Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Šachové listopádí Břehy 2018 05.11.18

V sobotu 3.listopadu 2018 se Břehách u Přelouče uskutečnil již 4.ročník turnaje 'Šachové listopádí Břehy', kterého se zúčastnilo rekordních 64 hráčů.
Samostatným vítězem se stal Pavel Daněk z Bohemie Pardubice (7,5/9) následovaný dvěma sedmibodovými FM Pavlem Švandou (Jihlava) a Petrem Mullerem (Heřmanův Městec), nejlepší z žen byla Dagmar Horniaková z Náchoda.


Šachové listopádí 2018 
Organizátor : Tělocvičná jednota Sokol Břehy
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : PhDr. Miroslav Tyč
Hlavní rozhodčí : PhDr. Miroslav Tyč
Rozhodčí : Ing. Lubomír Šilar
Místo : Břehy
Datum : 2018/11/03
Ø ELO turnaje : 1388
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5   Danek Pavel  1910 Sk Bohemia Pardubice O.S. 7,5 52,5 41 42,75
2 2 FM Svanda Pavel  2063 Sk Gordic Jihlava 7 53,5 42 39,75
3 7   Muller Petr  1874 Jiskra Hermanuv Mestec 7 53,5 41,5 40,75
4 1   Silar Lubomir  2070 Sachovy Spolek Zelezne Hory 6,5 55,5 43 39,5
5 8   Stary Lukas  1850 Jiskra Hermanuv Mestec 6,5 49 39 33,25
6 64   Štolovský Marek  0 neregistrovaný 6,5 47,5 36,5 33,25
7 24   Macha Martin  1464 Sokol Lazne Bohdanec 6,5 43 34 23,75
8 3   Kastner Oldrich  2030 Sk Bohemia Pardubice O.S. 6 54 42,5 32,5
9 4   Zvacek Antonin  1987 Sportovni Klub Kbely 6 53 41,5 32,5
10 10   Hon Jiri  1774 Sachovy Klub Rapid Pardubice, 6 50 38,5 30,25
11 12   Vesely Emanuel  1754 Sokol Lazne Bohdanec 6 48,5 37 29,5
12 21   Kalhous Miroslav  1542 Sachovy Klub Rapid Pardubice, 6 45 35,5 27
13 16   Burdilak Milan  1691 Tj Nachod 6 44,5 35,5 26,75
14 6   Novak Jiri  1896 Tj Sokol Sendrazice, Z.S. 5,5 52,5 40,5 29,25
15 9   Uhlir Vaclav  1799 Tj Sokol Sendrazice, Z.S. 5,5 47,5 37,5 26,25
16 26   Blazek Matej  1419 Tj Desko Liberec 5,5 47 36,5 26,25
17 13   Sekyrka Josef  1738 Sokol Lazne Bohdanec 5,5 43,5 36 22,5
18 33   Kravarik Jindrich  1251 Sachovy Spolek Zelezne Hory 5,5 41,5 31,5 22,75
19 57   Novák Michal  0 neregistrovaný 5 45,5 36 22
20 19   Blazek Tomas  1571 Tj Desko Liberec 5 45,5 35,5 20,5
21 22   Vorel Bohuslav  1525 2222 Sk Polabiny, Z.S. 5 45 34 22,75
22 14   Vagner Patrik  1717 Tj Nachod 5 44,5 35 22
23 18   Hlavica Bretislav  1629 Tj Sokol Sendrazice, Z.S. 5 44,5 34,5 22,75
24 39   Vojacek Jan  1100 Sachovy Spolek Zelezne Hory 5 44 34 21
25 31   Roub Radek  1262 Sachovy Spolek Zelezne Hory 5 43 33,5 21,5
26 11   Horniakova Dagmar  1769 Tj Nachod 5 42,5 34,5 20
27 62   Čepl Jiří  0 neregistrovaný 5 40 32 21,75
28 27   Stehlik Pavel  1415 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5 39,5 32,5 18,75
