Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přebory škol PDŠS 2018/19 - krajská finale 24.01.19

Ve středu 23.ledna 2019 se ve Svitavách uskutečnilo Krajské kolo Přeboru škol čtyřčlenných družstev v kategoriích 1.-5. tříd, 6.-9. tříd i středních škol za účasti celkem 28 družstev.
V kategorii 1.-5. tříd suverénně zvítězilo družstvo ZŠ Štefánikova Pardubice A s odstupem 5 bodů před ZŠ Horní Čermná, na třetím místě skončila ZŠ Zámecká Litomyšl.
V kategorii 6.-9. tříd zvítězila ZŠ Felberova Svitavy s minimálním náskokem 0,5 bodu před Gymnáziem Pardubice Dašická, třetí byla ZŠ Štefánikova Pardubice.
V kategorii středních škol a učilišť patří prvenství Gymnaziu Lanškroun A, o dva body zpět bylo Gymnazium Ústí n/O. A a třetí skončilo Gymnazium K.V.Raise Hlinsko.
První dvě družstva ve všech kategoriích si vybojovala postup do celostátního finale Přeboru škol.


Krajský přebor škol PDŠS 2019 
Organizátor : ŠK Svitavy 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí : Adolf Krušina
Rozhodčí : Mgr. Jiří Krištof
Místo : Svitavy, Multikultuní centrum Fabrika Svitavy
Datum : 2019/01/23
Kategorie 1.-5. tříd
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 6 ZŠ Štefánikova A Pardubice 7 6 1 0 23,5 19 83
2 7 ZŠ Horní Čermná 7 5 0 2 18,5 15 59
3 4 ZŠ Zámecká Litomyšl 7 4 1 2 17 13 47,5
4 5 ZŠ nám. A. Jiráska Lanškroun 7 3 1 3 11,5 10 36
5 8 ZŠ Třemošnice 7 2 1 4 11 7 35,3
6 1 ZŠ Resslova Hlinsko 7 0 3 4 11 3 25
7 2 ZŠ Masarykova Polička 7 3 0 4 10 9 31,5
8 3 ZŠ Štefánikova B Pardubice 7 1 1 5 9,5 4 16,5
Detailní výsledky:
Kategorie 6.-9.tříd
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 ZŠ Felberova Svitavy 7 7 0 0 25,5 14 0
2 8 Gymnázium Pardubice Dašická 7 6 0 1 25 12 0
3 2 ZŠ Štefánikova Pardubice 7 4 0 3 17 8 0
4 3 ZŠ Vincence Junka Dolní Čermná 7 2 2 3 11 6 0
5 7 ZŠ Dobrovského Lanškroun 7 1 2 4 9,5 4 2
6 6 ZŠ Třemošnice 7 2 0 5 9,5 4 0
7 1 ZŠ Jevíčko 7 1 2 4 7,5 4 0
8 5 ZŠ Masarykova Klášterec nad Orlicí 7 1 2 4 7 4 0
Detailní výsledky:
Kategorie stř. školy a učiliště
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Gymnázium Lanškroun A 7 7 0 0 23,5 21 115
2 1 Gymnázium Ústí nad Orlicí A 7 5 1 1 21,5 16 109
3 4 Gymnázium K. V. Raise Hlinsko 7 4 1 2 19 13 110
4 2 Gymnázium Parudibce Dašická 7 4 1 2 19 13 107
5 5 Gymnázium Josefa Ressla Chrudim 7 3 2 2 17 11 96,5
6 6 Gymnázium Svitavy 7 3 1 3 14,5 10 95,5
7 9 Gymnázium Vysoké Mýto 7 3 1 3 13 10 101
8 8 Gymnázium Jevíčko 7 3 1 3 11 10 93,5
9 7 VO a STŠ Česká Třebová A 7 2 1 4 9 7 98,5
10 11 Gymnázium Ústí nad Orlicí B 7 0 0 7 8 0 77
11 10 Gymnázium Lanškroun B 7 2 0 5 7 6 84
12 12 VO a STŠ Česká Třebová B 7 1 1 5 5,5 4 89,5
Detailní výsledky:

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.