Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přebory škol PDŠS 2017/18 - krajská finale 10.01.18

V úterý 9.ledna 2018 se opět ve Svitavách uskutečnilo Krajské kolo Přeboru škol čtyřčlenných družstev v kategoriích 1.-5. tříd, 6.-9. tříd i středních škol za účasti celkem 29 družstev.
V kategorii 1.-5. tříd suverénně zvítězilo družstvo ZŠ Masarykova Polička s odstupem 5,5 bodu před ZŠ Zámecká Litomyšl, třetí bylo družstvo ZŠ Kunvald.
V kategorii 6.-9. tříd zvítězilo družstvo Gymnazia K.V.Raise Hlinsko s odstupem 3,5 bodu před ZŠ Felberova Svitavy, třetí skončilo Gymnazium Vysoké Mýto.
V kategorii středních škol a učilišť byl boj o prvenství vyrovnaný až do poslední partie, přičemž z vítězství se radovali hráči Gymnazia Dašická Pardubice jen s půlbodovým náskokem před Gymnaziem Lanškroun A, třetí skončili zástupci Gymnazia Ústí n/O. A.
První dvě družstva ve všech kategoriích si vybojovala postup do celostátního finale Přeboru škol.


Krajský přebor družstev škol PDŠS 2018 
Organizátor : ŠK Svitavy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Místo : Svitavy, Multikulturní centrum Fabrika
Datum : 2018/01/09
Kategorie 1.-5.tříd ZŠ
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 ZŠ Masarykova Polička 7 7 0 0 23,5 0 21
2 5 ZŠ Zámecká Litomyšl 7 5 1 1 18 0 16
3 3 ZŠ Kunvald 7 4 0 3 16,5 0 12
4 6 ZŠ Štefánikova Pardubice 7 3 1 3 15,5 0 10
5 2 ZŠ Dobrovského Lanškroun 7 3 2 2 15 0 11
6 1 ZŠ Felberova Svitavy 7 1 3 3 12,5 0 6
7 7 ZŠ Chvaletice 7 1 1 5 7 0 4
8 8 ZŠ Třemošnice 7 0 0 7 4 0 0
Detailní výsledky
Kategorie 6.-9.tříd ZŠ
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Gymnázium K.V.R. Hlinsko 7 6 1 0 25 19 0
2 1 ZŠ Felberova Svitavy 7 6 0 1 21,5 18 0
3 4 Gymnázium Vysoké Mýto 7 4 0 3 14,5 12 0
4 3 Gymnázium Ústí nad Orlicí 7 1 3 3 12,5 6 0
5 6 ZŠ Jevíčko 7 2 2 3 12 8 0
6 2 ZŠ Dolní Čermná 7 2 2 3 10 8 0
7 7 ZŠ Štefánikova Pardubice 7 1 2 4 9,5 5 0
8 5 Gymnázium Svitavy 7 0 2 5 7 2 0
Detailní výsledky
Krajský přebor družstev SŠ a učilišť
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Gymnázium Pardubice Dašická 7 7 0 0 21,5 21 0
2 2 Gymnázium Lanškroun A 7 5 1 1 21 16 0
3 4 Gymnázium Ústí nad Orlicí A 7 4 0 3 19 12 0
4 1 Gymnázium Polička 7 5 1 1 18,5 16 0
5 8 Gymnázium Svitavy 7 4 0 3 14 12 0
6 7 Gymnázium Lanškorun B 7 4 0 3 13,5 12 0
7 5 SPŠE Pardubice 7 3 1 3 13,5 10 0
8 9 Gymnázia K.V.R. Hlinsko 7 3 0 4 12,5 9 0
9 6 PSS Letohrad A 7 2 1 4 12 7 0
10 12 PSS Letohrad B 7 3 1 3 11 10 0
11 10 Gymnázium Jevíčko 7 2 1 4 10 7 0
12 13 Gymnázium Vysoké Mýto 7 2 1 4 8 7 0
13 11 Gymnázium Ústí nad Orlicí B 7 1 1 5 7,5 4 0
Detailní výsledky

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.