Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Přehled rozhodčích PDŠS k 30.9.2018 10.10.18

Komise rozhodčích zveřejnila Seznam rozhodčích PDŠS k 30.9.2018, v němž je uvedeno 132 rozhodčích s platnou kvalifikací včetně sedmi rozhodčích, jejichž oprávnění končí již 31.12.2018 (v seznamu jsou uvedeni červeně).


Jméno Mobil Email RozhTrida RozhPlatn NazevOddil
Němec Pavel 728 648 987 pavel.nemec56@seznam.cz 2 31.12.2019 TJ ŠO Chrudim
Hošek Milan 730581427 milan.hosek@polabinychess.eu 3 31.12.2022 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Vařejčko Josef 604 504 335   3 31.12.2019 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Sabol Marian 736 430 853 marian64.sabol@gmail.com 1 31.12.2021 ŠK Vysoké Mýto
Malivánek Jiří 608845400 malva@seznam.cz 3 31.12.2021 TJ ŠO Chrudim
Šmajzr Martin 605 158 028 smajzr@email.cz F 31.12.2200 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Hájek Jaroslav 604 865 295 j.hajekcr@gmail.com U 31.12.2200 TJ Sokol Zaječice
Mazuch Jan 608 909 889 j.mazuch@avekont.cz 1 31.12.2020 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Onderek David     M 31.12.2200 TJ ŠO Chrudim
Šilar Lubomír 774521088 silar3@seznam.cz 3 31.12.2022 Šachový spolek Železné hory
Volf Jaroslav 606 861 463   U 31.12.2200 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Kosek Jiří 604 226 542 jiri.kosek@atos.net 1 31.12.2019 ŠK Vysoké Mýto
Pokorný Tomáš 733 304 782 tomas.pokorny1@email.cz 1 31.12.2022 TJ Lanškroun
Sýkora Josef 732 187 197 mgrjs@seznam.cz 3 31.12.2021 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Mazura Miloš 602 291 612 Milos.Mazura@cdcargo.cz 3 31.12.2021 SK Žamberk
Mojžíš Martin 725 878 076 mojzis@email.cz 2 31.12.2020 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Třasák Ondřej 605 511 503 ondrej.trasak@seznam.cz 3 31.12.2022 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Veselý Tomáš 608 818 813 tom.vesely@volny.cz 2 31.12.2022 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Krys Jaromír 731 167 112 jaromir.krys@seznam.cz 1 31.12.2022 TJ ŠO Chrudim
Roušar Zdeněk 775 090 503 RousarZdenek@seznam.cz 3 31.12.2022 ŠO Hlinsko
Hon Jiří 776 798 892 chessbrain95@email.cz 3 31.12.2018 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Laušman Petr 777 902 870 elektrolausman@seznam.cz 1 31.12.2020 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Sukdolák Radek 777 808 012 radeksukdolak@seznam.cz 3 31.12.2021 TJ CHS Chotěboř
Daněk Pavel 603 539 662 danek.p@centrum.cz 3 31.12.2018 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Mazura Tomáš 777 297 812 tomas.mazura@seznam.cz 3 31.12.2018 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Borek Pavel 606 889 310 borekpav@seznam.cz 1 31.12.2020 TJ Lokomotiva Česká Třebová
Dudek Vladimír 602 421 067 vladimirdudek@gmail.com 3 31.12.2021 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Glembek Bohumír 607 847 208 gbk.b@seznam.cz 3 31.12.2019 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Honek Jan 739 789 147 Honek26@seznam.cz 2 31.12.2019 Jiskra Heřmanův Městec
Janeček František 732 301 278 janecek.frantisek@gmail.com 1 31.12.2021 Šachový klub Choceň, z.s.
