Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Šachový turnaj Nekoř 2019 22.07.19

V sobotu 20.července 2019 uspořádal Šachový klub TJ Sokol Nekoř při příležitosti Mezinárodního dne šachu bleskový turnaj 'Šachový turnaj Nekoř', kterého se zúčastnilo 25 hráčů převážně z nejbližšího okolí.
Vítězem se stal David Kameník z Ústí n/O. se ziskem 13/15 bodu před druhým Kamilem Mikyskou z Letohradu a třetím Miroslavem Cimprichem z Horní Čermné, nejlepší ženou se stala Soňa Leksová z Ústí n/O..


Mezinárodní den šachu Nekoř 
Organizátor : Vladimír Šípek
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Vladimír Šípek
Hlavní rozhodčí : Langr Petr
Rozhodčí : Langr Petr
Čas na rozmyšlenou : 5+0
Místo : Nekoř
Datum : 2019/07/20
Ø ELO turnaje : 1380
Konečné pořadí po 15 kolech
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Kameník David  1803 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 13 0 12 129
2 1 Mikyska Kamil  1949 TJ Spartak Letohrad 12,5 0 12 128,5
3 6 Cimprich Miroslav  1751 Šachový oddíl Horní Čermná z.s. 12 0 11 131
4 5 Merta Michal  1759 Šachový klub Dolní Čermná, z.s. 11,5 0 11 129,5
5 7 Trampota Luděk  1672 TJ Jablonné nad Orlicí 11 0 10 125,5
6 14 Leksová Soňa  1370 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 10 0 9 131
7 3 Glockner Jaromir  1791 Sokol Mistrovice 9,5 0 8 124,5
8 4 Bouchal Lukáš  1771 Sokol Mistrovice 9 0 8 129
9 20 Beneš David  0 TJ Sokol Nekoř 8 0 6 117,5
10 12 Špinler Bronislav  1455 Sokol Mistrovice 7,5 0 6 118,5
11 11 Sysr Pavel  1541 TJ Spartak Letohrad 7,5 0 6 115
12 9 Bouchal Tomáš  1568 Sokol Mistrovice 7,5 0 6 112
13 21 Fenrych Jindřich  0   7,5 0 6 109,5
14 15 Marek Ladislav  1255 TJ Sokol Nekoř 7 0 6 117
15 23 Hájek Pavel  0   7 0 6 115,5
16 10 Langr Petr  1541 TJ Sokol Nekoř 7 0 6 113,5
17 17 Šípek Vladimír  1097 TJ Sokol Nekoř 6,5 0 5 106
18 18 Knízner Michal  1042 TJ Sokol Nekoř 6,5 0 5 99,5
19 8 Halbrštát Karel  1644 Sokol Mistrovice 6,5 0 4 110
20 25 Šuman Václav  0 TJ Sokol Nekoř 6 0 5 95,5
21 22 Hájek Lukáš  0   5,5 2 4 89
22 16 Bažant František  1100 Region Panda, z.s. 5,5 1 4 90,5
23 13 Lorencová Jitka  1379 TJ Spartak Letohrad 5,5 0 4 100,5
24 24 Sokol Zbyněk  0 TJ Sokol Nekoř 3,5 0 2 87,5
25 19 Bednář Jan  0 TJ Sokol Nekoř 2 0 1 95

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.