Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Los všech soutěží družstev PDŠS pro sezonu 2018/19 18.09.18

V úterý 18.září 2018 se v Chocni uskutečnilo rozlosování všech soutěží družstev dospělých pro sezonu 2018/19. Při losování byly zohledněny oprávněné požadavky všech družstev na řízené losování s výjimkou neřešitelné kolize mezi družstvy Rapidu Pardubice a Poličky v KP2Z. Na základě rozhodnutí VV PDŠS dostala přednost Polička díky dřívějšímu odeslání svého požadavku s tím, že stejným způsobem bude postupováno i v dalších ročnících.


  KPI LOS KPIIZ LOS KPIIV LOS
1 2222 ŠK Polabiny D 9 2222 ŠK Polabiny E 1 ŠK Ústí n/O. C 6
2 ŠK Ústí n/O. A 6 Jiskra Heřmanův Městec 3 TJ Lanškroun B 11
3 Sokol Zaječice 5 ŠO Hlinsko B 8 ŠK Svitavy A 12
4 ŠK Vysoké Mýto B 8 ŠK Rapid Pardubice B 5 TJ Slovan M. Třebová 1
5 ŠO Hlinsko 3 TJ ŠO Chrudim B 6 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8
6 ŠK Bohemia Pardubice 2 TJ Štefanydes Polička C 4 ŠK Ústí n/O. D 7
7 TJ Lanškroun 10 ŠK Bohemia Pardubice B 9 Proplast Česká Třebová 2
8 SK + Sokol Žamberk 11 ŠK Rapid Pardubice C 11 TJ Sokol Horní Čermná 4
9 ŠK při DDM Litomyšl 12 Železné Hory A 7 ŠK Dolní Čermná 9
10 ŠK Ústí n/O. B 7 2222 ŠK Polabiny F 2 TJ Štefanydes Polička B 10
11 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 Sokol Lázně Bohdaneč 10 Sokol Mistrovice 3
12 TJ CHS Chotěboř B 1     Spartak Choceň 5
  KSZ LOS KSJ LOS KSS LOS
1 NOPO Miřetice 9 Sokol Městečko Trnávka 2 ŠO K a.s. Kunvald B 1
2 2222 ŠK Polabiny G 3 TJ Lanškroun C 9 ŠO K a.s. Kunvald C 2
3 TJ Sokol Krucemburk 5 Proplast Česká Třebová B 8 ŠO K a.s. Kunvald D 10
4 Železné hory B 1 TJ Štefanydes Polička D 3 ŠS Červená Voda 4
5 TJ ŠO Chrudim C 11 TJ Sokol Němčice 4 SK+Sokol Žamberk B 5
6 Rapid Pardubice D 4 ŠK Svitavy B 5 TJ Sokol Mistrovice B 3
7 Rapid Pardubice E 10 ŠK Svitavy C 6 TJ Sokol Mistrovice C 8
8 Rapid Pardubice F 12 TJ Sokol Krouna 1 TJ Jablonné n. Orlicí 7
9 TJ CHS Chotěboř C 7 ŠO Hlinsko C 7 TJ Spartak OEZ Letohrad B 9
10 Železné hory C 2 ŠK Ústí n/O. E 6
11 ŠK Bohemia Pardubice C 8
12 Rapid Pardubice G 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.