Kylar Pavel 605 551 952 slastra@seznam.cz 3 31.12.2019 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Londin Milan 728 497 258 milojo@seznam.cz 3 31.12.2022 ŠO Hlinsko
Sekyrka Josef 608 641 468 sekyrka@volny.cz 3 31.12.2019 Sokol Lázně Bohdaneč
Jura Jiří 604175521 jirka.jura@gmail.com 3 31.12.2020 Šachový spolek Železné hory
Němec Bohumil 734 103 377 bohumilnemec@centrum.cz 3 31.12.2019 TJ ŠO Chrudim
Palla Stanislav 774 075 363 stanislav.palla@seznam.cz 3 31.12.2021 TJ Lanškroun
Petrus Luděk 721 844 137 petrus@seznam.cz 3 31.12.2021 TJ CHS Chotěboř
Sojma Zdeněk 602356474 z.sojma@mtr.cz 2 31.12.2020 TJ Slovan Moravská Třebová
Vencl Jiří 602 245 136 jiri.vencl@cdcargo.cz 3 31.12.2021 TJ Lokomotiva Česká Třebová
Vorel Bohuslav 603 745 580 hnizdovorel@seznam.cz 3 31.12.2021 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Sokol Pavel 777837223 pavelsokol.cr@seznam.cz 3 31.12.2018 TJ ŠO Chrudim
Houška František 775 435 935 magda.komarkova@seznam.cz U 31.12.2200 TJ Štefanydes Polička
Kameník David 725 067 810 David.kamenik@buhlergroup.com 1 31.12.2019 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Novák Miroslav 705 206 167 novak.la@tiscali.cz 3 31.12.2021 TJ Lanškroun
Kalhous Miroslav 732 580 107 mkalhous@centrum.cz 3 31.12.2021 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Krištof Jiří 776 096 873 jirikristof@seznam.cz 1 31.12.2022 TJ Lanškroun
Černohous Jiří     3 31.12.2018 TJ Jablonné nad Orlicí
Dvořák Eduard 605 180 887 dvorak.eduard@seznam.cz 3 31.12.2021 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Filip Libor 777 552 784 filip.libor@post.cz 3 31.12.2021 TJ Jablonné nad Orlicí
Hodek Roman 722 470 502 hodek@email.cz 3 31.12.2021 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Motl Ladislav 739090912   3 31.12.2022 Šachový klub Dolní Čermná, z.s.
Rusz Gustav 603 590 284 rusz@orlice.cz 3 31.12.2022 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Sysr Pavel 737 355 041 sysrpavel@seznam.cz 3 31.12.2021 TJ Spartak OEZ Letohrad
Šindler Jaromír 721 349 422 sindler.jaromir@seznam.cz 3 31.12.2022 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Pátek Ladislav 606316275 sachychotebor@seznam.cz U 31.12.2200 TJ CHS Chotěboř
Tyč Miroslav 608028835 mojrak@centrum.cz 3 31.12.2019 Šachový spolek Železné hory
Tobiška Jaroslav 776 263 431 jaroslavtobiska@seznam.cz 3 31.12.2021 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Švec Jiří 723 350 420 jirkasvecik83@gmail.com 3 31.12.2021 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Janeček Václav 777 981 556 vasekjanecek@gmail.com 3 31.12.2021 TJ Spartak OEZ Letohrad
Langr Petr 737252288 langrnekor@seznam.cz 3 31.12.2021 Sokol Mistrovice
Dudla Martin 725 742 858 martindudla@seznam.cz 3 31.12.2020 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Roško Luboš 777 862 020 lubos.rosko@tiscali.cz 3 31.12.2020 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Bartoš Karel 777 862 299 Kbartos@seznam.cz 3 31.12.2021 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Mikyska Kamil 603 961 475 mikkes@centrum.cz 3 31.12.2021 TJ Spartak OEZ Letohrad