29 23   Kvapil Pavel  1507 2222 Sk Polabiny, Z.S. 5 39 31 17,5
30 29   Jirasek Oskar  1288 Tj Desko Liberec 5 39 30 19,25
31 32   Holub Milos  1254 Sachovy Spolek Zelezne Hory 5 36,5 30,5 17,25
32 60   Vojáček Jakub  0 neregistrovaný 5 35 26,5 17,5
33 15   Tyc Miroslav  1709 Sachovy Spolek Zelezne Hory 4,5 48 38 22
34 17   Polach Jakub  1673 Sk Podluzan Prusanky Z.S. 4,5 43 34 19,75
35 20   Sindler Jaromir  1555 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4,5 43 32,5 17,25
36 50   Stolovsky Vojtech  1000 Sachovy Spolek Zelezne Hory 4,5 42 33 20
37 37   Stary Vojtech  1192 2222 Sk Polabiny, Z.S. 4,5 40,5 30 15,75
38 38   Horackova Isabela  1129 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4,5 39 30 15,5
39 35   Kolacek Petr  1211 Sachovy Spolek Zelezne Hory 4 41 32 14
40 34   Tyc Jakub  1213 Sachovy Spolek Zelezne Hory 4 40 32 12
41 25   Roub s. Radek  1463 Sachovy Spolek Zelezne Hory 4 39,5 31,5 11,5
42 36   Hrdlicka Jan  1192 Šachový spolek Železné hory 4 39 30 13
43 28   Burda Jaroslav  1361 Sachovy Spolek Zelezne Hory 4 38 29,5 14
44 54   Lauryn Jakub  0 neregistrovaný 4 36 29,5 11,5
45 44   Charvat Patrik  1000 Sachovy Spolek Zelezne Hory 4 35,5 26,5 12,5
46 42   Tyc Karel  1021 Sachovy Spolek Zelezne Hory 4 34 26,5 10,5
47 55   Macháček Karel  0 neregistrovaný 3,5 37 30 11,5
48 30   Zelenka Jiri  1276 Tj Sokol Sendrazice, Z.S. 3,5 37 29,5 10,25
49 49   Parizkova Kristyna  1000 Sachovy Spolek Zelezne Hory 3,5 37 29 11,3
50 46   Lauer Marek  1000 Sachovy Spolek Zelezne Hory 3,5 33 26,5 8,75
51 41   Hrdlicka Jakub  1045 Sachovy Spolek Zelezne Hory 3 39,5 31 11
52 59   Rosenberger Tomas  0 Sachovy Klub Rapid Pardubice, 3 34,5 27,5 9
53 40   Bures Daniel  1059 Sachovy Spolek Zelezne Hory 3 34 25,5 8
54 47   Mrklovsky David  1000 Sachovy Spolek Zelezne Hory 3 33 26,5 7,5
55 51   Zdarsky Vojtech  1000 Sachovy Spolek Zelezne Hory 3 32,5 26,5 7
56 58   Pletánek Jakub  0 neregistrovaný 3 29,5 23,5 6,5
57 52   Blazek Marek  0 Sachovy Klub Rapid Pardubice, 3 26,5 21 3,5
58 53   Kaninsky Daniel  0 Sachovy Spolek Zelezne Hory 3 26,5 19,5 5
59 61   Vyborny Filip  0 Šachový spolek Železné hory 3 23,5 18,5 5
60 48   Mrštík Šimon  1000 Šachový spolek Železné hory 2,5 28,5 21,5 2,75
61 43   Buresova Beata  1000 Sachovy Spolek Zelezne Hory 2 31,5 25 4,5
62 56   Mrštík Jiří  0 neregistrovaný 1,5 26 21 2,25
63 45   Danova Klara  1000 Sachovy Spolek Zelezne Hory 1 31 24,5 1
64 63   Šilhavý Jakub  0 neregistrovaný 1 25 19 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.