Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Šachový turnaj mládeže Jevíčko 2018 07.04.18

V sobotu 7.dubna 2018 se v Jevíčku uskutečnil Šachový turnaj mládeže, kterého se zúčastnilo 33 hráčů a mezi nimi bylo 18 hráčů z oddílů jihovýchodní části našeho kraje.
Vítězem se stal favorizovaný Matěj Kupsa z Lanškrouna s plným ziskem 7/7 bodů před Jakubem Proboštem z Boskovic a Miroslavem Štulpou ze Svitav, z dívek byla nejúspěšnější Julie Kalousová z Lanškrouna.


Šachový turnaj mládeže Jevíčko 2018 
Organizátor : ŠK Jevíčko
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jaroslav Hrbata
Hlavní rozhodčí : Jiří Bulička
Rozhodčí : Adolf Krušina, Vladimír Hruška, Zdeněk Sojma
Místo : Jevíčko
Datum : 2018/04/07
Ø ELO turnaje : 1143
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Kupsa Matej  1811 Tj Lanskroun 7 0 25 31
2 5 Probost Jakub  1443 Slavia  Boskovice 6 0 23 30
3 9 Stulpa Miroslav  1263 Sk Svitavy 5 1 26 33
4 2 Borysek Martin  1474 Jevicko 5 0 20,5 27,5
5 3 Bulva Frantisek  1471 Sk Svitavy 4,5 0 25 32
6 4 Kalousova Julie  1581 Tj Lanskroun 4,5 0 23,5 28,5
7 6 Chladek Josef  1379 Tj Lanskroun 4,5 0 23 28
8 26 Ochmansky Vojtech  1000 Slavia  Boskovice 4,5 0 19 23,5
9 12 Bohunovska Tereza  1050 Sk Svitavy 4,5 0 17,5 22
10 10 Stanek Jan  1180 Jevicko 4 0 24,5 31,5
11 8 Rehorek Filip  1320 Jevicko 4 0 21,5 27,5
12 7 Kozelek Petr  1266 Jevicko 4 0 21 28
13 13 Bartova Leona  1047 Tj Slovan Moravska Trebova 4 0 21 25,5
14 25 Mrvoljak Denis  1000 Jevicko 4 0 20,5 25,5
15 15 Gloser Vojtech  1054 Jevicko 4 0 18,5 23,5
16 14 Dostal Matej  1239 Jevicko 3,5 0 22,5 28,5
17 11 Svatos Martin  1141 Tj Lanskroun 3,5 0 21,5 26,5
18 29 Smolik Matej  1000 Mestecko Trnavka 3,5 0 19,5 24
19 22 Hronek Martin  1000 Sk Kurim, Z.S. 3,5 0 17,5 22
20 30 Straka Michal  1000 Tj Slovan Moravska Trebova 3,5 0 16 19,5
21 23 Komarek Tobias  1000 Sk Svitavy 3,5 0 14,5 18,5
22 24 Micik Dan  1000 Tj Slovan Moravska Trebova 3 0 18,5 23,5
23 33 Vrba David  1000 Jevicko 3 0 18 22,5
24 27 Pazdersky Jakub  1000 Sk Svitavy 3 0 17 21
25 20 Hensl Richard  1000 Mestecko Trnavka 3 0 15,5 20
  32 Vitouch Vaclav  1000 DDM Moravska Trebova 3 0 15,5 20
27 17 Radosta Vojtech  1000 Slavia Boskovice 2,5 0 18 25
28 21 Holik Josef  1000 Tj Slovan Moravska Trebova 2 0 18,5 24,5
29 31 Vasicek Marek  1000 Jevicko 2 0 17,5 22,5
30 16 Alex Matyas  1000 Velke Opatovice 2 0 14,5 17,5
31 19 Gos Radek  1000 Mestecko Trnavka 2 0 14 18,5
32 18 Gos Premysl  1000 Mestecko Trnavka 1,5 0 14 19
33 28 Pernica Jakub  1000 Sk Svitavy 1,5 0 13 17,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.