Racek Josef 603 717 345 racjos@seznam.cz, racekj@uo.cz 3 31.12.2019 TJ Sokol Němčice
Indra Antonín 777 146 122 tognas@centrum.cz 3 31.12.2020 ŠO Hlinsko
Kopal Vladimír 737 197 617 alwood@seznam.cz 3 31.12.2021 SK Žamberk
Vencl Jiří 602 245 136 jvencl@cmail.cz 3 31.12.2019 TJ Lokomotiva Česká Třebová
Bureš Zbyněk 603 285 127 78burak@seznam.cz 3 31.12.2019 TJ ŠO Chrudim
Cimprich Miroslav 732 332 802 M.Cimprich@seznam.cz 3 31.12.2021 Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
Halbrštát Karel 606 101 706 khalbrstat@seznam.cz 3 31.12.2019 Sokol Mistrovice
Šimek Zdeněk 732 144 329 simek.zdenek@centrum.cz 2 31.12.2020 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Sabolová Gabriela 739 265 883 gabca.sabolova@gmail.com 2 31.12.2020 ŠK Vysoké Mýto
Novotný Tomáš 606 131 262 tomnovotny@gmail.com 3 31.12.2021 TJ CHS Chotěboř
Řehák Josef 605915321 jozin.rehak@seznam.cz 3 31.12.2018 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Stodola Marek 605 167 905 mstodola888@seznam.cz 3 31.12.2020 TJ Štefanydes Polička
Bartošová Lucie 732 905 089 Bartosova.Lu@seznam.cz 3 31.12.2021 Šachový klub při DDM Litomyšl
Janoušek Petr 774 174 325 petr.j92@seznam.cz 3 31.12.2021 NOPO Miřetice
Kvapil Pavel 606 212 874 kvapil.pavel@seznam.cz 3 31.12.2020 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Kapoun Vít 721 518 962 vit.kapoun@gmail.com 3 31.12.2019 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Schaffer Ondřej 773 993 768 schafferondrej@seznam.cz 2 31.12.2020 TJ Štefanydes Polička
Sodomka Adam 737 765 995 A.Sodomka@seznam.cz 2 31.12.2020 TJ Štefanydes Polička
Janota Jiří 777 222 129 ji.janota@seznam.cz 3 31.12.2019 Sokol Mistrovice
Schaffer David 731 012 518 Dschaffer@seznam.cz 1 31.12.2019 TJ Štefanydes Polička
Hanus Lukáš 720 632 221 hanusl@seznam.cz 3 31.12.2020 ŠO Hlinsko
Mareš Jan 736 481 195 petrmares@ktuo.cz 2 31.12.2019 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Horáček Michal 776 083 529 michal.horacek.czech@gmail.com 3 31.12.2022 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Vaculík Jakub 731 240 904 kuba.vaculik@gmail.cz 3 31.12.2021 TJ Lanškroun
Šmajzrová Kateřina 737 518 802 katkasachy@centrum.cz F 31.12.2200 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Juchelka Petr 602 449 337 juchelka@kontax.cz 3 31.12.2018 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Pilný Jaroslav 776 847 081 jaroslav.pilny@email.cz 3 31.12.2021 TJ Lanškroun
Törvenyi Roman 724 588 193 rtorvenyi@volny.cz 3 31.12.2022 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Wiesinger Wolfgang 720 984 376 wolfgang.wiesinger@cdcargo.cz 3 31.12.2021 SK Žamberk
Holásek Vít 604 844 768 vitekholasek@seznam.cz 3 31.12.2020 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Krušina Adolf 724 303 293 AdolfKrusina@seznam.cz 3 31.12.2021 ŠK Svitavy
Lorenc Josef 739 180 936 Josselorenc@centrum.cz 3 31.12.2021 TJ Spartak OEZ Letohrad
Bureš Martin 774 979 893 bmartin.bures@seznam.cz 3 31.12.2021 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Holásek Vojtěch 731200217 VHolasek@gmail.com 3 31.12.2020 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Velešík Marian 608 977 026 m.velesik@seznam.cz 3 31.12.2022 ŠK Svitavy
