litovel Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 31.07.18 03.08.18
Šmajzrová Veronika 2001 ŠŠPM Lipky HK TJ Štefanydes Polička 09.05.18 09.05.18
Štoček Jiří 1977 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2222 ŠK Polabiny, z.s. 13.08.18 13.08.18
Trhal Michal 1980 ŠK Vysoké Mýto TJ ŠO Chrudim 27.08.18 27.08.18
Trhal Tomáš 1980 ŠK Vysoké Mýto TJ ŠO Chrudim 27.08.18 27.08.18
Vařejčko Josef 1964 TJ Sokol Zaječice 2222 ŠK Polabiny, z.s. 04.07.18 10.07.18
Worek Joanna 1986 ŠK JOLY Lysá nad Labem 2222 ŠK Polabiny, z.s. 27.08.18 27.08.18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.