Nešpůrek Petr 608 777 023 petrnespurek@seznam.cz 3 31.12.2021 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Řezníček Dominik 722228612 dominik.reznicek@polabinychess.eu 3 31.12.2022 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Indrová Jana 775 978 712 janka100@seznam.cz 3 31.12.2020 ŠO Hlinsko
Svítil Radek 723 556 912 Svitil.Radek@seznam.cz 3 31.12.2020 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Melichar Vojtěch 721 664 746 vojtech.melichar@polabinychess.eu 3 31.12.2021 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Nešpůrek Jan 776 581 876 honzanespurek@seznam.cz 3 31.12.2021 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Dušek Josef 732 239 154 DusekPepa@seznam.cz 3 31.12.2021 Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
Ryšavá Monika 736213168 rysava.monika@seznam.cz 3 31.12.2020 TJ Štefanydes Polička
Janoušek Ladislav 608 612 634 janousekladislav@seznam.cz 3 31.12.2021 NOPO Miřetice
Šmajzr Michal 731 785 631 michal.smajzr@centrum.cz 3 31.12.2020 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Šmajzrová Veronika 605 352 702 veronika.smajzrova@centrum.cz 2 31.12.2021 TJ Štefanydes Polička
Vaníček Jan 775 301 179 Golemcz@seznam.cz 3 31.12.2018 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Halmazňa Jiří 732 1132 89 halmazna@seznam.cz 3 31.12.2021 TJ Jablonné nad Orlicí
Davídek Miroslav 775 865 289 MMedis@seznam.cz 3 31.12.2021 ŠK Svitavy
Veselý Emanuel 605 236 034 eman2803@gmail.com 3 31.12.2022 Sokol Lázně Bohdaneč
Fiala Jan 722 559 558 janfiala01@seznam.cz 3 31.12.2022 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Křeček Jiří 724 118 127 jiri.krecek@seznam.cz 3 31.12.2019 ŠK Svitavy
Bouchal Lukáš 602 185 549 tomas.bouchal@cht-pce.cz 3 31.12.2021 Sokol Mistrovice
Jareš Ondřej 775207418 o.jares@seznam.cz 3 31.12.2022 Šachový spolek Železné hory
Nešpůrek Vojtěch 608 201 865 VojtechNespurek@seznam.cz 3 31.12.2021 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Vašek Petr 724 701 023 pvasek@centrum.cz 3 31.12.2020 ŠO Hlinsko
Matoulek Václav 608 647 123 v.matoulek@email.cz 3 31.12.2020 ŠS Červená Voda
Ročňák Zdeněk 776 822 615 rocnak.zdenek@seznam.cz 3 31.12.2020 ŠO Hlinsko
Cach Tomáš 604 839 029 cach.tom@gmail.com 3 31.12.2019 TJ Sokol Zaječice
Kubeš Ivan 720 733 629 kubesivan@seznam.cz 3 31.12.2019 TJ Sokol Zaječice
Horáčková Isabela 603 945 563 lady.bell@seznam.cz 3 31.12.2022 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
Bouchal Tomáš 602 185 549 tomas.bouchal@cht-pce.cz 3 31.12.2021 Sokol Mistrovice
Pelcl Luděk 603 218 915 pelcldap@iol.cz 3 31.12.2020 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Roub Radek 737483840 radek.roub@3r-advertising.cz 3 31.12.2022 Šachový spolek Železné hory
Nikolinko Alexandr 731 126 018 nikolinko@sintex.cz 3 31.12.2021 TJ Lokomotiva Česká Třebová
Stránský Luboš 773 577 650 stransky.lubos@email.cz 3 31.12.2020 ŠO Hlinsko
Kurka Petr 777 248 948 kuris25@seznam.cz 3 31.12.2021 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Kolesár Jozef 739 747 455   3 31.12.2022 ŠK Svitavy

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.